Makeup Academy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: Glara, Módosítva: 2013. március 7.

noemi90

2015. január 8.

Ár-érték arányban jó, de nagyon hiányoznak belőle a matt színek!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 8.

Ár-érték arányban jó, de nagyon hiányoznak belőle a matt színek!

PAncsi79

2013. november 13.

Hétköznapokra nagyon jó kis paletta ez is! A minősége a szokásos MUA minőség: szépen pigmentált, tartós színek, amelyek kicsit porolnak ugyan, de nem vészesen.
Viszont ha valakinek megvan az Undressed és/vagy az Undress Me Too paletta is, szerintem felesleges beszerezni még egy natúr palettát!
Amit hiányolok belőle (és emiatt le is vonok egy csillagot), hogy ebbe nem tettek egyetlen matt, satírozó színt sem, emiatt a másik kettővel ellentétben én nem is szoktam önmagában csak ezt az egy palettát használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 13.

ZitaKisasszony

2013. szeptember 11.

Először a MUA szemhéjalapozójával használtam. Egyszerűen nem működött.. Alig bírt ki pár órát a szemhéjamon.. Nem használtam egy ideig. A szemhéjalapozót viszont továbbra is. Ekkor jöttem rá, hogy nem is a szemhájfestékkel van a baj, hanem a szemhéjalapozóval. Azóta az ELF-nek a szemhéjalapozójával használom és tökéletesen működik. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 11.

angelscrime

2013. július 14.

Először nagyon lelkes voltam és megérkezése után hetekig csak ezzel sminkeltem, valamint a Heaven and Earth palettával. Kétségkívül jól kombinálhatóak a két paletta színei, hozzám nagyon illenek, aki barna hajú, barna szemű és alapvetően a földszíneket, natúr tónusokat kedveli. Viszont egy idő után rá kellett jönnöm, hogy nem olyan jó, mint amilyen jónak szerettem volna hinni, mert porzik és nem elég pigmentált. Egy jobb szemhéjalappal a tartósságával nincs gond, de anélkül nem bírja sokáig. Alapvetően nem bántam meg, mert el fogom használni, de MUA-tól többet nem fogok rendelni, inkább a Sleek palettái felé kacsintgatok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 14.

Pandácska

2013. június 2.

Nem jól pigmentàltak a színek, gyorsan eltűnnek a szemhéjamról, jó pàr alkalommal próbàlkoztam vele, de nem lett róla jó véleményem :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 2.

cifike

2013. június 1.

A mindennapokra teljesen jó színösszeállítás, főleg ebben az ár-érték arányban :) Utóbbi hetekben valamiért csak ennek a színeit variálgattam magamon. Nem porzik, jól fennmarad estig. Mindegyik színét szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 1.

szidury

2013. április 29.

Angliából hozta barátnőm, 4 fontért azt mondom több mint jó, de sokkal többet nem hiszem hogy adnék érte...annyiért viszont akár többet is vennék. Pigmentáltság 3/5, tartósság 4/5, ár-érték 5/5.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 29.

CherryBlossom

2013. február 20.

Gyönyörű, jól kihasználható színek vannak benne. Számomra mindegyik megfelelően pigmentált, nem porzik. Ár-érték arányban szuper! Alappal egész nap tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 20.

vivuss87

2013. február 18.

Még a Naked paletta előtt vettem, és gyakran használtam. Szép színei vannak. De mióta Naked palettám van, azóta valahogy háttérbe szorult.. Jó minőségű, kedvező árú, jól pigmentált. De valahogy ... :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 18.

lzsoficim

2013. február 15.

Nagyon gyönyörű:) Nem minden szín muzsikál tökéletesen azért sjnos, de még így sem bánom egyáltalán h megvettem, sőőőt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 15.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.