Makeup Academy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: blanchee, Módosítva: 2012. december 4.

A paletta tartalma:

• 6 márványozott felületű szemhéjpúder
  • 2 pirosító
  • 1 bronzosító
  • 1 highlighter

blanchee

2013. február 28.

Szépek a színek, jól van kitalálva az egész, de valahogy rosszul sikerült a színeket összeválogatni. Nem sűrűn nyúlok a szemhéjpúderekhez, a pirosítók viszont nagyon jók, nagyon természetesek, a bronzosító úgyszintén.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 28.

nagygyorgy.emese.dalma

2013. január 14.

Nagy várakozással rendeltem meg ezt a palettát, de igazából nem nagyon használom. Nincs vele semmi baj, szép a highlighter, jók a pirosítók, a bronzosító is annak tűnik (azt nem próbáltam) és a szemfestékekkel is jól lehet dolgozni, de nem olyan szépek vagy érdekesek a színek (viszont nagyon sok). Egyszerűen inkább bármelyik más MUA palettáért nyúlok mint ezért. Persze ránézni jó a márványos púderekre. Igazából nincs vele baj, de én inkább más palettájukat javasolnám, én sem venném újra, hanem választanék valami mást. Azért nem pontozom nagyon le, mert lehet hogy csak nekem uncsi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 14.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Színezék. Piros.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.