MAC

Ár:   10 800 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ria13, Módosítva: 2019. január 3.

Ár:   10 800 Ft
Lelőhely:   MAC szaküzlet

Krémes, gélbázisú alapozó, közepes és erős fedéshez. Használata matt és sima arcbőrt eredményez. Rendkívül tartós és vízálló. Hidratálja és revitalizálja a bőrt, amely használata közben is megőrzi nedvességét, puha és bársonyos marad, és természetes hatást kelt. Bármely bőrtípusra alkalmazható.

MAC Studio Sculpt Alapozó SPF 15 NW15
Ár: 9000 , Eladó: Cirné
Állapot: Egyetlenegyszer próbált, új, , Helyszín: Budapest, fizetés: Banki utalás után szívesen elküldöm postával, ez esetben plusz 500 forintot kérek (ajánlva, elsőbbségivel ennyibe kerül), személyes átvétel lehetséges a belvárosban.
Ár: 9000 , Eladó: Nikolett81
Állapot: 2-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, V. vagy XV. kerület

Sziporka88

2020. április 2.

Száraz bőrömhöz tökéletes. Rózsás árnyalatú a bőröm így az NW15 árnyalatot használom. Egy borsónyi elég az arcomra. Könnyen el lehet dolgozni (én ecsetet használok).
Update: Az állaga nagyon olajos lett 1 hónap után, hiába ráztam fel, a bőrömet pedig kiszárította ennek ellenére. Sajnáltam (főleg az ára miatt), de így maradok a DW alapozónál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 2.

racheldawes

2020. április 2.

Két hete használom, eddig meg vagyok vele elégedve. Összességében a DW-hez tudnám hasonlítani, mind a fedését, mind pedig a textúráját tekintve, csak sokkal kevésbé eredményez maszkhatást és köt rá az arcra, mint az utóbbi. Könnyű eldolgozni, nem ül bele a pórusokba és nem emeli ki látványosan a szárazabb területeket. Fedése nagyon jó (nekem talán túl sok is), de természetes hatást kelt. Eddig irritációt sem okozott. Tartóssága is megfelelő, egyedül a homlokom felső részén kezd el a nap vége felé lekopni, ami ugyan bosszantó egy kicsit, de az arcom más részeiről szerencsére nem "mászik" el. Negatívumként egyrészt a kissé narancsos színskálát tudnám megemlíteni, másrészt azt, hogy az ígért matt hatás sem érvényesül túl sokáig, nekem már 2-3 óra múlva elkezd csillogni az arcom (de azért nem vállalhatatlanul, púderrel korrigálható a probléma).

Update: Levonok egy csillagot, mert hosszútávon rossz hatással volt a bőrömre, pattanásokat okozott, irritált. Valamint beláttam, hogy nekem egyszerűen túl maszkos, erős a fedése.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 2.

Hanamizuki

2020. március 2.

A Studio Fix Fluid-ban megtaláltam a számomra tökéletes alapozót, de valahogy amikor már harmadjára mentem érte vissza az üzletbe, megszólalt a kisördög a fejemben, aki folyton azzal piszkál, hogy kell valami új, hogy ki kéne próbálni valamelyik másikat. A sminkes csajszi ezt ajánlotta, ki is választottuk a megfelelő színt. Akkor még nem vettem meg, gondolkodóba estem, mert hát valljuk be, nem olcsó. Aztán ahogy gondolkodtam, találtam itt KM-en egy egész baráti ajánlatot, a szín is ugyanaz, gondoltam, akkor adjunk neki egy esélyt. Nem azt mondom, hogy rossz, de nekem a Studio Fix-hez nem ér fel. Fedése kevesebb, igaz nincs bőrhibám, de valahogy mégis szebb képet kaptam a másikkal. Relatíve sok is kell belőle. Összességében nem rossz, de nem az igazi. Ha elfogy visszatérek a másikhoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 2.

Colette221

2020. február 26.

Későn értem haza, majdnem 13 órát volt fent az arcomon, így ténylegesen tudtam tesztelni. Számomra erős fedése van, de ha már alapozót használok néha napján, akkor szépen egységesítsen. Nagyon szép volt a bőröm nap végén is, csak egy picit fényesedett át a homlokom, de ott nem is csodálom. NC15-ös árnyalat van meg, ami teljesen illik a téli fakó bőrszínemhez. Szerintem ez egy szuper termék. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 26.

anetta.filip

2020. január 4.

Nc15 világos árnyalat tökéletes a téli bőrszínemhez. Impulzus vásárlás volt, de nagyon megérte. Száraz bőrre csodás, egyáltalán nem szárít, nagyon természetes bőrközeli hatást tudok elérni a használatával. Eddig kétszer használtam, másodszorra csak a problémás helyekre kentem, az ujjammal terítve. Érdekes, mert lehet hogy kopott (vagy csak egybeolvadt a bőrömmel időközben), de a fedése tökéletes maradt. Közepes-magas fedése van.
Talán a szem alatt egy picit kiadja a ráncokat nap végére, de ezt leszámítva tökéletes. Kipróbálom majd ecsettel és blenderrel is. Illata nincs, inkàbb szaga, de enyhe, gyorsan eltűnik és viselhető. Fixálásra vagy púderre nem volt szükségem mellé, bőrömet nem bántotta, picit talán a szememet irritálta, de nem vészesen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 4.

