MAC

Ár:   6100 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   5,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dorottyaa, az összetevőket feltöltötte: manocska8, Módosítva: 2014. június 26.

Kiszerelés:   5,6 g
Lelőhely:   MAC szaküzlet

Az Extended Paly Lash egész éjjel tart, nem kenődik el. A spirál szép ívet ad, még azoknak a pilláknak is, melyek lefelé hajlanak. Mély fekete színe, és tartóssága, ívelése azért is figyelemreméltó, mert a pillákat egyáltalán nem nehezíti el. Ígérete szerint akár 16 órán át bírja a pillákon.

brizsitte

2021. április 20.

Ezzel a szempillaspirállal tanultam meg, hogy ezen valóban nem szabad spórolni. Továbbá járt utat a járatlanra... Pedig igazán nincsenek nagy elvárásaim, de van az a minimum, amit elvárok. Például ha bemegyek egy mesterfodrászhoz és ott hagyok szép kis összeget, akkor nem arra számítok, hogy ugyanolyan hajjal jövök ki, mint amilyennel bementem. Na, mindegy is. Szóval: "Szempilláid extrém hosszúnak és azonnal göndörnek tűnnek" - ígéri bruttó 8500,-forintért. Na, ja... Még csak azt se mondanám, hogy extrém feketék lesznek tőle a pilláim, nemhogy extrém hosszúak és göndörek. Sem egy rétegben, sem kettőben, sem primerrel, sem primer nélkül. Bobbi Brown Smokey Eye Mascara spirált cseréltem le sok-sok év után, mondván, hogy biztos tudja a MAC hozni ugyanazt a szintet pár/néhány ezer forinttal olcsóbban. 8500 forintom repült a kukába, majd új szempillaspirál beszerzése, visszatérvén a Bobbi Brown-hoz. Úgyhogy erről ennyit.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 20.

doraorsolya

2021. február 8.

Egyáltalán nem nyerte el a tetszésemet. Nem látom a hatását, mert nem emeli a pillát, nem hosszabbítja a pillát. Ezek mellett még el is mászik, szerintem a kefe kialakítása is nagyon szerencsétlen, maszatolódik mindenhova. Nem éri meg az árát, nem ajánlom senkinek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 8.

leaseydoux

2021. február 5.

Csodálatos termék. Nagyon örülök, hogy rátaláltam, mert én pont ennyit várok egy spiráltól: válassza szét a szempilláimat, és hosszítsa meg szépen. Nem várok sem extrém dúsítást, sem göndörítést, műszempilla hatást meg végképp nem. Nem szeretem továbbá a szilikon, görbített, extrém/giga vastag, agyonvariált keféket, és azt is utálom, ha képtelen vagyok este hullafáradtan lemosni. Ez könnyen lejön, de semmit sem maszatolódik napközben. Max akkor váltanék másra, ha valami tudná ugyanezt olcsóbban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 5.

vivitrius

2020. június 4.

2020.06.04. Így 1 hónap tartós használat után....teljesen kiakaszt. Borzalmas. 1-2 rétegben nem látszik, nem göndörít, nem hosszabbít, nem emel pillát, semmi nem történik. Ha ettől több rétegben viszem fel, akkor ragacsos, nehéz rettenet. Ettől a pár száz forintos, drogériás spirálok is jobbak.

2020.05.04: Nekem az "extended perm me up" spirál van, aminek göndörítős a feje. Hát na...hogy is mondjam. Nem vagyok elájulva. A pici sörtéktől agymenést kapok. Az én amúgy is hosszú, egyenes pilláimnak olyan, mint halottnak a csók. Már felkenéskor pereg, mint a veszett fene, közben összevissza kentem magam vele, ami így együtt meglepő és szokatlan. Annyi, hogy feketébbek a pilláim, mint festék nélkül és a festék textúrája sem lenne rossz, ha eltekintek a pergéstől. Elhasználom, de többet nem veszek belőle és nem leszünk barátok sem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 4.

RIldiko

2020. január 31.

Szeretem ezt a szempillaspirált, vízzel lejön, és az alsó pillasort is könnyen kifestem vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 31.

LittleBaby

2019. július 10.

Bobbi Brown spirálok után gondoltam, kipróbálok a Mactől is párat. Ezzel kezdtem.
Egészen meg vagyok vele elégedve, az ára is elfogadható.
A kefe része a legjobb, nagyon precízen lehet vele dolgozni, minden pillát ki lehet vele emelni. Nem vízálló (sírást, vizet nem bírt ki rajtam, DE itt jön a másik jó tulajdonsága, hogy simán lejön melegvízzel nyom nélkül, szinte jobban, mint lemosóval. :D Ez nagyon praktikus tud lenni!), de közepesen izzadós edzést rajtam kibírt.

Amit kicsit sajnálok, hogy nem dúsítja a pilláimat, inkább csak hosszabbítja. Napközben azért figyelnem kell rá, mert van, hogy nyomot hagy a szemöldökcsontomon, de nem vészes.
Az összetevők is kiválóak! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 10.

