MAC

Ár:   7600 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Douglas, szaküzletek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: silence, Módosítva: 2020. március 13.

Lelőhely:   Douglas, szaküzletek, online
Kategória:   Sminkek szájra

M·A·C x @barbiestyle kollaboráció

"A Barbie hideg tónusú rágógumi-rózsaszín árnyalat matt finish-sel elkísér, bárhova visz az utad! Speciális csomagolását Barbie ikonikus és erőteljes rózsaszín árnyalat ihlette – állj készen!"

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Fehereszti

2020. március 18.

Nincs miről beszélni, nekem Ő "A" rúzs. Mondom ezt úgy, hogy rúzsfüggő vagyok, van vagy 80, több Mac, Jeffree, mindenféle márka. Már amikor tudtam hogy megjelenik eldöntöttem hogy megveszem. Nagyon rablásnak érzem a MAC online shopban a 2000 ftos postát egy amúgy is közel 8000 ftos rúzsért, de nyeltem egy nagyot és beszereztem. És az első helyre került azonnal. Én amúgy a matt folyékonyakat vagy a szajfenyeket preferálom az ilyen kitekerős ruzsokkal szemben, de ő győzött. A hosszú szőke hajamhoz és kék szememhez telitalálat az árnyalat. Nem babarózsaszín de nem is pink, de nem is ez a pirosas rózsás szín. Gyönyörű.... egyszerűen már most sírok hogy egyszer elfogy és nem lesz ilyen többet. A texturaja matt de nagyon krémes, nem szárít, gyönyörűen fel lehet kenni ecset és ceruza nélkül is. Totális szerelem. És nem utolsó sorban a tubusa is gyönyörűszép! 😍🙏🏼

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 18.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol, BHT
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate