MAC

Ár:   10 800 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ria13, Módosítva: 2019. január 3.

Ár:   10 800 Ft
Lelőhely:   MAC szaküzlet

Krémes, gélbázisú alapozó, közepes és erős fedéshez. Használata matt és sima arcbőrt eredményez. Rendkívül tartós és vízálló. Hidratálja és revitalizálja a bőrt, amely használata közben is megőrzi nedvességét, puha és bársonyos marad, és természetes hatást kelt. Bármely bőrtípusra alkalmazható.

Ár: 4990 , Eladó: brieb
Állapot: 3/4 és a fele között , Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel vagy előreutalás
racheldawes

2019. augusztus 9.

Két hete használom, eddig meg vagyok vele elégedve. Összességében a DW-hez tudnám hasonlítani, mind a fedését, mind pedig a textúráját tekintve, csak sokkal kevésbé eredményez maszkhatást és köt rá az arcra, mint az utóbbi. Könnyű eldolgozni, nem ül bele a pórusokba és nem emeli ki látványosan a szárazabb területeket. Fedése nagyon jó (nekem talán túl sok is), de természetes hatást kelt. Eddig irritációt sem okozott. Tartóssága is megfelelő, egyedül a homlokom felső részén kezd el a nap vége felé lekopni, ami ugyan bosszantó egy kicsit, de az arcom más részeiről szerencsére nem "mászik" el. Negatívumként egyrészt a kissé narancsos színskálát tudnám megemlíteni, másrészt azt, hogy az ígért matt hatás sem érvényesül túl sokáig, nekem már 2-3 óra múlva elkezd csillogni az arcom (de azért nem vállalhatatlanul, púderrel korrigálható a probléma).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 9.

viva885

2019. május 11.

Én csak találomra választottam a legvilágosabb színt belőle a neten, ami persze mákomra pont jó lett. 😀 Életemben először találkoztam egy olyan alapozóval, ami az én bőrömön is remekel. Kombinált bőröm van , azon belül is korpás szeborreás , főleg az orrom környéke. Eddig akármilyen alapozót használtam, mind kiemelte a csodásan száraz , hàmló orromat. Ráadásul egy enyhe rosaceam is van, és az is az orromnál. Szóval nekem ez az alapozó maga a csodaszer. Hidratáló, természetes hatást nyújt pont ahogy ígéri! Nagyon jó a fedése is, elég csak egy vékony rétegben elkendőznöm. Szóval nem kell sokat se használni belőle, persze embere válogatja. Viszont talán egy kis negatívumként azt mondanàm ,ha csak naturban hagyom a bőrömön ,fixàlás nélkül, akkor kicsit mintha ragadna , és könnyebben is elkenődik. De persze nekem akkor is ez a nyerő alapozó 😄

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 11.

Manitabarbara

2019. április 13.

Színre ez a legtökéletesebb alapozó,amivel eddig találkoztam. Szerencsére nem emeli ki a száraz részeket és nem is lett tőle pattanásom.Nagyon szépen és könnyen eldolgozható. A végeredmény is nagyon szép. Kevés is elég belőle. Nekem az egyetlen bajom vele,hogy olyan, mintha nem "kötne meg". Egész nap ragacsos érzést hagy az arcomon, hiába púderezem, fixálom le. Ezért mire haza érek, a nagy része le is kopik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 13.

sunbeam

2019. március 31.

Számomra a No.1 alapozó, hétköznapokra. Szerencsére rendben van a bőröm, a faggyútermelése is be van állítva, de ígyis van 1-2 alapozó ami csalódás. Régen messziről kerültem volna, ugyanis mániákusan kerestem a matt alapozókat. De miért... Annyira gyönyörű természetes bőr finise van, hogy nagyon :). Én nem szeretem lefixálni, mert nem zavar, hogy krémes - de akit zavar, egy transzparens púderrel érdemes lefixálja és így tartósabb is persze és nem "ragad". Egyébként a sok orrfújást nem szereti, onnan hamar kopik.
Zsíros bőrre nem ajánlom. Érett bőr, száraz bőr imádja :).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 31.

Zsíros bőrre nem ajánlom. Érett bőr, száraz bőr imádja :).

Sziporka88

2019. február 17.

Száraz bőrömhöz tökéletes. Rózsás árnyalatú a bőröm így az NW15 árnyalatot használom. Egy borsónyi elég az arcomra. Könnyen el lehet dolgozni (én ecsetet használok).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 17.

Anett0721

2019. február 11.

Őszinte leszek: egyelőre csalódtam.
Felvinni egy álom, kiszerelés guszta, illatra nem zavar, a kapott bőrkép csodás, DE: konkrétan akár magában kenem fel, akár sminkalapra, kopik mint a fene. Ledobja a bőröm, csúszkál mindenen. Orromon egy óvatos orrtörlés teljesen szétmaszatolja az alapozót, államról magától kopogat a nap folyamán...
Pedig radírozott bőrre teszem, már erre is figyelek, de lemászik. Azt vártam tőle, mint az EL DW-től, ami konkrétan odaköt a bőrömre. Hát a Sculpt sajnos nem.
Szóval a bőrkép amit frissen felkenve ad, szép, és egyenletesen lehet felvinni, de pár óra amíg vállalható.
Egyelőre 3*, aztán meglátom hogy hidegben hisztis bőröm miben változik majd később, illetve jobb lesz-e a kapcsolata ezzel az alapozóval.
Úgy szeretném szeretni....