Egészen meg vagyok vele elégedve, az ára is elfogadható.

Az összetevők is kiválóak! :)

Karola21

2018. július 7.

Jó kis spirál, könnyű vele dolgozni, nem kenődik és egész nap tartós marad. Nekem inkább hosszabbítja a pilláimat. Kicsi keféjével az alsó pillasort is szépen ki lehet festeni, nem csomosódik és nem pereg nap közben sem, izzadáskor sem. Elégedett vagyok vele, tökéletes nyári spirál.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 7.

bigib

2017. december 29.

A legjobb szempillaspirál. Sokat sportolok, ezért hosszú kereséset indítottam, a vízálló szempillaspirálok után, amik nem hagynak a szemem alatt fekete sportot edzés után. A Bourjois szempillaspiráljában találtam eddig meg az ideált, ami bár valóban nagyon tartósnak viszonyult, meggyűltek a bajaim a teljes eltávolítással. El sem hittem, mikor az eladó azt mondta, hogy ezt a spirált le lehet mosni meleg vízzel is. Este zuhanyzásnál annyira könnyedén lejött a reggel óta még csak el sem kenődött Mac spirá. :33 arról nem is beszélve, hogy ez az első szempillaspirálom, ami a hosszú pillámról nem kenődött a szemöldökcsontomnál el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 29.

Lulufej

2017. október 19.

Habár elkötelezett híve vagyok a MAC Haute & Naughty szempillaspirálnak, nem bírok magammal és inkább mindig kipróbálok valami újat. Így voltam ezzel a spirállal is. Kifejezetten tetszik, hogy kicsi és klasszikus keféje van, mert így szépen, maszat-mentesen lehet vele dolgozni, el lehet érni vele a legrejtettebb pillákat is, kifejezetten előnyös az alsó pillák kiemeléséhez. A pillák ruganyosak maradnak. Az elkenődés egyáltalán nem jellemző rá, potyogás is elvétve fordul elő, de mondjuk egy masszív egész napos viselés után már mielőtt pont lemosnám a sminkemet. Az egyetlen negatívum részemről az, hogy bár szép ívet ad és hosszabbít is, a dúsítás nem az erőssége: inkább összetapasztja a pillákat kicsit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 19.

Villango

2016. március 21.

Nem voltam idáig egy nagy smink guru, ezért olyan sok szempillaspirált sem próbáltam de, de a mi megvolt, abban mindben csalódtam. Bár egyik sem volt high end, a drogériák kínálatát végiglapoztam, és még Bourjois spirálom is volt.....a lényeg hogy mind a szemem alatt kötött ki szép fekete foltokban.
Szóval miután elkezdtem felfedezni magamnak a MAC-et, gondoltam jöhet a spirál is.
Az Arénában egy nagyon aranyos szöszke fiatal lány látott el tanácsokkal, ő ajánlotta ezt itt a problémámra. Fel is dobta még ott iziben, és mivel ezer éve nem volt rajtam spirál, egyből beleszerettem. :) Nagyon szép hosszú nagy pillákat varázsol, pislogok bőszen mégsem kerül le a szemem alá.
A lemosásra kíváncsi vagyok, a kislány szerint sima melegvízzel lejön valami spéci technológia miatt. Oké, este meglátjuk.
Egyenlőre nagyon tetszik, remélem hűséges lehetek hozzá...ha ő is hozzám. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 21.

Egyenlőre nagyon tetszik, remélem hűséges lehetek hozzá...ha ő is hozzám. :)

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate
Hidratálók: Phytantriol, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Pantethine, Panthenol, Tetrahexyldecyl Ascorbate

Alkoholok: Phytantriol, Phenethyl Alcohol
Emolliensek: Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Glyceryl Stearate, Stearic Acid, Pantethine, Panthenol, Cholesterol, Caprylyl Glycol, Simethicone, Linoleic Acid
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate, Stearic Acid, Cholesterol, Steareth-2, Steareth-21, Isostearic Acid, Hydrogenated Lecithin
Tisztítószerek: Laureth-21, Steareth-2, Steareth-21, Isostearic Acid
Illatanyagok: Acacia Senegal Gum, Phenethyl Alcohol
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Bismuth Oxychloride / CI 77163, Carmine / CI 75470, Chromium Hydroxide Green / CI 77289, Chromium Oxide Greens / CI 77288, Ferric Ferrocyanide, Manganese Violet / CI 77742, Ultramarines
Tartósítószerek: Chloroxylenol, Potassium Sorbate, Sodium Dehydroacetate, Phenoxyethanol

Felületi hártya képző anyag.

Kaolin 0 0

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

B5 vitamin (pantonén sav).  Sebgyógyító, hidratáló hatása van.

Cholesterol eo I eu 0 0

Phytantriol h I al 2 2

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.

Antibakteriális és gombaölő tulajdonságai révén fertőtlenítő-, tartósító- és szagmentesítő szerként használt anyag. (Forrás: Paula Begoun összetevő szótáraCosIng)

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.