Makeup Academy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2014. február 28.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

elfi777

2013. augusztus 13.

Porol, csillog, az ecsete szépen feltördelte a felszínét, az használhatatlan. Ennyiért nem venném újra, harmad áron simán, mert nyáron jópofa. A paletta picike, az csalódás volt, mindent nézve hármas, valahogy mégis kedvelem:))

update: összevetve a catrice szintén csillámtengerébe fulladó nude palettájával, az mérföldekkel jobb, ebben kb 90% a csillám, 10% a pigment. Némi gondolkodás után rájöttem, azért tetszett ez, mert a zizi cukorka színei köszönnek benne vissza :))
Arra hármast adtam, erre kettes járna, de nincs szívem lehúzni..
Így igazságos: Catrice 70%, Mua Shade 50%, a C. kapni fog egy plusz csillagot.
Mert a zizi..mégiscsak a mi régi, jó kis zizink :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. augusztus 13.

Arra hármast adtam, erre kettes járna, de nincs szívem lehúzni..
Így igazságos: Catrice 70%, Mua Shade 50%, a C. kapni fog egy plusz csillagot.
Mert a zizi..mégiscsak a mi régi, jó kis zizink :D

Nanaho

2013. március 19.

Nagyon cukik a színek,igazi tavaszias :) Igaz még csak a kézfejemen próbáltam ki de szuperül lehetett a színeket látni.Persze a halványakat azért többször kellett áthúzni újjal de építhetők és maximum highlighternek el lehet őket használni. Meg vagyok velük elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 19.

Glara

2013. február 11.

Nagyon édes kis cukorkaszínek minimális pigmentáltsággal. Porol is rendesen, illetve nem túl egységes a fedése. Árban nem rossz, de nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 11.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.