MAC

Ár:   6100 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   5,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dorottyaa, az összetevőket feltöltötte: manocska8, Módosítva: 2014. június 26.

Kiszerelés:   5,6 g
Lelőhely:   MAC szaküzlet

Az Extended Paly Lash egész éjjel tart, nem kenődik el. A spirál szép ívet ad, még azoknak a pilláknak is, melyek lefelé hajlanak. Mély fekete színe, és tartóssága, ívelése azért is figyelemreméltó, mert a pillákat egyáltalán nem nehezíti el. Ígérete szerint akár 16 órán át bírja a pillákon.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

RIldiko

2020. január 31.

Szeretem ezt a szempillaspirált, vízzel lejön, és az alsó pillasort is könnyen kifestem vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 31.

LittleBaby

2019. július 10.

Bobbi Brown spirálok után gondoltam, kipróbálok a Mactől is párat. Ezzel kezdtem.
Egészen meg vagyok vele elégedve, az ára is elfogadható.
A kefe része a legjobb, nagyon precízen lehet vele dolgozni, minden pillát ki lehet vele emelni. Nem vízálló (sírást, vizet nem bírt ki rajtam, DE itt jön a másik jó tulajdonsága, hogy simán lejön melegvízzel nyom nélkül, szinte jobban, mint lemosóval. :D Ez nagyon praktikus tud lenni!), de közepesen izzadós edzést rajtam kibírt.

Amit kicsit sajnálok, hogy nem dúsítja a pilláimat, inkább csak hosszabbítja. Napközben azért figyelnem kell rá, mert van, hogy nyomot hagy a szemöldökcsontomon, de nem vészes.
Az összetevők is kiválóak! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 10.

Egészen meg vagyok vele elégedve, az ára is elfogadható.

Az összetevők is kiválóak! :)

Karola21

2018. július 7.

Jó kis spirál, könnyű vele dolgozni, nem kenődik és egész nap tartós marad. Nekem inkább hosszabbítja a pilláimat. Kicsi keféjével az alsó pillasort is szépen ki lehet festeni, nem csomosódik és nem pereg nap közben sem, izzadáskor sem. Elégedett vagyok vele, tökéletes nyári spirál.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 7.

bigib

2017. december 29.

A legjobb szempillaspirál. Sokat sportolok, ezért hosszú kereséset indítottam, a vízálló szempillaspirálok után, amik nem hagynak a szemem alatt fekete sportot edzés után. A Bourjois szempillaspiráljában találtam eddig meg az ideált, ami bár valóban nagyon tartósnak viszonyult, meggyűltek a bajaim a teljes eltávolítással. El sem hittem, mikor az eladó azt mondta, hogy ezt a spirált le lehet mosni meleg vízzel is. Este zuhanyzásnál annyira könnyedén lejött a reggel óta még csak el sem kenődött Mac spirá. :33 arról nem is beszélve, hogy ez az első szempillaspirálom, ami a hosszú pillámról nem kenődött a szemöldökcsontomnál el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 29.

Lulufej

2017. október 19.

Habár elkötelezett híve vagyok a MAC Haute & Naughty szempillaspirálnak, nem bírok magammal és inkább mindig kipróbálok valami újat. Így voltam ezzel a spirállal is. Kifejezetten tetszik, hogy kicsi és klasszikus keféje van, mert így szépen, maszat-mentesen lehet vele dolgozni, el lehet érni vele a legrejtettebb pillákat is, kifejezetten előnyös az alsó pillák kiemeléséhez. A pillák ruganyosak maradnak. Az elkenődés egyáltalán nem jellemző rá, potyogás is elvétve fordul elő, de mondjuk egy masszív egész napos viselés után már mielőtt pont lemosnám a sminkemet. Az egyetlen negatívum részemről az, hogy bár szép ívet ad és hosszabbít is, a dúsítás nem az erőssége: inkább összetapasztja a pillákat kicsit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 19.

Villango

2016. március 21.

