Mádara

Ár:   9990 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Organicharmony.hu-n 9 990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: davincsike, Módosítva: 2018. december 17.

Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Organicharmony.hu, 9 990 Ft

Szemkörnyékápoló krém, mely eltünteti a fáradt tekintet nyomait, csökkenti a már kialakult első vonalakat, a szem alatti sötét karikákat és a duzzanatot.

1. Az egyedülálló, több rétegű textúra feszesíti és puhítja a szem környékén található érzékeny bőrt, ezzel együtt tünteti el hatékonyan a stresszes életmód okozta fáradtság jeleit.
  2. A bőröregedést gátló Smart Antioxidants termékcsalád a moha, páfrány, zuzmó és réti palástfű komplexét tartalmazza, mely látványosan hidratálja és javítja ki az első vonalakat, ráncokat.
  3. A bőrt dinamizáló természetes aescin tartalom növeli a keringést és erősíti a kapilláris ereket, mellyel csökkennek a sötét foltok a szemkörnyéken és ragyogóvá varázsolja a bőrt.

Ár: 9 990 Ft , Eladó: Organicharmony.hu
Személyes átvétel a belvárosban, INGYENES* házhozszállítás, akár másnapi kiszállítással, ajándék termékminták

Croftka

2021. április 8.

Szuperérzékeny az arcbőröm, ez az első teljesen fájdalommentes Krém a szemem környékére, ami nem égeti.
Isteni Érzés feltenni, nagyon kevés is elég belőle!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 8.

Isteni Érzés feltenni, nagyon kevés is elég belőle!

Hajnal02

2020. május 8.

Én az utazós csomagjukat próbáltam ki, mikor akciósan hozzájutottam. Teljes áron nekem túl drága lenne ez egy szemkörnyékápolónak.
A krémről: Nagyon kellemes, gyorsan felszívódó krém, finom illattal. Valóban az első vonalakra jó, vagy inkább úgy mondanám amikor már gondoskodni szeretnénk a szemünk érzékeny bőréről. Jól működött, a nagy mennyisége miatt én alkalmanként arcra is használtam, de nekem a sötét karikáimat nem halványította, csak szépen hidratált. Ezt elfogadom tőle, mert egyébként kellemes volt, csak teljes áron én nem venném meg, annyit azért nem nyújtott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 8.

Nessy

2020. április 30.

Megrendeléshez kaptam ajándékba, jól működik, szeretem, szépen puhítja a szemkörnyéket, nagyon kevés kell belőle, takarékos. Nem nehéz krém, könnyen beszívódik, én a zizi cukros illatát is szeretem. Van benne csillám, de egyáltalán nem látható a bőrön, csak egy kis optikai tuning. Szerencsés vagyok a szemkörnyékemmel, mert igaz, hogy érzékeny a bőröm, de ráncosodás és sötét karikák nem jellemzők rá. Néha egy kis reggeli puffadás, de azt ezzel a krémmel és a koffeines szérummal nem nehéz eltűntetni. Előfordul, hogy a Mádara hialuron zselébe keverek egy lencsényit, ha úgy érzem, az egész arcom igényel egy kis extra gondoskodást, így is jól működik.

4 csillagot azért kap, mert az ára aránytalanul magas. Nehezen hiszem, hogy ebben az árkategóriában nem lehet jobb terméket kapni, szerintem kb.féláron lenne reális.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 30.

szilvia.bano

2019. március 14.

Egy 1,5 ml-s mintát próbáltam ki belőle. Amit 1-2 használattal tapasztalhattam, az tetszett. Nagyon jól hidratál, ami kellemes csalódás, mert azok a krémek, szérumok amik feszesítenek rendszerint nem hidratálnak eléggé és nekem elég száraz a bőröm. Az illata is kellemes, visszafogott. A szemem alatti rész is talán szebb lett, kicsit világosított rajta, de azt nem tudom hosszú távon mennyire csökkenti a ráncok kialakulását, igaz alig van 1-2 icipici ránckezdeményem. Ugyanakkor mindig tettem alá az Ava retinolos szérumból, amit mostanában kezdtem el használni, és ami szintén világosít és csökkenti a ránckezdeményeket, úgyhogy a kettő együttes hatását láttam csak. Kár hogy ennyire drága, 10000 Ft egy kis 15 ml-s kiszerelésre nálam túl van azon a lélektani határon amennyit kiadok ilyesmire. Szeretném hinni, hogy normális árfekvésben is lehet találni jó termékeket. Emiatt levonok egy csillagot, egyébként tetszett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Sodium PCA, Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Sodium Hyaluronate, Xylitol, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Krumpliból előállítható összetevő, melynek funkciója elektromos töldődés megakadályozása, bőr- és hajkondícionáló. A Kimberly Sayer honlapja szerint hidratáló összetevő, mely feltölti a bőrt.

Emulgeálószer és felületaktívanyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0