Makeup Academy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: Szofi, Módosítva: 2012. július 12.

Kategória:   Sminkek szájra

Hópanna

2014. október 7.

Nekem kettő van, a vibe és egy sötét bordós. A második nem áll jól rajtam, de a vibe-ot imádom. Hétköznap szinte mindig az van rajtam. Szeretem, hogy matt és szép színe van. pont nekem való. Egy kicsit szárít és egy idő után csak a szám közepének belső felében marad meg, ami nem mutat túl jól. Bár lehet, hogy ez azért van, mert most egy kicsit száraz a szám. A szájfény pedig tényleg egy vicc. A hatalmas csillámok nagyon elrontják, műr az illata finom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 7.

udvann

2014. június 3.

Ok.com árnyalatot kaptam ajándékba. Vegyesek az érzéseim ezzel a rúzzsal kapcsolatban, mert nem egészen az én színem. Nekem ezek a nude rúzsok nem jönnek be, olyan steril, semmilyen érzésem van ha csak magában kenem fel. Ráadásul az én számat mintha szárítaná is. A szájfény majdnem tökéletes lenne, ha nem ragadna ilyen piszkosul. Utóbbit szoktam külön is használni néha, a rúzst csak szigorúan a szájfénnyel mert anélkül szerintem ronda. A koncepció viszont nem rossz, ha magamnak vettem volna, más színt választok és akkor biztosan nagyon szeretném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 3.

nagygyorgy.emese.dalma

2013. január 14.

Két szín van meg a piros és a sötétlila/bordó. A rúzsok szuperek, tartósak, szépek, nem szárítanak nagyon, tetszenek. De ez a szájfény....nem tudom ki szereti ezeket a gigacsillámokat, akkorák mint valami karácsonyi konfetti, a szájon is hülyén néz ki, pláne ha az ajánlás szerint csak a szája közepére tesz az ember...mintha belecsókolt volna valami csillámló koszba...Még ha ettől el is tekintünk, szerintem nem igazán harmonizál a színe sem a rúzzsal, és valóban émelyítő az illata. Nem is értem hogy gondolták ezt. Ha valakinek mégis tetszik, akkor viszont elég tartós, és nem is tudom hogyan de a csillámok mérete ellenére sem rossz érzés viselni. Olyan 3 és 4 csillag között van ha eltekintek attól hogy nekem mennyire nem tetszik a szájfény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 14.

Nanaho

2012. december 25.

Nemrég vettem ebből 3 féle színt( Doin Good, Vibe, Ok.com),nem nagyon szeretem a rúzsokat,valahogy a szájfények jobban vonzottak,de mivel volt rajta az is igy mondom adok egy esélyt. Nem bántam meg a rúzs hidratál,nem szárít és nagyon szépen kopik.A szájfény kicsit ragacsos de kibírható,szépen rászárad a rúzsra úgy már nem zavaró,megváltoztatja a rúzs színét,szép arany ragyogást ad neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 25.

glamoureverything

2012. augusztus 27.

Nekem 2 szín van meg, az OMG és a LMK. A rúzsok nagyon jók (matt finis), de a szájfény része tele van csillámmal és erős édeskés illata van. A rúzsra 5 csillagot adnék, de a szájfény miatt csak 3 jár.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 27.

Hidratálók: Propylene Glycol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

PVP 0 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.