Felviszem 4*-ra, a Bioderma Sebium pore refiner krémmel ezerszer jobb a hatás :) Csak azért nem 5*, mert az az ELDW továbbra is.

Upd.2: 5* lett. Sebiummal párban TÖKÉLETES, és csodaszép finishe van a bőrömön! Természetesebb az ELDW-nél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 11.

Őszinte leszek: egyelőre csalódtam.
Úgy szeretném szeretni....

zsembesluca

2019. január 18.

kedvenc! a mac korrektor stickkel kombinálva a számomra tökéletes bőrképet adja! pedig vannak azért bőrhibáim 5csillag!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 18.

AkInImOd

2019. január 17.

Sokat olvasgattam itt, milyen közepes fedésű alapozót vegyek magamnak, és ez az opcionálisak közt volt. Karácsonyra aztán abban állapodtunk meg tesómmal, hogy ajándékozzuk meg egymást most is egy Mac termékkel, ezúttal alapozóval. :D A boltban az eladó nagyon kedves volt, rögtön segített és ő is ezt javasolta a bőrömre. A legvilágosabb árnyalat (NC15) tökéletesen illeszkedik a bőrszínemhez. A boltban, az első alkalommal olyan párás, nyirkos érzetű volt az arcomon, de egyáltalán nem volt kellemetlen, inkább mintha hidratálna. A saját példányomnál nem érzékeltem ezt. Az eladó javaslatára alapozóecsettel viszem fel, szépen kenhető és eldolgozható. Nem kell belőle extrémen sok, de ha használom, akkor megjegyzi a környezetem, hogy szép a sminkem. :) Ha esti vagy alkalmi nagyon erős sminket készítek buliba, akkor előtte a színezett Pupa BB cream+primerrel kezdek, utána kenem rá a Macet - elég döfi hatást ad, de nem maszkos még akkor sem. Nem használom sűrűn, viszont az király, hogy a tubus átlátszó, így tudom, mennyi termék van benne igazából. Ha kopik is, én nem észlelem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 17.

B.Enci

2018. október 12.

Száraz bőrre az egyik legjobb alapozó amit próbáltam. Szuper a fedése és simán kibírja a 8-10 órás munkanapokat. Az ára elég borsos, de megéri :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 12.

Zdenka

2018. október 10.

A Clinique Anti-Blemish solution alapozóm mellé kerestem egy olyat, aminek erősebb a fedése és vállalható az összetétele.
A sok pozitív vélemény miatt erre esett a választás, de nem váltotta be a hozzű fűzött reményeket. Folyékony alapozóról van szó, de mégis olyan sűrű, hogy hiába mellé a szuper puhaságú MAC alapozóecset, nem érzem, hogy érzékeny bőrűeknek ecsettel kellene ezt felvinni. A színskála szerencsére nagy, mégsem sikerült eltalálni a hozzám illőt, hiába próbáltuk ki az üzletben, természetes fénynél teljesen elhűlve szembesültem vele, hogy számomra túl sárgás. (NC20) És természetes fény alatt nem a plázán belüli folyosót értem, ahol még jónak tűnt.
A fedése tökéletes, de ennek hátránya, hogy egy cseppet sincs természetes hatása, megfelelő hidratálás mellett is kiemeli a szárazabb részeket. Illatanyag nincs benne, de ennek ellenére nagyon kellemetlen szaga van. Nagyon kár érte!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 10.

Antioxidánsok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Beta Vulgaris (Common Beet) Root Extract, Yeast Extract, Tetrahexyldecyl Ascorbate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Tamarindus Indica Seed Extract, Sodium Hyaluronate, Phytantriol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate

Alkoholok: Phytantriol
Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Octyldodecyl Neopentanoate, Isononyl Isononanoate, Tamarindus Indica Seed Extract, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Dimethicone, Methicone, Palmitic Acid, Hexyl Laurate, Octyldodecyl PCA, Stearic Acid, Caprylyl Glycol
Emulgeálószerek: PEG/ PPG-18/ 18 Dimethicone, Isostearic Acid, Dextrin Palmitate, Dextrin Palmitate/Ethylhexanoate, Xanthan Gum, Palmitic Acid, Polyglyceryl-4 Isostearate, Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, Stearic Acid, Hexylene Glycol
Fényvédők: Octinoxate, Titanium Dioxide
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, PEG/ PPG-18/ 18 Dimethicone, Polymethylsilsesquioxane, Dimethicone, Methicone
Tisztítószerek: Isostearic Acid, Dextrin Palmitate/Ethylhexanoate, Xanthan Gum, Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, Hexylene Glycol
Illatanyagok: Dipropylene Glycol
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Chromium Oxide Greens / CI 77288
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.

Tamarindusz magjának a kivonata. Hidratáló és bőrpuhító (emollient) összetevő.

cékla gyökerének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint a cékla gyökere gazdag forrása az antioxidánsoknak.

Phytantriol h I al 2 2

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

A sztearinsav alumínium sója, melyet emulzió stabilizáló, sűrűségszabályozó és csomósodást megakadályozó segédanyagként használnak a kozmetikumokban.