Best of Beauty 2019

Makeup Academy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   7,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: diaziana, Módosítva: 2013. február 27.

Kiszerelés:   7,5 g

ainaxi

2017. július 31.

Az Iridescent Gold árnyalata az egyik kedvenc highlighterem, nem a legeslegpigmentáltabb, de 2-3 réteg még a legmegszállottabbaknak is elég. A csomagolás nagyon strapabíró, és az a 7.5 gramm gyakorlatilag örökké elég; ilyen áron ez szerintem a legjobb highlighter.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 31.

vivuss87

2017. április 12.

Én is megrendeltem 3 árnyalatban is, mert olyan csodaszépek az insta fotókon :D furcsa, mert a fehérnek látszó de arany illetve rózsaszín árnyalatok sokkal keményebbek, mint a Radiant Cashmere (azt hiszem) mintha nem is ugyan az a márka lenne. Ez utóbbi szép, elég könnyen kezelhető, de nem feltűnő kis cucc. Valószínűleg ha nem lennék ekkora highlighter sznob, akkor meg is lennék vele elégedve. De ennyi highend márka mellett azért nehezen rúg labdába, de nem rossz.
A másik két árnyalatot pedig nem értem, de mindegy. Majd megkapargászom én is hátha úgy jobb. Ár-érték arányban amúgy teljesen jól teljesít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 12.

DDorina90

2017. február 1.

Nekem bevált, nyáron használom leginkább szemöldök alá, belső szemzugba és az arccsontra egyaránt. Talán gyorsan lekopik az arccsontról, illetve sokat nem érdemes használni, mert mű hatása lehet. Ár-érték alapján nem rossz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 1.

esztersolyom

2017. január 2.

A Krémmánián és külföldi oldalakon is teljesen egyetértő, áradozó vélemények hatására rendeltem meg, és sajnos csalódtam benne. Lehet, hogy én fogtam ki egy rosszabb eresztést, de akárhogy próbáltam, nem tudtam belőle semmi színt vagy csillogást kicsikarni. Konkrétan dörzsöltem az ecsettel vagy az ujjammal, de nem is látszott utána, hogy lenne rajta bármi por... Végül találtam valakit aki hasonlót tapasztalt, és ő írta, hogy a legfelső réteg alatt már aztán jó a termék - a felső réteg "letörlése" után már tudom használni szerencsére, ki nem dobnám, mert nem rossz, csak elszomorít, hogy mindenki ilyen boldog vele, az enyém meg alig működik. Ja, még egy megjegyzés: a csomagolás olyan táskabiztos, hogy csak komoly szenvedés árán tudom kinyitni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 2.

Dike01

2015. május 30.

Nagy kedvencem minden nap használom és ennek ellenére is úgy fest sosem fog elfogyni :) az arany árnyalatban pompázót jobban kedvelem mint képen láthatót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 30.

mazsola

2014. július 11.

Nagyon szeretem ezt a highlightert! Kellemes, diszkrét, selymes fénye van, amit ha a megfelelő helyre viszel fel az arcodra, megtudod, hogy mi is valójában az arcszobrászat :) Én a szemöldököm alá, a szemzugomba és az arccsontomra szoktam tenni, ez teljesen kiemeli a sminkem. A natúr sminkhez is nagyon passzol, sokkal "törékenyebbnek", babásabbnak, üdébbnek tűnik az arcom tőle. Használtam már korábban is, de a MUA-s-t azért szeretem jobban,mert egyrészt olcsó, hatalmas adag, és megfelelően porlasztódik. Én ecsetet használok a felvitelhez. Rendkívül tartós, egy átmulatott éjszaka után sem "mászott el", pedig a szemzug a könnyezés miatt könnyebben maszatolódik. Korábban világos szemhéjpúdert tettem a szemzugba, de azt állandóan igazítani kellett, ezt viszont nem. Mondanám, hogy újra fogom vásárolni, csak szerintem ez a mennyiség dédnagymama koromig is elég lesz :) Már másfél éve megvan és még mindig látszanak a belenyomott dombor minták, szóval mintha semmit nem használtam volna belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 11.

szabo.szandra1993

2014. február 27.

Sajnos én leszek az ellenpélda. Ahogy már korábban írtam megrendeltem két példányban (egyet a barátnőmnek szülinapi ajándék gyanánt, egyet pedig magamnak). Az én példányaimról eltűnt a "new" felirat és kódja is más lett (az összetevőlistát még nem néztem meg de szerintem az is változott). Ahogy kicsit korábban is írtam teljesen ledöbbentem mert televan óriás zöld csillámokkal és az meseszép selyemfény amit több tesztképen láttam ezektől a csillámoktól láthatatlan így az arcon nagyon igénytelen hatást kelt. Konkrétan úgy nézek ki mint egy disco-gömb. Amekkora lelkesedéssel vártam hogy végre megjöjjön akkor csalódás lett a vége. Nagyon irigykedem azokra akiknek sikerült levadászni a korábbi verziót mert az tényleg gyönyörű fényt ad a képek alapján, az enyémet viszont eldugtam a sminkdobozom szégyensarkába és lehet hogy később a kukában végzi mert ezt így használhatatlan. A barátnőmnek meg természetesen kerestem egy új ajándékot úgyhogy még egy darab árválkodik a szekrényemben ha valakit még ilyen lehúzó kritika után érdekel írjon, mert nagyon szívesen megválnék mindkettőtől (az egyik bontatlan a másikat párszor próbáltam de alig látszik rajta).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 27.

pgabica88

2014. február 7.

Óriási mennyiséget kapunk pár fontért cserébe! Soha nem fog elfogyni, ami nem is baj, mert imádom! Szemöldök alá, szemzugba és az arccsontra is tökéletes, annyira szép fénye van! :)
teszt: beautylamourblog.blogspot.hu/2013/07/mua-highlighter-teszt.html

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 7.

teszt: beautylamourblog.blogspot.hu/2013/07/mua-highlighter-teszt.html

rekag

2013. április 12.

Gyönyörű a dobozban és még szebb arcon. :-) Imádom! Tényleg óriási a kiszerelés, soha nem fogom tudni elhasználni. Nagyon tartós és este is ugyanúgy fénylik mint a délelőtti sminkeléskor. Az külön plusz pont, hogy nem csilivili csillámos, mint a legtöbb highlighter, hanem szépen fénylő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 12.

csodaorszag.inwonderland

2013. február 28.

Régóta kerestem már a számomra megfelelö higlightert, most megtaláltam. Gyönyörü selyemfény, nagyszerü pigmentáltság, könnyen eldolgozható, nap végéig tartja magát a helyén, én £3 teljes áron vettem teljesen megéri szinte ajándék, nincs tele aranycsillámokkal amik beborítanak mindent ( a legtöbb higlighterrel ez az egyik legnagyobb gond.) Mac extra dimension higlighter dupe-ja ként emlegetik egy-egy blogon , maga a púder mintázata is hasonló. Maximális 5 csillag töllem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 28.

Emolliensek: Dimethicone
Fényvédők: Titanium Dioxide
Szilikonok: Dimethicone
Parabének: Methylparaben
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.