Lush

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ljudmilla, Módosítva: 2017. április 28.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Lábápolók

"Jóval több mint 20 éve készítünk újabb és újabb verziókat ebből a krémből, és úgy gondoljuk, ezt a változatot most tényleg sikerült eltalálnunk.

A lábunkat lejártuk, hogy összegyűjtsük azt a sok-sok összetevőt, amelyeknek keveréke megnyugtatja és kényezteti a fáradt, fájós, meggyötört lábakat. A borsmenta és a fodormenta élénkíti a keringést, vért juttat a bőrfelszínhez közeli erekbe és hűvös érzést nyújt. Az árnika ápolja a horzsolásokat és csökkenti a duzzadást, a kakaóvaj pedig a mandulaolajjal együtt puhítja a bőrt és segít megelőzni a repedezést.

A lábápolóhoz fairtrade kakaóvajat használtunk, mert szeretnénk, ha a keményen dolgozó kakaótermesztők kilábalhatnának nehéz helyzetükből."

gothmarypoppins

2015. július 28.

Kellemes. A menta kicsit bizserget, jópofa, de nem elengedhetetlen. Akinek mindene megvan, és extra kényeztetésre vágyik annak ajánlom, de nem elengedhetetlen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 28.

angelcare

2015. február 11.

Rendelés mellé volt ajándék kis minta.2 alkalomra volt elegendő és nagyon meggyőzött.Valóban after eight illata van. :) Gyorsan beszívódik és nagyon jól puhít.Az ára elég borsos, de nem kizárt hogy nyárra beszerzek egyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 11.

zsannasko

2014. szeptember 7.

Kellemes meglepetés volt ez a termék. Tanítok, és a nyári szünet előtt a sok ácsorgás, meg a meleg miatt a nap végére valami nyugtató-hűsítőre vágytam. Mondta az eladó, hogy "na akkor ezt nekem találták ki" (én meg magamban, hogy "na persze..."). De tényleg hűsít és nyugtat, magam is meglepődtem, hogy mennyire. Esténként a fáradt, elnehezült lábnak nagyon jó (és a barátomnak is bejött). Az illata nagyon kellemes, a boltban csokis-mentolosnak (igazi after eight) éreztem, így hosszabb idő után inkább csak mentol, de ez is nagyon tetszik. Állaga viszonylag híg, a többi hűsítőhöz hasonlóan. Színe, bár nem vagyok a rózsaszín híve, kis mókás. Árérték, szerintem rendben, mert június óta használjuk ketten, folyamatosan és még mindig féli (!) van a tégely. Amúgy ez a tégelyes forma nagyon bejön, nincs a szokásos, tubus aljában marad történet. Amiért vonok le pontot: mert a beszívódás és ápolás mértéke szerintem még nincs összhangban. Hűsítőhöz viszonyítva lassan szívódik fel, de viszont jól ápol. Egy lábápoló-puhító krémhez képest a felszívódás ideje normális, de ahhoz meg kicsit gyenge még a hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 7.

Hidratálók: Glycerin, Lanolin

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

A bársonyvirág (ismertebb névén a büdöske) virágából nyert illóolaj, melyet a kozmetikumokban CosIng hivatalos funkció besorolása szerint illatosításra illetve szagokat, ízeket semlegesítő hatása miatt használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lilás piros.