Best of Beauty 2019

Makeup Academy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mazsola, Módosítva: 2013. április 25.

Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Természetes ragyogást kölcsönző alapozó

pono

2015. január 22.

Foleg az arahoz kepest jo ez az alapozo szerintem, ketszer ennyiert mar nem vennem meg azert. Szerintem inkabb az olajos borre valo, kicsit puderes a hatasa. Negativumok: csak 3 arnyalat van (volt, amikor en vettem), a csomagolas nem tul jo (bar ennyiert nem is varhatunk mast), az osszetevoi eleg borzalmasak. Ettol fuggetlenul nem rossz, de meg egyszer biztos nem vennem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 22.

mazsola

2014. július 11.

Csatlakozom az előttem szólóhoz... :) Én nem szeretem a nehéz alapozókat, amelyek filmréteget képeznek a bőrön. Mindig használok púdert, ezért ha egy ilyen alapozóra púdert viszel fel, akkor tuti a maszkhatás. Ez viszont egy ultrakönnyű, mégis megfelelően fedő formula, s amint fixálom a púderrel, szinte teljesen eggyé válik a bőrömmel, láthatatlan. Ami látható, az a tökéletes természetesen egységes bőrkép. Nyilván, akinek problémásabb a bőre, kénytelen ennél nehezebb formulát választani, de egy normál, itt-ott szeplős (mint én :)), kissé egyenetlen bőrfelszínhez tökéletes. Nyáron meg pláne!! Akkor sem "úszik" le rólam, ha ezer fok van odakint... Hát a 35 ml mennyire kevés vagy sok, azt még nem tudom megítélni, mert még van a tubusban, de szerencsére nem kell sok belőle, olyan szépen terül a bőrön.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 11.

csipkeorsika

2014. április 15.

Könnyen eldolgozható, kevés mennyiség kell, tökéletesen illik a bőrtónushoz, természetes hatású, tartós, mattít, mégis üde .. kell ennél is több? :) (egy mini negatívuma, hogy sajnos "csak" 35ml ...) A porcelain árnyalat van meg amugy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.