Fruttini

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók

A krémet feltöltötte: levinyo4, az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2011. december 5.

Kategória:   Testápolók

Fontosabb összetevők a krémben: B3 Vitamin,  B5vitamin,  C Vitamin,  Licsi,  Vanília,  Kalcium

bubilany

2017. november 22.

Nagyon szeretem ennek a márkának az összes illatát, de legjobban ezt a licsiset :) És nagyon tetszenek az apró csillámok benne :) <3

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 22.

torppicur3

2015. július 8.

A benne lévő apró csillámok miatt nyáron szoktam használni. Kell neki egy kis idő, mire teljesen beszívódik, viszont az illatával nem nagyon tudok megbarátkozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 8.

dorci993

2014. február 26.

Nagyon ragacsos ahogy a bőrömre kenem, de ez fokozatosan jobb lesz a beszívódásával. Az illatát annyira nem szeretem, kicsit túl édes számomra egy testápolóhoz képest, de ezen kívül rendben van, viszonylag jól hidratál, és egy nagy tégely gyakorlatilag elég a nyugdíjazásomig :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 26.

csildiko60

Korcsoport: >54
2013. június 20.

Nem hidratált, fura film réteget éreztem felkenés után, soha nem szívódott fel rendesen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2013. június 20.

kissenikor

2013. március 5.

Az illata favorit, nagyon szeretem. A csillogása miatt nyáron használom, üde-könnyű, gyorsan beszívódik a bőrbe. A csillogás és az illat nálam elég tartós volt, a hidratálás azonban már korántsem, így csak négy pontot érdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 5.

Cilandi

2013. február 16.

Én DM-ben vettem még pár éve, van is még belőle bőven. Ez amolyan nyaralós testápoló! :) Nagyon finom illata van, csak az a baj vele, hogy a csillogása elveszik, és nem látszódik meg miután beszívódik teljesen a bőrön. De az illata megmarad és az jó! Talán kipróbálom még az ananászost is! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 16.

idusmidus

2012. március 28.

Ma már nem venném újra az összetevői miatt, de régen bírtam a kis drágát. Nyáron használtam és a hűtőbe tettem, hát úgy valami isteni finom volt. Frissített és puha lett utána a bőröm, fantasztikus illattal és lágy csillogással. Ami furcsa, hogy eleinte rettentően (akár zavaróan) ragacsos, aztán egyszer csak 'huss' és tökéletes lesz. Hidratálása nem túl erős, ezt senki ne várja tőle. Friss szőrtelenítés (akármilyen) után ne használja az, aki nem szeret kánkánozni. Jó kiadós, az egyszer fix.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 28.

Nanaho

2012. március 22.

Nekem egy barátnőm ajánlotta...rögtön beleszerettem. Először furcsa volt az állaga,csillog és hamar beszívódik a bőrbe,sokáig megmarad az illata :) Lehet h drága egy kicsit,de megéri az árát,nálam sokáig kitartott. :):)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 22.

dkitti87

2012. március 17.

Imádom! 1 éve kaptam, és most fogyasztottam el. Az illata fantasztikus, nagyon finom édes:) Egy baj, hogy tényleg kicsit ragacsos, de hamar beszívódik utána már nem áll fent ez a probléma. 2 napja találtam meg a Tescoban(kétségbe voltam esve, hogy sehol nem fogok már kapni) Volt belőle testpermet, testradír, tusfürdő és sima tubusos, "krém állagú" testápoló is, utóbbit vettem meg. Akinek csak az volt a baja vele, hogy szárít, de egyébként az illatát szerette annak ajánlom a sima testápolót belőle. Gyorsan beszívódik, selymes bőr, ugyan olyan intenzív, finom illat, csak nincsenek csillámok. Én nagyon szeretem! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 17.

Dindy

2011. december 16.

Szeretem ezt a testápolót, isteni illata van, mellé vétek parfümöt használni :) Bár télire nem túl tartalmas, inkább nyárra ajánlanám, amikor a melegben az ember nem tudja elviselni a zsíros krémeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 16.

Antioxidánsok: Sodium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Sodium Ascorbyl Phosphate, Niacinamide

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Kelátképző segédanyag, mely a krémbe leginkább a víz révén belekerült fémionokkal lép reakcióba  és stabilizálja azokat.