Mancus7

2020. január 2.

Száraz bőrre használom évek óta. Jól fed, nem szárít, ez óriási előnye. Tartósságra nekem annyira nem vált be. Pár óra elteltével korrigálnom kell.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 2.

mmohaa

2019. november 2.

Az itteni értékelések alapján próbáltam megvenni a legjobb alapozót amit csak lehet. Imádom! Tök jó, hogy a mindenre érzékeny bőröm egyáltalán nem lesz tőle pattanásos, sem mitesszeres. Évek óta próbálom rendbe tenni a problémás bőrömet, (mostmár többnyire sikerrel, a CBD olajnak köszönhetően) de néha még csúnyán begyullad az egész arcom. Pont ilyenkor kell rá az alapozó sajnos, és tök boldog vagyok, hogy ez a termék nem ront tovább a helyzeten :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 2.

viva885

2019. május 11.

Én csak találomra választottam a legvilágosabb színt belőle a neten, ami persze mákomra pont jó lett. 😀 Életemben először találkoztam egy olyan alapozóval, ami az én bőrömön is remekel. Kombinált bőröm van , azon belül is korpás szeborreás , főleg az orrom környéke. Eddig akármilyen alapozót használtam, mind kiemelte a csodásan száraz , hàmló orromat. Ráadásul egy enyhe rosaceam is van, és az is az orromnál. Szóval nekem ez az alapozó maga a csodaszer. Hidratáló, természetes hatást nyújt pont ahogy ígéri! Nagyon jó a fedése is, elég csak egy vékony rétegben elkendőznöm. Szóval nem kell sokat se használni belőle, persze embere válogatja. Viszont talán egy kis negatívumként azt mondanàm ,ha csak naturban hagyom a bőrömön ,fixàlás nélkül, akkor kicsit mintha ragadna , és könnyebben is elkenődik. De persze nekem akkor is ez a nyerő alapozó 😄

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 11.

Manitabarbara

2019. április 13.

Színre ez a legtökéletesebb alapozó,amivel eddig találkoztam. Szerencsére nem emeli ki a száraz részeket és nem is lett tőle pattanásom.Nagyon szépen és könnyen eldolgozható. A végeredmény is nagyon szép. Kevés is elég belőle. Nekem az egyetlen bajom vele,hogy olyan, mintha nem "kötne meg". Egész nap ragacsos érzést hagy az arcomon, hiába púderezem, fixálom le. Ezért mire haza érek, a nagy része le is kopik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 13.

sunbeam

2019. március 31.

Számomra a No.1 alapozó, hétköznapokra. Szerencsére rendben van a bőröm, a faggyútermelése is be van állítva, de ígyis van 1-2 alapozó ami csalódás. Régen messziről kerültem volna, ugyanis mániákusan kerestem a matt alapozókat. De miért... Annyira gyönyörű természetes bőr finise van, hogy nagyon :). Én nem szeretem lefixálni, mert nem zavar, hogy krémes - de akit zavar, egy transzparens púderrel érdemes lefixálja és így tartósabb is persze és nem "ragad". Egyébként a sok orrfújást nem szereti, onnan hamar kopik.
Zsíros bőrre nem ajánlom. Érett bőr, száraz bőr imádja :).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 31.

Zsíros bőrre nem ajánlom. Érett bőr, száraz bőr imádja :).

Antioxidánsok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Beta Vulgaris (Common Beet) Root Extract, Yeast Extract, Tetrahexyldecyl Ascorbate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Tamarindus Indica Seed Extract, Sodium Hyaluronate, Phytantriol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate

Alkoholok: Phytantriol
Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Octyldodecyl Neopentanoate, Isononyl Isononanoate, Tamarindus Indica Seed Extract, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Dimethicone, Methicone, Palmitic Acid, Hexyl Laurate, Octyldodecyl PCA, Stearic Acid, Caprylyl Glycol
Emulgeálószerek: PEG/ PPG-18/ 18 Dimethicone, Isostearic Acid, Dextrin Palmitate, Dextrin Palmitate/Ethylhexanoate, Xanthan Gum, Palmitic Acid, Polyglyceryl-4 Isostearate, Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, Stearic Acid, Hexylene Glycol
Fényvédők: Octinoxate, Titanium Dioxide
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, PEG/ PPG-18/ 18 Dimethicone, Polymethylsilsesquioxane, Dimethicone, Methicone
Tisztítószerek: Isostearic Acid, Dextrin Palmitate/Ethylhexanoate, Xanthan Gum, Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, Hexylene Glycol
Illatanyagok: Dipropylene Glycol
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Chromium Oxide Greens / CI 77288
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.

Tamarindusz magjának a kivonata. Hidratáló és bőrpuhító (emollient) összetevő.

cékla gyökerének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint a cékla gyökere gazdag forrása az antioxidánsoknak.

Phytantriol h I al 2 2

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

A sztearinsav alumínium sója, melyet emulzió stabilizáló, sűrűségszabályozó és csomósodást megakadályozó segédanyagként használnak a kozmetikumokban.