MAC

Ár:   5600 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   5,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: andi91, az összetevőket feltöltötte: Pandácska, Módosítva: 2013. augusztus 6.

Kiszerelés:   5,6 g
Lelőhely:   MAC szaküzlet

A feketén is túlmegy, egészen a szénfeketéig. Akár 16 órán át tartó erőteljes és intenzív fedés, gyönyörű szempillák egész nap. Göndöríti, megemeli a szempillákat és intenzív fekete pigmenttel erősíti azok természetes vastagságát, miközben gyönyörűen kondicionál, hogy a végeredmény lágy és sima legyen. A karcsú spirálfej a beléágyazott mikrogömbökkel a legkisebb szempillákat is befedi a tövétől a hegyéig, a drámaibb hatás érdekében.

Water / Aqua Acrylates/Ethylhexyl Acrylate Copolymer Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba eo 1 0Glyceryl Stearate eo I euPolyisobutene Synthetic Beeswax Stearic Acid eo I eu 2 0Kaolin 0 0Talc 1 0Acrylates Copolymer Tromethamine Tocopheryl Acetate a I v 0 0Pantethine eo I v Panthenol eo I v 0 0Lauroyl Lysine Cholesterol eo I eu 0 0Phytantriol h I al 2 2Laureth-20 Laureth-21 ti Laureth-4 ti I eu 5 4Acacia Senegal Gum i Hydroxyethylcellulose Steareth-2 ti I eu 2 2Steareth-21 ti I eu Ammonium Acrylates Copolymer Polyethylene Terephthalate Polyester-5 PVP 0 0VP/ Hexadecene Copolymer 1,2-Hexanediol ta Simethicone eo 1 0PTFE (Teflon) Silica Butylene Glycol h 1 0Caprylyl Glycol eo I h Linoleic Acid eo Isostearic Acid ti I eu Phenethyl Alcohol i I al Hydrogenated Lecithin eu Disodium EDTA Tetrahexyldecyl Ascorbate a I v Chloroxylenol ta Potassium Sorbate ta Sodium Dehydroacetate ta Phenoxyethanol ta Titanium Dioxide / CI 77891 sz CI 77491 sz CI 77492 sz CI 77499 sz Aluminum Powder / CI 77000 sz Bismuth Oxychloride / CI 77163 sz Black 2 / CI 77266 sz CI 42090 sz CI 77400 sz Carmine / CI 75470 sz 0 0Chromium Hydroxide Green / CI 77289 sz Chromium Oxide Greens / CI 77288 sz CI 77400 sz Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510 sz Ferric Ferrocyanide sz Ultramarines sz 0 0Yellow 5 Lake / CI 19140 sz Yellow 5 Lake / CI 19140 sz CI 42090 sz

TGD

2019. május 23.

Nekem sajnos nem a legjobb választás volt. Nagyon jól fed és szép íves szempillákat csinál, azonban nem volt tartós. Nekem pár óra múlva elkezdett peregni, ami elég kellemetlen volt, mert menyasszonyi sminkhez vásároltam. Még szerencse, hogy a próbasmink után kiderült ez a probléma.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 23.

hennniii

2018. december 18.

Ez a termék a valaha volt legjobb spirálom!! Gyönyörűen kiemeli a pilláimat, könnyű használni és nem kenődik, pedig rajtam sok spirál szokott. Könnyen le lehet mosni egy olajos lemosóval. Újra fogom venni mindenképp!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 18.

eveheart

2018. március 23.

Nagyon-nagyon szuper szempillaspirál, ez egy kis csoda. Gyönyörű hosszú, nem drámai, de fekete szempillákat csinál, nem pereg, tartós, egész nap a helyén marad, este könnyen lejön. Harmadjára vettem újra, még mindig imádom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 23.

clover12

2017. december 2.

Nekem ez a szempillaspirál sajnos nagyon nem vált be. Az előttem szólóhoz hasonlóan nekem is hosszabbak a szempilláim és sok kenődik rajtam, ez viszont nem. Ennek ellenére azért nem tetszik, mert nehezen tudom leszedni. Amit azért tartok furcsának, mert ugye a MAC honlapján azt írják, hogy vízálló, de víz hatására furcsán elkezd lejönni, darabokban(de nem teljesen, csak a szemem alatt fekete pöttyökben), így pl strandra nyáron nem jó. De amikor tényleg sminklemosóval is megpróbálom leszedni, akkor mindig elvesztek pár szempillát, annyira erősen kell dörzsöljem, különben nem jön le. És lehet, hogy csak egy rosszabbat kaptam, vagy én nem tudom, de nekem pár hét alatt úgy beszáradt, hogy kb. használhatatlan volt. Ráadásul drága...de ezért alsó szempillákra elhasználtam belőle annyit, amennyit tudtam....legalább nem pergett le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 2.

Baagnes

2017. augusztus 1.

Neken nagyon bevallt ez a szempillaspiral. Viszonylag hosszuak a pillaim igy ilyen teren eleg sok spiral szoba johet, de sajnos nekem nagyon sok kenodik. Ezt amiatt vettem meg, es nagyon elegedett vagyok vele, nem tapaszt nem kenodik, nekem szep pillakat csinal, van nala dramaibb de hetkoznapokra kivallo! Sajnalom, hogy csak 5ml-s kiszereles mert e miatt kicsit sokallom az arat, de ezt leszamitva 5 pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

bobekecske

2017. május 30.

