MAC

Ár:   2900 Ft és 6000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   2,5 g és 8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vador, az összetevőket feltöltötte: Szaszmancs, Módosítva: 2017. február 8.

Ár:   2900 Ft és 6000 Ft
Kiszerelés:   2,5 g és 8 g
Lelőhely:   MAC szaküzlet

Már egy rétegben gyorsan és drámaian befed, egész napon át tart. A krémes, bársonyos formula sűrűséget a szilikának, továbbá az ápoló panthenolnak és E-vitaminnak köszönheti. A szempillák hajlékonyak, könnyűek és rugalmasak. A finoman megmunkált kefét három oldalon borítják sörték, hogy minél jobban el tudják választani a szempillákat, lélegzetelállító ívet adva nekik. Nem kenődik el.

lichtnori

2017. november 16.

A kék színű - "Blue Charge" és a MAC hivatalos honlapján .... hmmm.... barnának titulált "Beets Me" tulajdonosa vagyok, size to go méretben, aminek szerintem szerintem nem sok köze van a barnához, inkább mély mályva színű. Mint a spirál külseje, színe. Valami gyönyörű és különleges színe van! Szeretem őket használni. Nem ragad, nem tapasztja a pillákat, nem maszatolódik, nem kenődik, nem pereg, nem csinál panda medve szemeket. Szépen színez, tartós, viszont nem csinál drámai pillákat. Ettől függetlenül szépen kiemeli a tekintetet. Ezt a fajta spirált a színei miatt érdemes beszerezni, nem a dúsítás-hosszabbítás-ívelés ígérete miatt. Ha valaki fekete spirált szeretne, ne ezt vegye, de ha klassz és tartós színekre vágyik, akkor hajrá!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 16.

applepopsicle

2017. március 5.

Semmi extra, mindennapi viseletre tökéletes. Nekem elég ritkasak - ugyanakkor viszonylag hosszúak a pillaim.
A legnagyobb plusz viszont a színe: lila! Nagyon világosak a színeim, ezért a fekete spirálokat egy ideje lecseréltem a clinique barnajara. Ez a lila spiral viszont meg annál is jobb: felkenve barnanak tűnik és nagyon szépen kiemeli a vilagosbarna szemet. Csak emiatt biztos hogy újra fogom venni. Ha fekete spirál hasznalnek, akkor viszont ezért a pénzért biztos nem ezt választanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 5.

vkati15

2016. június 6.

Én imádom. Nem pereg, nem foltoz és nem tapaszt. Mintha természetesen lennének szép fekete pilláim. Nem csinál drámai pillákat, de mindennapi használatra nekem tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 6.

lysza1985

2015. december 18.

Mintám volt csak belőle, ha nem tudnám, hogy MAC, azt hinném egy olcsó kategóriás, sima spirál. Nekem nem volt egyébként különösebben rossz élmény, átlagos, hosszabbít, de nem dúsít, viszonyt valóban kenődik az elején ha még nem száradt meg. Így ár-érték arányban 3*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 18.

BloodEve

2015. június 2.

Egy szó: fos!
Amit tud: a festék az egész terméket megbuktatja, nem terül, maszatol, nem szárad
Használat: képtelenség
Ár-érték: nagy nulla!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 2.

Egy szó: fos!
Használat: képtelenség
Ár-érték: nagy nulla!

vonkavilmos

2015. május 14.

Én a waterproof változatot használtam nyáron, és meglepően bevált. Brutálisan hosszabbított, és tényleg vízálló volt. Sajnos dúsítani nem nagyon dúsított.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 14.

juditviktoria

2015. február 20.

Nagyon szeretem a MAC termékeket de ezt a spirált kivonhatnák a forgalomból ugyanis nagyon lejáratja a márkát.
Összetapasztja a pillákat,nem hosszabbít nem göndörít. 2 használat után oda adtam egy ismerősömnek,talán neki jó lesz....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 20.

AnnaK

2013. november 20.

Nem szeretem. Csomós lesz tőle a szempillám és hamar beszárad. Pedig az üzletben erre esküdtek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 20.

zizitim

2013. április 5.

A színét szerettem, hétköznapra egynek elmegy kategória, de csak akkor, ha az embernek van elég ideje pislogás nélkül megvárni, hogy megszáradjon. Ha ezt nem teszi, akkor menthetetlenül összekeni az egész szemhéjat... Amúgy semmi extrát nem csinál, egyáltalán nem éri meg az árát. Tutira nem venném újra...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 5.

Anee876

2012. július 21.

Utálom, borzasztó..Nagyon csúnya a végeredmény..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 21.

Utálom, borzasztó..Nagyon csúnya a végeredmény..

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Pantethine

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.

B5 vitamin (pantonén sav).  Sebgyógyító, hidratáló hatása van.

Antibakteriális és gombaölő tulajdonságai révén fertőtlenítő-, tartósító- és szagmentesítő szerként használt anyag. (Forrás: Paula Begoun összetevő szótáraCosIng)

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.