MAC

Ár:   5600 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: eastherke, Módosítva: 2014. május 26.

Lelőhely:   MAC szaküzlet

Fehér krém a szempillafesték alá. Lágyítja és kisimítja a szempillákat.

KissQkta

2016. január 31.

Nagyon szeretem. Ápolja, és dúsítja a szempilláimat. Még elég sok van benne, mire elfogy, addigra azt is kitalálom, hogy veszek-e újra. Addig 4*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 31.

Irudi

2016. január 16.

Nagyon sokáig tartott, mire megszokta a szemem, először csípett, és könnyeztem is, de ez mára teljesen elmúlt.

Felvitelnél oda kell figyelni, mert hajlamos csomósodni.

Pluszban a fekete spirál felvitelekor, ha nem figyel oda eléggé oda az ember, egy-két helyen kimarad a fehér alap, és az bizony "világítani fog".

Én mindig az extended play gigablack lash-sel szoktam használni. Igaz, hogy a kettő felvitele nem egy 30 mp-es művelet, de az eredményért megéri hosszú perceket rászánni.

Ha elfogy, szerintem újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 16.

Felvitelnél oda kell figyelni, mert hajlamos csomósodni.

Ha elfogy, szerintem újra fogom venni.

Ildie

2015. február 11.

Még friss a barátságunk, de szerintem sokáig fog tartani :)
Ez nem egy életbevágóan fontos sminktermék, de én imádom. A közepes pilláimból egészen nagyok lesznek.
A oka, hogy megvettem, az, hogy ettől azt remélem, hogy majd ha 40 éves leszek, akkor is lesznek pilláim, merthogy ez nemcsak nagyít, hanem ápol is, hát ezt még nem tudom, de majd 20 év múlva visszajövök updateelni :)
A fekete festék vízállóságán nem vettem eddig észre változást, szerintem egy régebbi spirált jobban megtart. A lemosást könnyíti, a Lancome bi-facillal tök jól lejön minden, ilyen szempontból a Lancome-os spirálalappal egyenlőek, meg szerintem gyébként is kb pont ugyanazt tudják, a MACesből több fehér jön ki, óvatosabbnak kell lenni, mert azért drága ahhoz, hogy csak úgy elfogyjon :)
Tuti, hogy ezt veszem ajándékba a barátnőmnek, ezzel nem lehet mellélőni.

Barátságunk megmaradt, de a Lancome-osat fogom legközelebb megvenni, mivel ebből tényleg indokolatlanul sok festék vagy fehér trutyi vagy mi jön ki. Inkább kelljen 2x kenni, mint egyszer, aztán leszedni. Az 5*-ot megtartom, mivel a termék teljesen jó, csak van nála egy kicsit még jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 11.

Még friss a barátságunk, de szerintem sokáig fog tartani :)
Tuti, hogy ezt veszem ajándékba a barátnőmnek, ezzel nem lehet mellélőni.

eastherke

2014. augusztus 8.

Én már háromszor vásároltam újra, szóval jó véleménnyel vagyok róla... :) Hosszítja a pillákat és ápolja is, nálam kihagyhatatlan eleme lett a spirálozási folyamatnak. Eddig mindegyik spirálommal jól működött, pedig általában 7-8 spirált használok párhuzamosan, szóval szerintem érdemes kipróbálni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 8.

gretam17

2014. május 26.

sokáig nézelődtem az üzletben próbálgattam aztán gondoltam ezt kipróbálom bár a kijövet utánúgy éreztem rámbeszélték.Bent jónak tűnt rákence egy Mac spirált, majd itthon azt tapasztaltam hogy az estée spirállal abszolút Nem harmonizál rabolja az időm valamint megnehezíti a dolgom.Megbántam hogy megvettem, majd arra gondoltam lehet akét márka nem jön össze ami lehet ,de lehet hogy csak a spirál feje miatt mert később egy gumifejes yves spirállal próbálva TÖKÉLETES hatást mutatott, és teljesen mást mint amit a spirál önmagában produkál.Talán így még könnyebb is lemosni.Újra nem veszem mert egy naggyonjó spirállal is közel ezt a hatást ellehet érni, és csak a saját számomra tapasztalható kiemelkedően a változás

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 26.

Fodri

2014. május 17.

Nekem nagyon szép, látványos a hatása. Kíváncsiságból vettem meg, de nem bánom egyáltalán. Nem irritálja a szemem, hosszít, dúsít, szétválaszt, szépen egyenletesen terül el rajta a szempillaspirál. Ha rájön az ember, hogy hogyan kell használni, egész szép "őziketekintet" érhető el vele. Én egy fél percet szoktam várni, hogy száradjon és csak utána viszem fel a spirált, úgy még hatásosabb. Egy negatívuma van, az pedig az ára, kicsit szívtam a fogam, miután megtudtam h 5500 Ft, emiatt nem biztos, hogy újravenném. Attól függ, mennyi időre lesz elég. Egyébként 5*.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 17.

erika0325

2013. október 23.

Azt, hogy milyen megfontolásból vettem, nem tudom. Egy ideig csak hánykolódott szegényke a fiókban. Elővettem és elkezdtem használni ha már van. Egy fehér krém, ami elég rendes mennyiségben kerül fel a szempillákra vigyáznom is kell vele, ne legyen túl sok. Ezután használom a spirált. Hogy lágyítja és kisimítja a szempillákat azt nem tudom, mert nem fogdosom a spirállal sminkelt szempilláimat, de azt határozottan állítom, hogy hosszabbak a szempillák. Használgatom ha már megvettem, de biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. október 23.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Antibakteriális és gombaölő tulajdonságai révén fertőtlenítő-, tartósító- és szagmentesítő szerként használt anyag. (Forrás: Paula Begoun összetevő szótáraCosIng)