Makeup Academy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zalla, Módosítva: 2014. január 16.

15 árnyalatban kapható

katalinmyy

2014. április 11.

2 van meg ebbol a pirositobol, de nem surun nyulok utanuk...nagyon porolnak...tartossagaval mondjuk nincs baj :) egyet meg akartam rendelni, de mar kivontak, ugyhogy mindegy :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 11.

pgabica88

2014. február 7.

Akciósan szereztem be, így talán 300-400Ft között volt az ára. Nagyon természetes rózsaszínes pírt ad az orcáknak, viszont picit porzik. Igazából csak kíváncsiságból rendeltem meg, de nagyon megkedveltem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 7.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Színezék. Piros.