Makeup Academy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2014. február 28.

alicesmith

2013. november 19.

Mind a két kék színű megvan. Szépen kenhető, krémes. A cicavonal amit velük szoktam csinálni, nem mozdul el a nap végére. Szép színekben kapható

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 19.

ZitaKisasszony

2013. szeptember 11.

Fekete színben vásároltam meg. A vízvonalamon szoktam használni. Abszolút nem tartós, az állaga elég krémes. Személy szerint én nem szeretem az ilyen szemceruzákat, mert nagyon kenődnek, mint ugye ez is. Nem venném újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 11.

Nanaho

2013. április 17.

Kék és a zöld van meg belőle,de tervezem a többi beszerzését is :) Gyönyörű színek,krémes állag,könnyű satírozni is,nem maszatolódik. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 17.

sz.zsuzsi1981

2013. február 9.

Nekem a fekete és a zöld van meg, idővel a kék is megérkezik. :)
A feketéhez véletlenül jutottam hozzá, összecserélték a kékkel, de nagyon örülök neki, teljesen elégedett vagyok vele. Puha, nem karcol és szép vonalat lehet húzni vele.
A zöldet még nem próbáltam, így egyelőre megelőlegezem az 5*-ot! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 9.

Nekem a fekete és a zöld van meg, idővel a kék is megérkezik. :)
A zöldet még nem próbáltam, így egyelőre megelőlegezem az 5*-ot! :)

nagygyorgy.emese.dalma

2012. december 4.

A képen látható világos lila és a fekete van meg. Pigmentáltak, tartósak, könnyű őket használni, nem kenődnek. A fekete elég jó, bár azért láttam már ennél feketébbet is. Alapvetően jók, de nem egy nagy durranás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 4.

Antioxidánsok: BHT

Ceresin 0 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Színezék. Piros.