Lush

Ár:   1750 Ft, 3450 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   100g, 240g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: geucsa, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. május 28.

Ár:   1750 Ft, 3450 Ft
Kiszerelés:   100g, 240g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Tusfürdők

Ha nyugtalan vagy, fáradt és szétszórt, például mert átrepültél egy csomó időzónán vagy csak sok a munkád, a Whoosh fürdőzselé jót fog tenni. A grapefruit-, citrom- és lime, a fiatalító hatású rozmaring és a frissítő muskátli segít abban, hogy éber maradj, és hogy a kerekek rendben tovább forogjanak a fejedben!

seasalt

2020. január 20.

Ez nagyon mókás volt! Az illata nagyon finom, és egy kék zseléről beszélünk, nem tudom mit mondjak még, élmény az egész. Én amolyan magamtól magamnak ajándékként tekintettem rá és vigyáztam rá nagyon, úgyhogy sokáig bírta. Nem nagyon habzik. Valóban drága egy nagy flakonos tusfürdőhöz képest, ezért eztán sem fogok csak ilyet használni, de néha jól tud esni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 20.

ria23

2020. január 12.

Elég kísérletező vagyok, így természetes volt, hogy ki kell próbálnom egy tusfürdőzselét :D
De sajnos eddig tartott a lelkesedés. Nagyon hamar elkezdett morzsálódni és jórésze a lefolyóban végzi sajnos, így elég pazarlásnak érzem. Arra, hogy sokszor kicsúszik a kézből, arra számítottam, de ennyire erős morzsálódásra nem. Tisztítani szépen tisztít, de ez nálam még nem elég az újravevéshez :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 12.

liljaa

2019. november 11.

Hát ez nagyon vicces, élmény vele a fürdés. Az illata hosszan tart és tisztít is rendesen, de az árát szerintem nem éri meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 11.

Daiquiri053

2019. szeptember 3.

Frissít, hűsít, nagyon kellemes, bár a zselés állagot először nehéz volt megszokni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 3.

aaszandra

2019. július 25.

Teljesen megvagyok vele elégedve, frissít és élénkít. A fagyasztóban tartom és használat előtt 10 perccel veszem csak ki. Így pont kellemes a hőmérséklete. Az illata igazán kellemes és hosszan tartó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 25.

HardCandy092

2019. július 15.

Nyáron a melegben nagyon jó. Frissít, hűsít, élénkít. Nem szárít, kellemes érzés használni. Nekem jobban bevált, mint a szappanok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 15.

lillka

2019. május 27.

Barátom kedvence a citrusossága miatt. Tényleg kellemes illatú, de iszonyat gyorsan fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 27.

DoriBal

2019. március 19.

Ajándékba kaptam, valószínűleg a Lush rajongásom ellenére sem költöttem volna ennyit kvázi tusfürdőre. Maga a zselés megoldás nagyon érdekes, viszont gyakorlatban nem a legpraktikusabb. Nehezen habosodik és ahogyan mások is írták, nagyon pazarló. Rengeteg kisebb nagyobb letörött darab végezte a lefolyóban. Illata nagyon frissítő, reggeli tusoláshoz tökéletes, hogy kicsit felkeltse az embert és persze este is nagyon kellemes. Valószínűleg újra nem fogom venni, viszont egyszer érdemes kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 19.

bogarka

2019. március 7.

Őszintén meglepett hogy ilyen sokan szeretik, és jó értékelést kapott. Remek illata van, de roppantul pazarló termék. Akár hogy kenem, sikálom egyrészt egy csomó víz elfolyik a lefolyón még magamra applikálom a kallő mennyiséget, vagy közben szétfagyok a fürdőben, ha elzárom a vizet addig. Illetve a felvitt mennyiség tetemes része zselémorzsalékok formájában a lefolyóban köt ki. Már nem azért, de ez minden, csak nem környezettudatos, inkább pazarlás. Sokkal jobb lenne egy kenhetőbb állag. Próbáltam egy-egy galacsint vízbe áztatni, hátha hígul, de akkor meg csak illatos híg vizet kapok, ami nem annyira jó zuhanyzáshoz.

Szuper az illata, mesés, de ennyi, nem való tusfürdőnek szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 7.

Szuper az illata, mesés, de ennyi, nem való tusfürdőnek szerintem.

grd39

2019. január 2.

Nagyon tetszett az illata, az állaga is izgalmasnak tűnt, de sajnos sok termék kárba veszett, mert gyakran elejtettem és darabokban ment le a lefolyón. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 2.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!