Revolution

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 2790 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: luna95, Módosítva: 2014. augusztus 25.

Lelőhely:   Rossmann, online
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 2790 Ft

8 ragyogó és matt pirosítót tartalmazó pirosító paletta

Kiváló pigmentáltság és tartósság.

Ár: 2790 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
Új MakeUp Revolution Ultra Blush Pirosító Paletta - Blush Goddess
Ár: 2300 Ft , Eladó: blumarine
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten vagy foxpost illetve postán maradóra küldés a vételár beérkezése után.
Ár: 1800 Ft , Eladó: padriiiii
Állapot: párszor próbált, Helyszín: Budapest, XVIII. kerület, fizetés: 3-as metró vonalán átvehető, előreutalás után postázom is

nagybarbii

2021. március 20.

Ajándékba kaptam 2 éve. Nagyon szeretem, van lehetőségem válogatni a színek között.
Emellett rendkívül tartós is🥰

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 20.

Emellett rendkívül tartós is🥰

Brunettee

2020. augusztus 31.

A pirosítókkal mindig bajban vagyok. Sokáig azt gondoltam, nekem a barnás árnyalatok (bronzerek) sokkal jobbak. Aztán megrendeltem őt, mivel nem csak magamat sminkelem. Akkor mar úgy voltam vele, hogy csak kipróbálom némelyik színt. Meglepetés: a rózsaszín is jól áll. Nade, a minőség kifogástalan, brutálisan pigmentált, nagy lendülettel belenyúlva garantált a bohócarc. Finoman kell vele bánni, de akkor csodálatos. Tartós, fixáló nélkül nap végén is látom az arcomon. A két jobb oldali fényes színnel (hívjuk highlighternek) vannak gondjaim, de a másik hat szín kifogástalan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 31.

Queen16

2020. június 3.

Akartam egy pirositót mert az nem volt, de gondoltam jobb egy paletta hisz a vilagostol a sötétebbig minden arnyalat megvan ami kelhet, szemre arcra egyarant lehet hasznalni, nagyon pigmentált plaletta így nagyon kell úgyelni milyen fenybe viszuk fel es menyit mert könyen bohóc hatású lehet, szép színek vannak a palettában a bronzositot még nem használtam de az se lehet rosszm

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 3.

anitaaa04

2020. február 12.

Első látásra beleszerettem, gyönyörűek ezek a színek! A használatával már akadtak gondjaim. Először is nagyon porzik. Másodszor, nagyon nehéz felvinni úgy hogy ne legyen bohóc hatása az arcodon, sokáig kell eldolgozni, tehát nem azoknak való, akik reggel 5 perc alatt akarnak sminkelni. Ez még annyira nem lenne gond. De nekem a legnagyobb problémám vele, hogy 2-3 órával később már nem látszik az arcomon hogy használtam volna pirosítótót, egyszerűen elillan. Kár ezekért a szép és különleges árnyalatokért! Vannak olcsóbb, drogériás pirosító, amelyek olcsóbb árkategóriában jóval tart}ósabbak és könnyebben lehet velük dolgozni. Nálam nem újravevős!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 12.

Tundesz99

2019. november 26.

Télen-nyáron megfelelő "pirosságot" biztosít az arcnak. Telitalálat ez a paletta, tartós jól pigmentált színekkel. A csillogó árnyalatai egy hétköznapi sminknél a plusz highlighter felvitelét sem igénylik. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 26.

norc96

2019. november 25.

Első pirosítóm, tehát a használatát tanulgatnom kell még :D Viszont az már világosan látszik, hogy a színek gyönyörűek és jól pigmentáltak. Jó lesz ez jó lesz ez :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 25.

Freesia

2019. október 11.

Sosem hittem volna, hogy valaha áradozni fogok egy arcpirosítóról, de komolyan. :-D Hideg tél típus vagyok, fekete haj, télen fehér bőr és ezek a színek (a bézsen kívül) annyira az enyémek, hogy az hihetetlen. A felső szemhéjamra a csillámos rózsaszín, a járomcsontra valamelyik pink, az orrom hegyére egy kicsi a gyöngyházszínből, a számra a bal alsó színből, és gyakorlatilag végeztem is a sminkkel, elég egy kis fekete szemceruza vagy szempillaspirál, de néha még az sem. Jól pigmentált, tartós színek, sokáig tart, a csomagolásra öröm ránézni. Az ár/érték arány kiváló, neten jóval olcsóbb, mint a Rossmannban.100 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 11.

Busbuska

2019. augusztus 28.

December óta használom rendszeresen, de még mindig nem fogyott el egy szín sem, tehát nagyon sokáig lehet még használni! Az én sápadt arcom, mindig feltudom élénkíteni vele, mert nagyon szépen és jól pingmentál♥

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 28.

kisski

2019. április 25.

Gyönyörű színek vannak benne, emellett még tartósak és szuper pigmentáltak is! Elég sokat ingázok, így sokszor nálam van a neszesszerem, amiben ez a paletta kötelező kellék, a mérete sem túl zavaró. Lassan egy éve megvan, és úgy látszik, még hosszú lesz a kapcsolatunk. :)
Ár érték arányban szerintem a legjobb választás.
Egy szóval, imádom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 25.

Ár érték arányban szerintem a legjobb választás.
Egy szóval, imádom!

EroBatto

2019. április 7.

Nagyon szeretem. :D Mindig ki tudom választani belőle a sminkemhez és a hangulatomhoz passzoló színt. Szépen pigmentált, valamint matt és csillogó színekkel is rendelkezik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 7.

Emolliensek: Dimethicone
Szilikonok: Dimethicone
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77499, Red 7 / CI 15850, Yellow 5 Lake / CI 19140, Yellow 6 Lake / CI 15985, Ferric Ferrocyanide, Manganese Violet / CI 77742
Tartósítószerek: Methylparaben, Propylparaben

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.