Best of Beauty 2019

Makeup Academy

Ár:   £4   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,6 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: diaziana, Módosítva: 2013. március 1.

Ár:   £4
Kiszerelés:   9,6 g

2000.-  Makeup Academy Undress és Undress Me Too Paletták
Ár: 2000 a kettő együtt , Eladó: Catti
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: Személyes átvétel Nyíregyházán, postázni kizárólag Foxposttal (+ 699 Ft)
Nikozia

2016. január 11.

Imádom a kedvenc nude palettám, tökéletes, gyönyörű, jól pigmentált színek! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 11.

Imádom a kedvenc nude palettám, tökéletes, gyönyörű, jól pigmentált színek! :)

leba

2015. július 16.

A pigmentáltsága hagy némi kivetnivalót, és alap nélkül nem is tartós. De még így is szeretem, hétköznapokra egynek jó. A színei szerintem jobbak, mint a fekete csomagolású tesójának.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 16.

beautyworld

2015. július 4.

Csodálatos paletta, gyönyörű színei vannak, főleg krémes, csillogó színek vannak de pár matt is van benne amik szintén kiválóak! Imádom! Rendszeresen használom, könnyű velük dolgozni, nem kell belőle sokat felvinni, a tartóssága is elég jó! Az egyik színt már teljesen kifogyasztottam úgyhogy mindenképpen beszerzek egy újat!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 4.

pehitogomez

2015. június 23.

Amikor megláttam a paletta színeit, rögtön tudtam, ez kell nekem!!! A színek jól pigmentáltak, tartósak. Nem tudom megmondani miért, először a textúrája érdekesnek tűnt. Meg vagyok vele elégedve!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 23.

lexena

2014. április 14.

Csodás paletta, gyönyörű színek. Az egyetlen ami nem valami praktikus számomra az az applikátor, ami jár hozzá, de magamból kiindulva úgy gondolom, hogy aki megveszi az rendelkezik megfelelő ecsetekkel. Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 14.

vassviktoriaeva

2013. december 27.

Minden vágyam, hogy hozzájussak az UD Naked 2 palettához, de sajnos jelenleg nem engedhetem meg magamnak, hogy ilyen drága sminket vegyek. Ez a paletta pontos mása neki, így nagyon örültem, hogy hozzájuthatok, az ára is nagyon jó.
A színek gyönyörűek, jól pigmentáltak, jól építhetőek és satírozhatóak. Tartósságára sem lehet panasz. Bármilyen jellegű smink készíthető vele, utazáshoz tökéletes. A matt színek kevésbé pigmentáltak, de nagyon jól ki lehet őket használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 27.

PAncsi79

2013. november 13.

Mivel az Undressed paletta bevált, ezt is meg kellett vennem :-)
A minőség ugyanolyan jó: szépek a színek, alappal igazán tartósak, szépen fent maradnak estig a szememen, nem kenődnek egyáltalán. A színek kicsit porolnak ugyan, de ez minden MUA palettára jellemző, engem nem zavar.
A csomagolás ugyan nem annyira minőségi, de ha megnézzük az eredeti árát, ennyi belefér.
Bár az Undressed palettát kicsit jobban szeretem, ő is megérdemli az 5 csillagot!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 13.

Mivel az Undressed paletta bevált, ezt is meg kellett vennem :-)

biki-ni

2013. augusztus 29.

Csodás natúr paletta, elérhető ás és minőség. Nekem a Loreálos alappal tökéletesen fennmarad. Egy 40 fokos napon reggel 10kor kisminkeltem magam vele és estig fennmaradt, mozdulatlanul. Nem porzik, kenődik. Nem bántam meg!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 29.

alicesmith

2013. május 13.

A színek gyönyörűek és jól pigmentáltak. Felvitel után vizes, krémes hatásúak a színek, de nagyon tartós, nekem alapozás nélkül sem mozdul el.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 13.

Réka Réka P

2013. május 11.

Szeretem ezt a palettát, gyönyörű natúr színei vannak, a pigmentáltsága is megfelelő. Matt és csillogó panek is sorakoznak benne, így hétköznapokon és különleges alkalmakkor is elővehetem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. május 11.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Színezék. Piros.