Revolution

Ár:   6190 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: silver, Módosítva: 2018. február 27.

Lelőhely:   Rossmann, online

35 intenzíven pigmentált szemhéjpúdert tartalmazó paletta. Csodás lila, szilva és semleges színek - matt és fényes árnyalatokban. Könnyen satírozhatók, remekül kombinálhatóak, a formula egyenletesen oszlik el a szemhéjakon és tartós sminket biztosít.

Vegán, állatkísérlet- és gluténmentes.

Rebeka99

2019. április 18.

Reggeli készülődéshez mindig ehhez nyúlok, mert teljesen bejött nekem, és gyorsan el lehet vele készülni valóban. Kiváló ár-érték arányban, és valóban gyönyörűen lehet építeni és satírozni, egy álom vele a munka, csak ajánlani tudom. Online sokszor van rá akció, úgyhogy könnyen beszerezhető, nem volt csalódás egyáltalán. Megy a max értékelés rá.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 18.

silver

2018. október 14.

Frissítve a véleményemet, azt kell mondanom, hogy lényegében egyetlen problémám van a palettával: a mérete. Nekem személyesen nem praktikus ez a hatalmas méret.

Mikor kézhez kaptam ezt a palettát, az első és legnagyobb meglepetésem az volt, hogy mekkora. Nem is gondolná az ember az online fotók alapján, de a MUR Pro HD 35 Amplified paletták valamiért nagyon nagyok (kb. 22x14 cm), sokkal nagyobbak, mint a márka összes többi palettája, és a panek mérete is nagy (mint egy húszforintos).

Túlnyomórészt barnákból és mályvás színekből áll, a hétből csak egy oszlop az, ami úgy _tényleg_ lilákat tartalmaz, de azok között pl. egyáltalán nincs matt. Sok hasonló tónusú barna van, ezek helyett jobban örültem volna több satírozószínnek. A mályvák csodaszépek. Matt ill. selyemfényű textúrájú is van köztük, és szuperül működnek. A jobb szélső sorban vannak a lilák, amelyek mind shimmerek, ezek elég jól pigmentáltak, intenzívek. Van köztük ezenkívül egy duokróm pinkes szín kékes fénnyel, ami nem annyira intenzív. Van egyetlenegy, teljesen használhatatlan matt lila, ami bőrrel érintkezve nagyon fura, fakó, maszatos kék elszíneződést ad és csak befogja a bőrt, ezt az egyet tényleg nem tudom hova tenni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 14.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Színezék. Piros.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.