Nem voltam idáig egy nagy smink guru, ezért olyan sok szempillaspirált sem próbáltam de, de a mi megvolt, abban mindben csalódtam. Bár egyik sem volt high end, a drogériák kínálatát végiglapoztam, és még Bourjois spirálom is volt.....a lényeg hogy mind a szemem alatt kötött ki szép fekete foltokban.
Szóval miután elkezdtem felfedezni magamnak a MAC-et, gondoltam jöhet a spirál is.
Az Arénában egy nagyon aranyos szöszke fiatal lány látott el tanácsokkal, ő ajánlotta ezt itt a problémámra. Fel is dobta még ott iziben, és mivel ezer éve nem volt rajtam spirál, egyből beleszerettem. :) Nagyon szép hosszú nagy pillákat varázsol, pislogok bőszen mégsem kerül le a szemem alá.
A lemosásra kíváncsi vagyok, a kislány szerint sima melegvízzel lejön valami spéci technológia miatt. Oké, este meglátjuk.
Egyenlőre nagyon tetszik, remélem hűséges lehetek hozzá...ha ő is hozzám. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 21.

Egyenlőre nagyon tetszik, remélem hűséges lehetek hozzá...ha ő is hozzám. :)

KissQkta

2016. január 31.

Nagyon szeretem, nem kenődik el, tartós. Kis keféjével tökéletesen be tudom festeni a rövid pilláimat is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 31.

ttimi

2013. december 17.

Legjobb szempillaspirál, amit eddig próbltam.. pedig jó párat vettem már de ez a legjobb. Könnyen eléri az összes szempillámat, egész nap fentmarad.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 17.

ylexe

2013. november 24.

Kellemes viselet, de csíp lemosàskor, és nem igazàn göndörít... Isadora meleg vízzel lecsúszós formulàja 3800 ftért jobb vàlasztàs. Ja és a kanebo 38celsius se jó

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 24.

orchidea8627

2013. január 12.

Szuper, jobban szeretem mint az eddigi kedvencemet! (Clinique Lash Power, számtalanszor újravettem, de a MAC kiütötte.)
Lényegében ugyanaz a formula mint a Clinique, tehát meleg vízzel "lecsúszik" egyben a pillákról, csak ez sokkal könnyebben lejön mint a Clinique, mégis ugyanolyan tartós.
A spirál formája is nagyon hasonló, ugyanolyan vékonyak, csak a MAC hosszabb valamivel.
Nem irritálja a szemem, tartós, könnyű lemosni, nagyon-nagyon megszerettem.

/És az egyik MAC boltban megsúgták hogy pár hónapon belül kapható lesz extra-fekete színben is. ;) /

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 12.

Nem irritálja a szemem, tartós, könnyű lemosni, nagyon-nagyon megszerettem.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate
Hidratálók: Phytantriol, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Pantethine, Panthenol, Tetrahexyldecyl Ascorbate

Alkoholok: Phytantriol, Phenethyl Alcohol
Emolliensek: Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Glyceryl Stearate, Stearic Acid, Pantethine, Panthenol, Cholesterol, Caprylyl Glycol, Simethicone, Linoleic Acid
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate, Stearic Acid, Cholesterol, Steareth-2, Steareth-21, Isostearic Acid, Hydrogenated Lecithin
Tisztítószerek: Laureth-21, Steareth-2, Steareth-21, Isostearic Acid
Illatanyagok: Acacia Senegal Gum, Phenethyl Alcohol
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Bismuth Oxychloride / CI 77163, Carmine / CI 75470, Chromium Hydroxide Green / CI 77289, Chromium Oxide Greens / CI 77288, Ferric Ferrocyanide, Manganese Violet / CI 77742, Ultramarines
Tartósítószerek: Chloroxylenol, Potassium Sorbate, Sodium Dehydroacetate, Phenoxyethanol

Felületi hártya képző anyag.

Kaolin 0 0

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

B5 vitamin (pantonén sav).  Sebgyógyító, hidratáló hatása van.

Cholesterol eo I eu 0 0

Phytantriol h I al 2 2

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.

Antibakteriális és gombaölő tulajdonságai révén fertőtlenítő-, tartósító- és szagmentesítő szerként használt anyag. (Forrás: Paula Begoun összetevő szótáraCosIng)

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.