Lush

Ár:   1750 Ft, 3450 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   100g, 240g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: geucsa, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. május 28.

Ár:   1750 Ft, 3450 Ft
Kiszerelés:   100g, 240g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Tusfürdők

Ha nyugtalan vagy, fáradt és szétszórt, például mert átrepültél egy csomó időzónán vagy csak sok a munkád, a Whoosh fürdőzselé jót fog tenni. A grapefruit-, citrom- és lime, a fiatalító hatású rozmaring és a frissítő muskátli segít abban, hogy éber maradj, és hogy a kerekek rendben tovább forogjanak a fejedben!

mlexa

2021. január 14.

Ez inkább játékra való, mint sem igazi fürdésre. Rengetegszer csúszik ki a kezemből, de annyira vicces ez az állag, hogy én sokat nevetek fürdés közben, szóval arra jó, hogy a hangulatomon emeljen 😄😄 Egyébként az illatát a kéknek imádom, zselés szaloncukor illata van. Elég sokáig kell dörzsölni magamon, hogy legyen valamennyi hab. De az illat egyébként elég sokáig érezhető a bőrömön. Ha lesznek gyermekeim, nekik biztosan veszek, de magamnak szerintem már nem. Nem mindennap használom, mert gyorsabb és egyszerűbb rendes tusfürdőt használni. Nem mondanám rossz terméknek, de ahhoz képest azért elég borsos az ára. Ajándéknak tökéletes, mert mégis csak valami mást, valami kis különlegeset adunk. 🙂

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 14.

vercsa01

2020. december 16.

Nagyon jó az illata, jó hatással van a hangulatomra, a bőrömet se szárította, és hát kééééék:) De sajnos nehéz használni, mert szétmorzsálódik, jelentős része a lefolyóba kerül, így nem fogom újra megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 16.

Bocse

2020. augusztus 30.

Szuper az illata, de ezen kívül semmi pozitívat nem tudok róla mondani. Egyáltalán nem habzik, mállik darabokra. A dobozkáját vissza fogom vinni a boltba, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 30.

seasalt

2020. január 20.

Ez nagyon mókás volt! Az illata nagyon finom, és egy kék zseléről beszélünk, nem tudom mit mondjak még, élmény az egész. Én amolyan magamtól magamnak ajándékként tekintettem rá és vigyáztam rá nagyon, úgyhogy sokáig bírta. Nem nagyon habzik. Valóban drága egy nagy flakonos tusfürdőhöz képest, ezért eztán sem fogok csak ilyet használni, de néha jól tud esni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 20.

ria23

2020. január 12.

Elég kísérletező vagyok, így természetes volt, hogy ki kell próbálnom egy tusfürdőzselét :D
De sajnos eddig tartott a lelkesedés. Nagyon hamar elkezdett morzsálódni és jórésze a lefolyóban végzi sajnos, így elég pazarlásnak érzem. Arra, hogy sokszor kicsúszik a kézből, arra számítottam, de ennyire erős morzsálódásra nem. Tisztítani szépen tisztít, de ez nálam még nem elég az újravevéshez :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 12.

liljaa

2019. november 11.

Hát ez nagyon vicces, élmény vele a fürdés. Az illata hosszan tart és tisztít is rendesen, de az árát szerintem nem éri meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 11.

Daiquiri053

2019. szeptember 3.

Frissít, hűsít, nagyon kellemes, bár a zselés állagot először nehéz volt megszokni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 3.

aaszandra

2019. július 25.

Teljesen megvagyok vele elégedve, frissít és élénkít. A fagyasztóban tartom és használat előtt 10 perccel veszem csak ki. Így pont kellemes a hőmérséklete. Az illata igazán kellemes és hosszan tartó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 25.

HardCandy092

2019. július 15.

Nyáron a melegben nagyon jó. Frissít, hűsít, élénkít. Nem szárít, kellemes érzés használni. Nekem jobban bevált, mint a szappanok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 15.

lillka

2019. május 27.

Barátom kedvence a citrusossága miatt. Tényleg kellemes illatú, de iszonyat gyorsan fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 27.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol