MAC

Ár:   7490 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   5,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: andi91, az összetevőket feltöltötte: Pandácska, Módosítva: 2020. július 13.

Kiszerelés:   5,6 g
Lelőhely:   MAC szaküzlet

A feketén is túlmegy, egészen a szénfeketéig. Akár 16 órán át tartó erőteljes és intenzív fedés, gyönyörű szempillák egész nap. Göndöríti, megemeli a szempillákat és intenzív fekete pigmenttel erősíti azok természetes vastagságát, miközben gyönyörűen kondicionál, hogy a végeredmény lágy és sima legyen. A karcsú spirálfej a beléágyazott mikrogömbökkel a legkisebb szempillákat is befedi a tövétől a hegyéig, a drámaibb hatás érdekében.

Water / Aqua Acrylates/Ethylhexyl Acrylate Copolymer Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba eo 1 0Glyceryl Stearate eo I euPolyisobutene Synthetic Beeswax Stearic Acid eo I eu 2 0Kaolin 0 0Talc 1 0Acrylates Copolymer Tromethamine Tocopheryl Acetate a I v 0 0Pantethine eo I v Panthenol eo I v 0 0Lauroyl Lysine Cholesterol eo I eu 0 0Phytantriol h I al 2 2Laureth-20 Laureth-21 ti Laureth-4 ti I eu 5 4Acacia Senegal Gum i Hydroxyethylcellulose Steareth-2 ti I eu 2 2Steareth-21 ti I eu Ammonium Acrylates Copolymer Polyethylene Terephthalate Polyester-5 PVP 0 0VP/ Hexadecene Copolymer 1,2-Hexanediol ta Simethicone eo 1 0PTFE (Teflon) Silica Butylene Glycol h 1 0Caprylyl Glycol eo I h Linoleic Acid eo Isostearic Acid ti I eu Phenethyl Alcohol i I al Hydrogenated Lecithin eu Disodium EDTA Tetrahexyldecyl Ascorbate a I v Chloroxylenol ta Potassium Sorbate ta Sodium Dehydroacetate ta Phenoxyethanol ta Titanium Dioxide / CI 77891 sz CI 77491 sz CI 77492 sz CI 77499 sz Aluminum Powder / CI 77000 sz Bismuth Oxychloride / CI 77163 sz Black 2 / CI 77266 sz CI 42090 sz CI 77400 sz Carmine / CI 75470 sz 0 0Chromium Hydroxide Green / CI 77289 sz Chromium Oxide Greens / CI 77288 sz CI 77400 sz Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510 sz Ferric Ferrocyanide sz Ultramarines sz 0 0Yellow 5 Lake / CI 19140 sz Yellow 5 Lake / CI 19140 sz CI 42090 sz

Fehereszti

2021. szeptember 6.

Egyszerűen imádom! Nem olcsóak ezek a MAC spirálok, de ha tényleg hónapokig kitart majd, akkor teljesen biztos, hogy újra fogom vásárolni. Abszolút megéri az árát! Nekem viszonylag sűrű, de egyenes, rövid, szőke pilláim vannak. Teljes mértékben műszempilla hatást lehet vele elérni, száradás előtt gyönyörűen rétegezhető. Én szempillagöndörítő után használom, szép hosszú, és ami számomra egyik legfontosabb, szinte szálanként szétválasztott pillákat készít. Semmi pókláb, csak szépséges igényes pillák. Ami a legeslegnagyobb pozitívuma számomra az az, hogy nem pereg, nem potyog, szupertartós. Délelőtt kentem fel, most fél 7 van este, de még mindig ugyanolyan mint amikor felkentem, pedig én szemhez nyúlkálós is vagyok biztosan megpiszkáltam párszor. Egy darab nem potyogott le. Amikor tükörbe nézek, olyam érzésem van, mintha most spiráloztam volna ki magam. Számomra ez azért is nagy dolog, mert minden spirál eddig, még a kedvenc drogériásaim is mind lekopnak, még ha nem is potyogósak, rajtam úgy "elhasználódnak" a spirálok, hogy nap végére mintha semmi nem lenne csak icipici maradék a szempillámon. Már csak emiatt is imádnivaló, de másba se tudok belekötni.