Az egyetlen MAC spirál, amit igazán megszerettem, és amit újra fogok venni, ha egyszer elfogy/beszárad. Egyelőre nagyon lassan fogy, és semmit sem változtott az alapvetően vizesebb festék.
Drámaibb, dúsítóbb spirált már próbáltam, valószínűleg azokat újra is venném, ha kimondottan akciósan hozzájutnék, de ezért (főleg, mivel a MAC-nél van Back2Mac "akció") simán szaladnék ismét a boltba.
Nagyon meglepődtem, hogy van, akinek összetapasztja a pilláti: nekem annyira szépen szétválasztja őket, és kiemeli mgé a legapróbbakat is, hogy hiába nem sűrűek, elegendőnek érzem a hatását. Alapvetően hosszabító és szétválasztó hatású spirálnak titulálnám, amiket kerülni szoktam, de valamiért ennek nagyon szeretem a hatását.
Nagyon gyorsan tudok vele dolgozni, nem kell sokszor átfésülnöm, egyből szépen eloszlatj a festéket és elér / befog minden szálat, nekem sosem tapasztja össze a pillákat. A szín is szép mélyfekete.
Ami miatt pedig biztosan újraveszem majd: egyáltalán nem kenődik el. Főleg melegben a legtöbb szempillafesték felkenődik a szemöldököm alatti bőrre (ha picit lefelé nézek, egyből hozzáérnek a szempilláim ehhez a területhez), ami az őrületbe tud kergetni. Már megszokásból időnként megtörlöm-tapogatom ott a bőrt, mert pár óra után a legtöbb spirálnál szinte garantált, hogy elkezdett nyomot hagyni.
Ez a spirál sosem maszatolódik el.
A vízálló spirálokat nagyon nem szeretem, rajtam sosem mutatnak olyan szépen, és érzetre is nagyon kényelmetlenek, lemosni általában rémálom. Ez valóban könnyen lejön meleg vízzel és minimális lemosóval, viszont nem vízálló: ha könnyezik a szemem, azért elkenődik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 30.

Ez a spirál sosem maszatolódik el.

Hanna83

2017. február 19.

Ár-érték arányban nagyon rossz termék. Rengeteg festéket vesz fel, összeragasztja a szempillákat, kemények lesznek tőle a pillák. Egyetlen pozitívuma a vékony keféje, de ez önmagában nem elég.Biztos, hogy nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 19.

Szilva86

2016. november 27.

No. 1. spirál. Imádom a kis keféjét, könnyen elérek vele minden pillát. Azoknak ajánlanám akik nem szeretik a nagy fejű spirál keféket és rövidek a pilláik. Imádom benne, hogy nem kenődik el, viszont meleg vízzel pillanatok alatt lejön. Egy tubus minden napi használat mellett 5 hónapig bírta nálam. 5☆

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 27.

Irudi

2016. január 16.

először nehezen szoktam meg, mert vhogy "kikeményíti" a szempillákat.

Viszont nagyon tartós, hosszít, nem kenődik, és meleg vízzel simán lejön.

Ha ezt használom, sokan megdicsérnek, hogy "micsoda pillák", szóval nagyon látványos.

Nagyon megszerettem :)

(a legtutibb hatásért mindig Pre+Prime-ot használok alá)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 16.

először nehezen szoktam meg, mert vhogy "kikeményíti" a szempillákat.

Viszont nagyon tartós, hosszít, nem kenődik, és meleg vízzel simán lejön.

Nagyon megszerettem :)

(a legtutibb hatásért mindig Pre+Prime-ot használok alá)

Dori77

2015. november 29.

Extrém fekete, sokat keresgélve tőle kaptam meg azt, hogy az alsó szempilláimat is kitudom úgy festeni, hogy pár óra elteltével ne legyen a szemem alatt elkenődve vagy odapöttyözve a fekete festék. Kis keféjének köszönhetően a belső kicsi szempillaszálakat is könnyen elérem. Nagyon szeretem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 29.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate
Hidratálók: Phytantriol, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Pantethine, Panthenol, Tetrahexyldecyl Ascorbate

Alkoholok: Phytantriol, Phenethyl Alcohol
Emolliensek: Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Glyceryl Stearate, Stearic Acid, Pantethine, Panthenol, Cholesterol, Simethicone, Caprylyl Glycol, Linoleic Acid
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate, Stearic Acid, Cholesterol, Laureth-4, Steareth-2, Steareth-21, Isostearic Acid, Hydrogenated Lecithin
Tisztítószerek: Laureth-21, Laureth-4, Steareth-2, Steareth-21, Isostearic Acid
Illatanyagok: Acacia Senegal Gum, Phenethyl Alcohol
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Aluminum Powder / CI 77000, Bismuth Oxychloride / CI 77163, Black 2 / CI 77266, CI 42090, CI 77400, Carmine / CI 75470, Chromium Hydroxide Green / CI 77289, Chromium Oxide Greens / CI 77288, CI 77400, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510, Ferric Ferrocyanide, Ultramarines, Yellow 5 Lake / CI 19140, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090
Tartósítószerek: 1,2-Hexanediol, Chloroxylenol, Potassium Sorbate, Sodium Dehydroacetate, Phenoxyethanol

Kaolin 0 0

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

B5 vitamin (pantonén sav).  Sebgyógyító, hidratáló hatása van.

Cholesterol eo I eu 0 0

Phytantriol h I al 2 2

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

PVP 0 0

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.

Antibakteriális és gombaölő tulajdonságai révén fertőtlenítő-, tartósító- és szagmentesítő szerként használt anyag. (Forrás: Paula Begoun összetevő szótáraCosIng)

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.