Revolution

Ár:   5290 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 5290 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. szeptember 4.

Lelőhely:   Rossmann, online
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 5290 Ft

Csodásan kombinálható színeket tartalmazó szemhéjpúder paletta. 24 matt és csillámos árnyalat, és paletta méretű tükör található benne.

Ár: 5290 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
TimyeK

2019. november 13.

Nem tudom mit is kellene mondanom. Amikor megvettem, nem voltak nagy tapasztalataim a szemhéjárnyalókkal, szóval imádtam. Aztán vásároltam MF, Inglot, Mac, Chanel szemhéjárnyalókkal és megértettem mi a különbség mind tudásban, mind árban. A színek nem rosszak, de csak közepesen pigmentáltak és nagyon porolnak, a sötéttebb árnyalatokat könnyebb, a világosakat nehéz építeni. Nyilván viszonyítás kérdése, de ez még nem a pigmentált kategória. Egyébként ár-érték arányban, csomgolásban is jó, relatíve sok terméket tartalmaz a paletta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 13.

R3kaBarta

2019. július 7.

Imádoooom!!! Minden színe kihasználható, kombinálható. Könnyen ellehet dolgozni és nagyon tartós is. Nem porol. Csomagolása is cuki.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 7.

honleany

2018. október 28.

Először azt hittem, hogy a nagyon nagyon világos bőrömön nem fogom tudni kihasználni a nagyon nude, nagyon világos árnyalatokat. De ez a félelmem az első kipróbálásnál el is múlt. Olyan szép önálló karaktere van minden színnek, hogy teljesen beleszerettem. Könnyű dolgozni az összes színnel, jól eldolgozhatóak, építhetőek. Teljesen megért minden pénzt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 28.

Hermina99

2018. október 6.

Első ránézésre picit megijedtem tőle, mert intenzívebbek a színei, mint amire a képernyőkép alapján számítottam. Nagyon pigmentáltak, de pár hét után kezdem kiismerni és már gyönyörűen működik. Szépen eldolgozható, könnyen összeilleszthetőek a színei, rengeteg termék van 1-1 árnyalatból. A csomagolása hibátlan, tükör is van benne, igazából az első meghökkenés után már mondhatom, hogy kedvenc palettámmá vált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 6.

M3la

2018. július 31.

Kiváló minőség, pigmentált színek, könnyű blending... imádom ezt a palettát. Halványabb színkombinációkat simán használok egy átlagos napon is. Szerelem volt első látásra!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 31.

Nicole88

2018. május 29.

Csatlakozom az előttem szólókhoz, imádnivaló paletta! Csodásak a színei, nagyon jól kombinálhatóak és nagyon-nagyon tartósak. Minden színt eddig én sem használtam @Nikolaj - hoz hasonlóan, de én is azt mondom, hogy ez nem a paletta hibája. Összegezve: úgy tökéletes, ahogy van!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 29.

Nikolaj

2018. május 15.

Csodálatos ez a paletta. Nincsenek rá szavak olyan szépek a színei és nagyon jól kombinálhatóak. Nagyon tartósak, kissé porolnak de nap végéig tartanak mászkálás, elmosódás nélkül. Sajnos nem tudom maximálisan kihasználni de ez nem a paletta hibája. A benne lévő tükröt imádom, nagyon megkönnyíti a sminkelést. Nem utolsó sorban a csomagolása is szemet gyönyörködtető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 15.

pillacskak

2018. március 30.

Túl jó

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 30.

Túl jó

Anheszenamon

2018. február 16.

Amióta csak megláttam ezt a palettát, vágytam rá. Aztán amint kapható volt Pinkpandán azonnal meg is rendeltem. Aztán jött a feketeleves. Hiába gyönyörűek a színek, jól pigmentáltak is, nekem borzalmasan állnak. Beteg kinézetet kölcsönöztek ha ezeket viseltem. Meg is jegyezték páran, hogy olyan betegek a szemeim. Két használat után tehát úgy döntöttem, hogy megválok tőle, de emiatt nem vonok le csillagot. Akinek jól állnak ezek a meleg színek annak nagyon jó vétel ez a paletta mert 5290 Ft-ért 24 szín tényleg megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 16.

virag2020

2018. január 27.

Hihetetlenül pigmentált paletta, könnyedén eldolgozhatóak benne a színek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 27.

Hihetetlenül pigmentált paletta, könnyedén eldolgozhatóak benne a színek.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Színezék. Piros.