Update: ma dobtam ki. Már napok sőt hetek óta nagyon csúnya volt a végeredmény. Május 1én volt az első próba, ma szeptember eleje van, elég sokáig húztam, de azt mondom 3 hónapig elég stabilan. Nem használtam napi szinten. Viszont ma B-tervként egy L'Oréal spirálom használtam és teljesen ledöbbentett hogy sokkal jobban tetszett mint ez a MAC azelőtt. Így mínusz egy csillag. Nem fogom újravenni, jó de nem csodaszer és így összességében nem éri nekem meg az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 6.

Egykettoharom

2020. december 27.

IMÁDOM! isteni a keféje, vékony, de hosszú, mindenhol csodásan elérni a pilláimat. Alapvetően aok és hosszú pillám van, ezért bármit kenem rá, szépek leszenek. De ez next level, mintha minden nap műszempillám lenne! Csodálatos, és imádom, hogy ilyen könnyen le tudom mosni este! Újravevős!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 27.

Mse

2020. szeptember 12.

Imádom ezt a spirált, hétköznapokra tökéletesen megállja a helyét, de simán alkalomra is használom. Mivel icipici a feje, könnyen elérhető minden pilla. Szépen megemel, igazi lifting hatása van.
Elvileg verejték- és páraálló, mégis könnyen lejön este lemosóval.
Érzékeny szemem is nagyon bírja, és azt szeretem a legjobban, hogy nagyon könnyűek a pilláim, megőrülök azoktól a spiráloktól, amiktől betonként állnak szegények.
Nem potyog, nem kenődik, extrém tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 12.

Elvileg verejték- és páraálló, mégis könnyen lejön este lemosóval.
Nem potyog, nem kenődik, extrém tartós.

TGD

2019. május 23.

Nekem sajnos nem a legjobb választás volt. Nagyon jól fed és szép íves szempillákat csinál, azonban nem volt tartós. Nekem pár óra múlva elkezdett peregni, ami elég kellemetlen volt, mert menyasszonyi sminkhez vásároltam. Még szerencse, hogy a próbasmink után kiderült ez a probléma.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 23.

hennniii

2018. december 18.

Ez a termék a valaha volt legjobb spirálom!! Gyönyörűen kiemeli a pilláimat, könnyű használni és nem kenődik, pedig rajtam sok spirál szokott. Könnyen le lehet mosni egy olajos lemosóval. Újra fogom venni mindenképp!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 18.

eveheart

2018. március 23.

Nagyon-nagyon szuper szempillaspirál, ez egy kis csoda. Gyönyörű hosszú, nem drámai, de fekete szempillákat csinál, nem pereg, tartós, egész nap a helyén marad, este könnyen lejön. Harmadjára vettem újra, még mindig imádom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 23.

clover12

2017. december 2.

Nekem ez a szempillaspirál sajnos nagyon nem vált be. Az előttem szólóhoz hasonlóan nekem is hosszabbak a szempilláim és sok kenődik rajtam, ez viszont nem. Ennek ellenére azért nem tetszik, mert nehezen tudom leszedni. Amit azért tartok furcsának, mert ugye a MAC honlapján azt írják, hogy vízálló, de víz hatására furcsán elkezd lejönni, darabokban(de nem teljesen, csak a szemem alatt fekete pöttyökben), így pl strandra nyáron nem jó. De amikor tényleg sminklemosóval is megpróbálom leszedni, akkor mindig elvesztek pár szempillát, annyira erősen kell dörzsöljem, különben nem jön le. És lehet, hogy csak egy rosszabbat kaptam, vagy én nem tudom, de nekem pár hét alatt úgy beszáradt, hogy kb. használhatatlan volt. Ráadásul drága...de ezért alsó szempillákra elhasználtam belőle annyit, amennyit tudtam....legalább nem pergett le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 2.

Baagnes

2017. augusztus 1.

Neken nagyon bevallt ez a szempillaspiral. Viszonylag hosszuak a pillaim igy ilyen teren eleg sok spiral szoba johet, de sajnos nekem nagyon sok kenodik. Ezt amiatt vettem meg, es nagyon elegedett vagyok vele, nem tapaszt nem kenodik, nekem szep pillakat csinal, van nala dramaibb de hetkoznapokra kivallo! Sajnalom, hogy csak 5ml-s kiszereles mert e miatt kicsit sokallom az arat, de ezt leszamitva 5 pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

bobekecske

2017. május 30.

