Revolution

Ár:   £4.48   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   15 x 1,1 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nkltt, Módosítva: 2018. március 20.

Ár:   £4.48
Kiszerelés:   15 x 1,1 g
Lelőhely:   Rossmann, online

15 meleg árnyalatot tartalmazó paletta a rusztikus vörösek és égetett narancs színek szerelmeseinek. Erősen pigmentált, tartós, sima és jól satírozható-keverhető árnyalatok, matt és csillogó változatokban.

Vegán, állatkísérlet- és gluténmentes.

Ár: 1500 ft , Eladó: Sztellus
Állapot: Párszor próbált termék, Helyszín: Szeged, fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm, személyes átvétel lehetséges
Ár: 2000 , Eladó: Gingerbread21
Állapot: Alig használt (kép szerint), Helyszín: Fényeslitke, fizetés: Személyesen átvehető hétközben Debrecenben, vagy előre utalás után postázom.

veronka052194

2020. június 30.

Nagyon jól pigmentált színek, sajnos mégis jobban pereg, mint kellene...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 30.

Nagyon jól pigmentált színek, sajnos mégis jobban pereg, mint kellene...

Szabina82

2020. május 3.

Csodás színek, jól pigmentáltak és könnyű velük dolgozni! Már többen megdícsérték, csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 3.

muszika

2020. március 18.

Aaaannyira szeretem ezt a palettat! Gyonyoruszep szinek vannak benne, ilyen aron pedig csoda, tenyleg!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 18.

AnnaR

2020. február 7.

Gyönyörűen kiemeli a szemem színét a paletta minden színe. Jól variálhatóak a színek, pigmentáltak, a paletta könnyen használható, a minősége szerintem kifogástalan. Én nagyon szeretem, mert ár-érték arányban nagyon jó választás.
Nagyon gondolkodok a széria többi palettáján, egyelőre csak ezt birtoklom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 7.

Nagyon gondolkodok a széria többi palettáján, egyelőre csak ezt birtoklom.

virumiru

2020. január 26.

direkt pirosas/narancsos palettát kerestem, és nem hittem volna, hogy drogériéban is találok ilyet:) gyönyörű színei vannak, nagyon pigmentáltak és sok féle sminket ellehet velük készíteni. én eddig csak alappal használtam, így nagyon tartós is. az ára is nagyon baráti, lehet megpróbálok más színösszeállítást ebből a sorozatból:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 26.

Szabina565

2020. január 23.

Imádom, gyönyörű színek és pigmentáltak. Csak ajánlani tudom

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 23.

Imádom, gyönyörű színek és pigmentáltak. Csak ajánlani tudom

szucsnoem95

2020. január 9.

Szeretem a Makeup Revolution palettáit, több is megvan nekem. Ezt viszonylag ritkán használom az erős,élénk színei miatt, de ugyanúgy 5*, mint az összes többi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 9.

ppetruc

2019. november 20.

Több re-loaded palettám is van, meg vagyok velük elégedve. Picit porolnak, de megfelelő sminkalappal szuperül lehet őket használni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 20.

Fruzsonna

2019. november 12.

Egyszerűen csodás! 5 revolution palettám közül ő az aki mindet felül múlja! pigmentált gyönyörű színek

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 12.

vikofrivia

2019. október 31.

Ősszel mindig rácsodálkozok milyen gyönyörű színek vannak benne, imádom ilyenkor használni. Másodszorra vettem újra. Krémes és jól pigmentált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 31.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Kaolin 0 0

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Színezék. Piros.