Makeup Academy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2014. február 28.

Ramcs

2014. február 4.

Mivel az Undress paletta szokás szerint kifogyott készletről, megpróbálkoztam ezzel. Meglepően nagy maga a paletta, ahhoz képest elég baráti az ára. A színei nagyon szépek, kellemesen csillámos, mindegyiket jól ki lehet használni hétköznapokra. Ezt imádom benne.Összedolgozni a színeket elég nagy kihívás, satírozást fel is adtam ennél a palettánál.
Egyetlen problémám csak a tartósságával van. Pár óra múlva lassan, de biztosan el kezd kopni. Nap végére az egész cucc beül a szemhéj redőibe, ami nem egy jó tulajdonság, ugye.
Egynek jó, és ha összehasonlítjuk az Ori hasonló palettáival, tartósság ugyanaz, a méret kb a duplája.

Ha valaki esetleg tud egy tuti tartós szemfestéket, ami kibír egy több órás izzasztó táncversenyt, küldje el nekem a tudnivalókat, plííííz. Ár nem releváns ebben az esetben, csak az, hogy ne folyon szét pandásra, mert az elég ciki.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 4.

nagygyorgy.emese.dalma

2013. január 14.

Jó kis paletta, szépek a színek, krémesek, de jól satírozhatóak a szemfestékek. A sok csillám ellenére nem hullik vészesen. Egy bajom van vele, mégpedig az, hogy a szemhéjon felvitel után nem nagyon különülnek el a színek, az árnyalatnyi különbségek nem szembetűnőek, de mivel elég világos színek vannak benne, talán ez nem róható fel neki. Node mindegy, azért én e miatt 4 csillagot adok neki, bár tényleg nagyon szép színek, de ez engem zavar, viszont azt hiszem így is simán megvenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 14.

Biu

2012. július 15.

Első MUA termékem, azt kell, hogy mondjam, nagyon tetszik. Méretre pont akkora, mint a Sleek paletták, a panek is ugyan akkorák, bár a Sleek csomagolása valahogy komplettebb számomra. Sajnálom, hogy az árnyalatoknak nincsenek nevei, de ez nem von le az értékéből. Ebben a palettában csupa olyan szín van, ami szürkés-kékes, ebből a két kivétel a rózsaszín és a lila. Isteni füstös sminket, vagy elegáns sminket lehet csinálni ezekkel a színekkel. A festékek ebben a palettában kizárólag selyemfényűek, de ezek jól pigmentáltak, és krémesek inkább, mint porzósak. Alap nélkül is nagyon szépen teljesítenek, bár arról nem tudok nyilatkozni, hogy a helyükön is maradnak-e úgy. Minden esetre, aki jó minőségű palettákat keres a Sleek mellé vagy helyett, az szerezzen be belőlük bátran, bár sajnos kis hazánkban nehezebb hozzájutni, ámbár nem megoldhatatlan :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 15.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.