Revolution

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 2790 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: luna95, Módosítva: 2014. augusztus 25.

Lelőhely:   drogériák, online
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 2790 Ft

8 ragyogó és matt pirosítót tartalmazó pirosító paletta

Kiváló pigmentáltság és tartósság.

Ár: 2790 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
2700 Ft Új Revolution Sugar and Spice pirosító paletta
Ár: 2700 Ft , Eladó: safari
Állapot: Bontatlan, új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten vagy foxpost / packeta / postán maradó / MPL csomagautomata
Új Revolution Sugar and Spice és Golden Sugar 2 paletta
Ár: 2600 Ft , Eladó: blumarine
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel vagy küldés

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

ziadrienn

2023. május 6.

Én még ennél jobb pirosító palettát nem találtam,szerintem simán veri a high end-et...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. május 6.

Emma23

2022. május 2.

Imádom ezt a palettát. Nagyon jó színei vannak viszont óvatosan kell vele bánni mert nagyon nagyon pigmentált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 2.

blumarine

2022. január 31.

Nagyon pigmentáltak, óvatosan kell velük bánni. 1500 Ft körüli összegért vásároltam még tavaly. Nincs más pirosító palettám, de nagyon sokan dícsérték és tényleg minőségi még a highlighterek is bár azokból van szebb is. Szemhéjra is jók a színek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 31.

kisTi

2021. július 18.

Minőségileg kifogástalan termék, brutál pigmentált színekkel.A két jobb oldalit szoktam keverni most nyáron, nagyon tetszik a fényük, de többen is vannak csillámok. Valószínűleg egy életre elég lesz, minimális mennyiséget kell felvinni. Az esküvői sminkemhez is ezt használtam és nem kellett csalódnom, ca.20 órát probléma nélkül kibírt, pedig eddig minden pirosítóm eltűnt néhány óra múltán az arcomról. Egyetlen pici hátránya , hogy a nagy melegben megrepedt a csomagolás nem már nem zár jól, de ezért nem vonok le csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 18.

nagybarbii

2021. március 20.

Ajándékba kaptam 2 éve. Nagyon szeretem, van lehetőségem válogatni a színek között.
Emellett rendkívül tartós is🥰

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 20.

Emellett rendkívül tartós is🥰

Brunettee

2020. augusztus 31.

A pirosítókkal mindig bajban vagyok. Sokáig azt gondoltam, nekem a barnás árnyalatok (bronzerek) sokkal jobbak. Aztán megrendeltem őt, mivel nem csak magamat sminkelem. Akkor mar úgy voltam vele, hogy csak kipróbálom némelyik színt. Meglepetés: a rózsaszín is jól áll. Nade, a minőség kifogástalan, brutálisan pigmentált, nagy lendülettel belenyúlva garantált a bohócarc. Finoman kell vele bánni, de akkor csodálatos. Tartós, fixáló nélkül nap végén is látom az arcomon. A két jobb oldali fényes színnel (hívjuk highlighternek) vannak gondjaim, de a másik hat szín kifogástalan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 31.

Queen16

2020. június 3.

Akartam egy pirositót mert az nem volt, de gondoltam jobb egy paletta hisz a vilagostol a sötétebbig minden arnyalat megvan ami kelhet, szemre arcra egyarant lehet hasznalni, nagyon pigmentált plaletta így nagyon kell úgyelni milyen fenybe viszuk fel es menyit mert könyen bohóc hatású lehet, szép színek vannak a palettában a bronzositot még nem használtam de az se lehet rosszm

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 3.

anitaaa04

2020. február 12.

Első látásra beleszerettem, gyönyörűek ezek a színek! A használatával már akadtak gondjaim. Először is nagyon porzik. Másodszor, nagyon nehéz felvinni úgy hogy ne legyen bohóc hatása az arcodon, sokáig kell eldolgozni, tehát nem azoknak való, akik reggel 5 perc alatt akarnak sminkelni. Ez még annyira nem lenne gond. De nekem a legnagyobb problémám vele, hogy 2-3 órával később már nem látszik az arcomon hogy használtam volna pirosítótót, egyszerűen elillan. Kár ezekért a szép és különleges árnyalatokért! Vannak olcsóbb, drogériás pirosító, amelyek olcsóbb árkategóriában jóval tart}ósabbak és könnyebben lehet velük dolgozni. Nálam nem újravevős!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 12.

Tundesz99

2019. november 26.

Télen-nyáron megfelelő "pirosságot" biztosít az arcnak. Telitalálat ez a paletta, tartós jól pigmentált színekkel. A csillogó árnyalatai egy hétköznapi sminknél a plusz highlighter felvitelét sem igénylik. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 26.

norc96

2019. november 25.

Első pirosítóm, tehát a használatát tanulgatnom kell még :D Viszont az már világosan látszik, hogy a színek gyönyörűek és jól pigmentáltak. Jó lesz ez jó lesz ez :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 25.

Emolliensek: Dimethicone
Szilikonok: Dimethicone
Illatanyagok: Methylparaben
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77499, CI 15850, Yellow 5 Lake / CI 19140, Yellow 6 Lake / CI 15985, Ferric Ferrocyanide, Manganese Violet
Tartósítószerek: Methylparaben, Propylparaben

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag, mely elegáns, selymes textúrát és jobb csúszást ad a termékeknek.

Methylparaben i I ta I par 0 0

Piros színű szintetikus színezék, amely az INCI listákon Red 6, Red 6 Lake, Red 7 és az amerikai piacról származó termékeken Red 7 Lake néven található meg.

Sárgásnarancs színű szintetikus színezék.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.