Revolution

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hvikcsu, az összetevőket feltöltötte: peony, Módosítva: 2015. április 21.

Lelőhely:   Rossmann, online

16 szuper pigmentált, profi minőségű szemhéjpúder egy palettában! A 8 matt és 8 szatén szemhéjpúder mellett egy nagy tükröt és egy dupla végű ecsetet is találsz a palettában, mellyel felviheted a szemhéjpúdereket és el is füstösítheted őket.

Ár: 2300 Ft + postaköltség , Eladó: djkaty
Állapot: Néhányszor használt, Helyszín: Tatabánya, fizetés: Fizetés előreutalással, szállítás GLS-sel, Foxposttal vagy postán maradóként
HHH97

2019. május 25.

A színei nem túl pigmentáltak, nekem porzanak is rendesen. Nem egy rossz paletta, de engem nem fogott meg annyira. Kicsivel később beszereztem egy másik Revolution palettát, azzal össze sem lehet hasonlítani ennek a minőségét, kezelhetőségét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 25.

dorakrem

2019. január 26.

Hát nem is tudom. Nagyon szeretem, de sajnálom, hogy rengeteg barna árnyalat van benne. Kicsit jobb szín-összeállítást el tudnék képzelni, a kedvelt színeket már majdnem elhasználtam, de így is a paletta felével nem tudok mit kezdeni. A minőségét megfelelőnek tartom, eléggé jól pigmentált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 26.

sleeping

2019. január 10.

Nagyon szeretem ezt a palettát! A Lorac-ra sajnáltam annyit költeni, de ez teljesen jó "utánzata" a Loracnak. Nagyon jó színek, baromi olcsó, tartós, egyáltalán nem hullik, egész nap bírja, igazítani sem kell rajta. Imádom, hogy van benne tükör! Még egy ecsetet is adnak hozzá, ami borzasztó műanyag, viszont érdekes, mert úgy vettem észre, hogy bár a matt színekhez nem jó, a csillámos színekhez a saját, műanyagos ecset működik a legjobban.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 10.

Deborka6

2018. november 20.

A legelső palettám és nem bántam meg, hogy ezt vettem.Drogériákban sokkal drágább mint neten,szoval érdemesebb online rendelni. Tartós,nem potyog,nem kenődik és jól lehet vele dolgozni. Nem használok erős sminket szóval a hétköznapokra ez tökéletes(bár azért van benne pár szín ami szerintem az erősebb kategóriába tartozik). Az ecset és a tükör is benne simán használható.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 20.

Pikvuo

2018. október 7.

Ajándékba kaptam. Nem nagyon érzem közel magamhoz a színeket, a barnákat és a fényes tégla színt szoktam használni. Nem egy rossz paletta, de ár-érték arányban tudnék nála jobb választást is. Nem tartósak a színek, szemhéjpúder alappal sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 7.

Veronikaa

2018. szeptember 28.

Nem egy rossz paletta, de nem is a kedvencem. A matt színek krémesek könnyen eldolgozhatóak. A fényes színek viszont nem a kedvenceim sem színek tekintetében, sem állagra. Nagyon nehéz őket ecsetek felvenni és felvinni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 28.

littleblondie

2018. július 17.

Az első szemhéjpúder palettám volt, és elképesztő jó vételnek tartom! Ezzel tanultam meg sminkelni, és szuper erre a feladatra. A matt színek szuperek, pigmentáltak, és egyszer sem okozott gondot az elsatírozásuk. A fényes színekkel is nagyon meg vagyok elégedve, gyönyörűek és nem potyognak szanaszét a szemem alá. Én szemhéjfestéket mindig primerrel használok, így csak úgy tudok nyilatkozni a tartósságukról. Egész nap meg sem mozdul, este úgy mosom le, mint ahogy reggel felkentem. Imádom ezt a palettát, agyonra van már használva szegénykém, de a világ minden kincséért se válnék meg tőle. Nekem, mint átlag sminkhasználónak, nincs szükségem ennél komolyabb festékekre a mindennapokra. Szerintem egy nagyszerűen kihasználható paletta, és rengeteg különböző szemsminket el lehet vele készíteni a hétköznapi natúr sminktől az extra feltűnő sminkcsodákig. A hatalmas tükröt benne imádom, minden nap abban sminkelek. Illetve a hozzá járó ecset sem használhatatlan. Aki hasonlóan egy mindennapi palettát keres jó áron,annak meleg szívvel tudom ajánlani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 17.

gioia

2018. január 21.

Beszereztem akciósan ezt és az Iconic Pro 2 palettát már jó fél éve és meg vagyok velük elégedve. Főleg a matt színeiért vagyok oda, mert szépen pigmentáltak és a két palettából gyakorlatilag megvan az összes matt szín, amire vágyhat az ember lánya nude vonalon. Primerrel egész nap tartós marad, nem irritálja a szemeimet és tényleg kellemes csalódás egy másik MR paletta miatti csalódás után. A benne lévő tükör és ecset is egész használható:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 21.

szpirita

2017. január 18.

Lorac Pro 1 paletta elég jó másolata. Nagyon szépek a színei, minőségesek és tartósak a festékek. Fantasztikus a színválogatás, ahhoz, hogy az ember lánya természetes, vagy annál kicsit pajkosabb sminket illetve drámai füstöset készítsen. Nagyon megéri az árát!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 18.

Stelly02

Korcsoport: < 18
2016. november 4.

Én bevallom többet vártam tőle, vannak benne olyan színek amik nagyon szépen pigmentáltak, de vannak olyanok is amikből harcok árán tudom ugyanazt a színerősséget kihozni. Tartósságra nálam nem igazán váltak be de ezért nem vonok le csillagot mivel tartósságnál nem én vagyok a mérce, nekem a szemfestékek nem szoktak sokáig tartani, egyedül a maybelline color tattoo-ja állta meg a helyét, sajnálom pedig az a bordós szín nagyon szép csak nap végére vállalhatatlan lesz

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. november 4.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.