Makeup Academy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: mich, az összetevőket feltöltötte: bejus89, Módosítva: 2014. február 3.

Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Hidratál és elfedi a bőrhibákat,

Asarys

2013. március 22.

Nekem a legvilágosabb árnyalat van meg és téli BB-ként üzemel :) Eléggé sűrű krém, erős közepes fedéssel, nekem simán kiüti az alapozót. Mattít, így száraz bőrre csak hidratálás után ajánlom, mert amúgy minden kis száraz folt meglátszik alatta. A tartósságával semmi gond, felkenem reggel és leszedem este, masszívan ott marad :) Én ecsettel viszem fel az arcomra, így jól eloszlatható is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 22.

gingerhead

2013. február 13.

Elmegy egynek. De semmi extra. Nekem a világosabb árnyalat van meg, kicsit sárgít engem mert rózsaszín típus vagyok (ez másnak bejöhet).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 13.

sz.zsuzsi1981

2013. február 9.

Ez a második "BB" krémem, nekem a Garniernél jobban tetszik, mintha kicsit sűrűbb lenne, jobban fed, jobban hasonlít egy alapozóhoz. Akárhogy nézzük végülis ezek az európai bb krémek színezett hidratálók, ami nem gond, mert úgyis azt szerettem volna már régen és nem volt a piacon, vagy csak 1-2, na most van választék! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 9.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.