Makeup Academy

Ár:   4 font   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2014. február 28.

Ár:   4 font

Ár: 900 Ft , Eladó: Lora
Állapot: parszor hasznalt, Helyszín: Nyiregyhaza, fizetés: Szemelyesen Nyiregyhaza vagy Foxpost
danyadi77

2018. március 2.

A színei miatt vettem meg elsősorban (főleg a türkiz).Nem sokat használom, mert nem a legjobb minőség, igaz nem is vártam ennyi pénzért. De tulajdonképp ár/érték aránya jó, ha külföldön vesszük (4 font). Pozitív, hogy sokféle színkombinációban kapható.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 2.

terke29

2013. január 14.

Aktuális kedvenc,igazán baráti áron.2500ft volt,gyönyörűek a színei,alappal nagyon tartósak,nem porzik,egyik szín sem,és simán lehet vele natúr hétköznapi,illetve vagány party sminket is készíteni.Most rendeltem még két palettát a MUA-tól,mert ezt annyira megszerettem,hogy úgy gondoltam beruházok újabbakra is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. január 14.

nagygyorgy.emese.dalma

2013. január 14.

Nagyon jó ez a kis paletta, a festékek szinte krémesek, de jól satírozhatóak, nagyon könnyű velük dolgozni, és igazán szép színek vannak benne. Gyakorlatilag bármilyen alkalomra lehet fele sminket készíteni, mert vannak benne hétköznapi visszafogottabb színek is (de nem az unalomig ismételt barnák), az alsó sorban van viszont két gyönyörű csillámos árnyalat. Nekem elég hamar letört a fedelet tartó egyik alkatrész, de lehet hogy csak én voltam béna, mert a többi palettánál nem volt ilyen gond. Mindenesetre nem ajánlanám hanyagul bedobni a táskába.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 14.

Kissa

2012. december 9.

három palettám van tőlük, határozottan szeretem a Dusk til Dawn színeit, talán ezt használom legtöbbet. olcsó és jó, érdemes megrendelni. nem csak ezt az összeállítást, hanem bármelyiket:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 9.

glamoureverything

2012. augusztus 27.

Ezt a MUA palettát is nagyon megszerettem, főleg a türkiz színt! Részletesebb vélemény és swatch-ok: http://glamoureverything.blogspot.hu/2012/08/mua-palettak.html

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 27.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.