Az egyetlen MAC spirál, amit igazán megszerettem, és amit újra fogok venni, ha egyszer elfogy/beszárad. Egyelőre nagyon lassan fogy, és semmit sem változtott az alapvetően vizesebb festék.
Drámaibb, dúsítóbb spirált már próbáltam, valószínűleg azokat újra is venném, ha kimondottan akciósan hozzájutnék, de ezért (főleg, mivel a MAC-nél van Back2Mac "akció") simán szaladnék ismét a boltba.
Nagyon meglepődtem, hogy van, akinek összetapasztja a pilláti: nekem annyira szépen szétválasztja őket, és kiemeli mgé a legapróbbakat is, hogy hiába nem sűrűek, elegendőnek érzem a hatását. Alapvetően hosszabító és szétválasztó hatású spirálnak titulálnám, amiket kerülni szoktam, de valamiért ennek nagyon szeretem a hatását.
Nagyon gyorsan tudok vele dolgozni, nem kell sokszor átfésülnöm, egyből szépen eloszlatj a festéket és elér / befog minden szálat, nekem sosem tapasztja össze a pillákat. A szín is szép mélyfekete.
Ami miatt pedig biztosan újraveszem majd: egyáltalán nem kenődik el. Főleg melegben a legtöbb szempillafesték felkenődik a szemöldököm alatti bőrre (ha picit lefelé nézek, egyből hozzáérnek a szempilláim ehhez a területhez), ami az őrületbe tud kergetni. Már megszokásból időnként megtörlöm-tapogatom ott a bőrt, mert pár óra után a legtöbb spirálnál szinte garantált, hogy elkezdett nyomot hagyni.
Ez a spirál sosem maszatolódik el.
A vízálló spirálokat nagyon nem szeretem, rajtam sosem mutatnak olyan szépen, és érzetre is nagyon kényelmetlenek, lemosni általában rémálom. Ez valóban könnyen lejön meleg vízzel és minimális lemosóval, viszont nem vízálló: ha könnyezik a szemem, azért elkenődik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 30.

Ez a spirál sosem maszatolódik el.

Hanna83

2017. február 19.

Ár-érték arányban nagyon rossz termék. Rengeteg festéket vesz fel, összeragasztja a szempillákat, kemények lesznek tőle a pillák. Egyetlen pozitívuma a vékony keféje, de ez önmagában nem elég.Biztos, hogy nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 19.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate
Hidratálók: Phytantriol, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Pantethine, Panthenol, Tetrahexyldecyl Ascorbate

Alkoholok: Phytantriol, Phenethyl Alcohol
Emolliensek: Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Glyceryl Stearate, Stearic Acid, Pantethine, Panthenol, Cholesterol, Simethicone, Caprylyl Glycol, Linoleic Acid
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate, Stearic Acid, Cholesterol, Laureth-4, Steareth-2, Steareth-21, Isostearic Acid, Hydrogenated Lecithin
Tisztítószerek: Laureth-21, Laureth-4, Steareth-2, Steareth-21, Isostearic Acid
Illatanyagok: Acacia Senegal Gum, Phenethyl Alcohol
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Aluminum Powder / CI 77000, Bismuth Oxychloride / CI 77163, Black 2 / CI 77266, CI 42090, CI 77400, Carmine / CI 75470, Chromium Hydroxide Green / CI 77289, Chromium Oxide Greens / CI 77288, CI 77400, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510, Ferric Ferrocyanide, Ultramarines, Yellow 5 Lake / CI 19140, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090
Tartósítószerek: 1,2-Hexanediol, Chloroxylenol, Potassium Sorbate, Sodium Dehydroacetate, Phenoxyethanol

Kaolin 0 0

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

B5 vitamin (pantonén sav).  Sebgyógyító, hidratáló hatása van.

Cholesterol eo I eu 0 0

Phytantriol h I al 2 2

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

PVP 0 0

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.

Antibakteriális és gombaölő tulajdonságai révén fertőtlenítő-, tartósító- és szagmentesítő szerként használt anyag. (Forrás: Paula Begoun összetevő szótáraCosIng)

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.