Makeup Academy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: Glara, Módosítva: 2012. október 28.

Cataleya

2015. szeptember 30.

Már megvan egy ideje és nagyon sokat használom mert csodás kis paletta. A fényes színeket szeretem jobban, és itt rá is találtam a kedvenceimre. Nagyon pigmentáltak és nem is drága. Ez a kedvenc palettám!!! :-)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. szeptember 30.

lzsoficim

2013. február 15.

Nagyon imádom a palettát, de igaz, h a matt színek nem elég intenzívek, ez szívfájdalmam azért:(
De a fényesek egyszerűen csodálatosak, nagyon jó velük dolgzoni, és nekem tartósak is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 15.

Glara

2012. október 27.

Ajándékba kaptam egy MUA rendeléshez, magam nem vettem volna meg, nem gondoltam hogy kihasználható lenne. Nagy meglepetés, mert csodás színek vannak benne, az alsó sor lilájába pedig beleszerettem, kéken irrizál, gyönyörű! Az árát mindenképp megéri (6 font a MUA oldalán), szinte minden alkalomra készíthető vele megfelelő smink.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 27.

Vintage Lady

2012. szeptember 4.

Nem rég rendeltem meg ezt a palettát. Végigpróbálgattam a színeket a kezemen, a nagy része tetszik. Élesben még nem próbáltam az összeset. A matt színek egy része (szerencsére nem sok van belőlük a palettán) nem valami pigmentált, de a fényesek nagyon jók, intenzív színűek. Jól eldolgozhatóak, de némelyik kicsit hullik, ezért óvatosan kell velük bánni. A tartósságát a kipróbált színeknek közepesnek mondanám. Elég zsíros a szemhéjam, azon kb. fél napig kitartanak alappal, utána nem olyan élénkek. Amúgy szép színösszeállítás, jól kihasználható termék. Azt a 3000-3500 Ft-ot szerintem abszolút megéri, ezért az ár-érték arány miatt megérdemel egy 4-est.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 4.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Színezék. Piros.