MAC

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Testbe, az összetevőket feltöltötte: dorottyaa, Módosítva: 2013. január 3.

Lelőhely:   MAC szaküzlet
Kategória:   Ajakápolók

A MAC Apres Chic januári kollekciójából

musume

2013. március 24.

A Slightly Nude árnyalat tulajdonosa vagyok. Nagyon tetszik a lágy színe, kellemes állaga van, de nekem picit ragadós a számon. Az illata kellemes, és az íze is. A csomagolása tényleg praktikus. Nekem viszonylag hamar lekopik a számról, de főleg az ára miatt nem adom meg az 5 csillagot, mert szerintem ez a minőség lehetne kicsit olcsóbb is. (Én 5800 Ft-ért jutottam hozzá.)
Egyébként szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 24.

Egyébként szeretem.

orchidea8627

2013. január 12.

Követelem hogy maradjanak az állandó szortimentben! :D

Viccet félretéve, szerintem sokkal jobbak mint az állandóan kapható tégelyes, színezett ajakápolóik (sőt, még a Tendertone-nál is jobban tetszik).
Egyrészt a csomagolása sokkal praktikusabb, másrészt nincsen olyan enyhén kesernyés utóíze mint a Tinted Lip Conditioner-nek. Az illata/íze kellemes, enyhén vaníliás, de nem a mesterségesen erős fajtából, a szokásos MAC illat.
A színek nagyon szépek, igaz minimálisan színeznek, de nem is várom el egy ajakápolótól hogy úgy fedjen mint egy szájfény/rúzs.
Az állaga nagyon lágy és krémes, az ajkakon nagyon kellemes, nem ragadós egy kicsit sem.
A "Pure and Tender" árnyalat jött velem haza, ez egy nagyon szép, természetes nude szín, nagyon tetszett még a "Stay warm!" is ) világos, meleg babarózsaszín, de sajnos engem ez a szín nagyon sápaszt.
Ajánlom őket. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 12.

Követelem hogy maradjanak az állandó szortimentben! :D

Ajánlom őket. :)

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Yeast Extract, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Tetrahexyldecyl Ascorbate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate

Szójabab magjának a kivonata. Bőrkondícionáló, bőrpuhító (emollient) anyag.

Az avokádóolajnak az úgynevezett el nem szappanosítható része. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint haj- és bőrkondicionáló hatású összetevő. Az avokádóolajjal megegyező tulajdonságai vannak.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Piros.

Színezék. Lilás piros.