Makeup Academy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2014. március 10.

Lilu

2015. január 24.

Kaptam egy smaragdzöldet. A színe gyönyörű, de óvatosnak kell lenni vele, ha túl sokat tesz fel az ember, lepereg sajnos.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 24.

elfi777

2013. augusztus 13.

Gyönyörű színek, nem túl tartós, ha szemhez érünk, de ennyiért főnyeremény. Néha szemhéjra ecsettel eloszlatom, sokáig tart.
Nincs mese, jó kis termék :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. augusztus 13.

Nincs mese, jó kis termék :)

onecrimsonnight

2013. június 22.

06-os sötétbarnát vettem meg és összességében meg vagyok elégedve vele.
Nagyon könnyű szépen felvinni az ecsetével,a szín is elég intenzív, még egy kicsit sötétebb is a szemhéjon, mint a tubusban. Tartós, bár a nap végére egy kicsit megkopik, megrepedezik és ami még furcsa, hogy egyben jön le a szemhéjamról, amikor lemosom, de csak ezt a furcsaságát tudom negatívumként felhozni.
Ár-érték arányban nagyon jó termék, hiszen potom 1 fontba kerül, ami szinte ingyen van, és egy egész jó tust kapunk érte.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 22.

06-os sötétbarnát vettem meg és összességében meg vagyok elégedve vele.

Glara

2013. február 11.

A 01 smaragdzöldet választottam és nagyon boldog vagyok vele. Extrapigmentált, csodás élénk színe van, az applikátora is szuper. Nem szabad kihagyni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 11.

zazi

2013. január 8.

a.világ.legszarabb.tusa.

nekem a barna van meg, "száradás" után egyben le tudom húzni a szemhéjamról. kár h nincs minusz pont..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 8.

a.világ.legszarabb.tusa.

csodaorszag.inwonderland

2013. január 1.

Shade 5 black-et tudhatom magaménak . Meglepöen jô kis cucc :D ecsete nagyon tetszik az egèszen vékony ès vastag vonal készítésére is alkalmas. Szupertartôs, dörzsállô . Teljesen megèrdemli az 5 csillagot

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 1.

Hidratálók: Butylene Glycol

Metanol, metil-alkohol, régies nevén faszesz. Színtelen, jellegzetes szagú. Vízzel korlátlanul elegyedik, ezért kiváló oldószer (solvent) és denaturáló hatású. Erősen mérgező, mert a szervezetben az alkohol dehidrogenáz nevű enzim formaldehiddé alakítja, ami erős sejtméreg. Májkárosító, idegméreg. A bőrön át is felszívódik, ezért hosszabb távon veszélyes a (fej)bőrrel való érintkezés.

Bentonite 0 0