Revolution

Ár:   £4.48   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   15 x 1,1 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nkltt, Módosítva: 2018. március 20.

Ár:   £4.48
Kiszerelés:   15 x 1,1 g
Lelőhely:   Rossmann, online

15 meleg árnyalatot tartalmazó paletta a rusztikus vörösek és égetett narancs színek szerelmeseinek. Erősen pigmentált, tartós, sima és jól satírozható-keverhető árnyalatok, matt és csillogó változatokban.

Vegán, állatkísérlet- és gluténmentes.

MakeUp Revolution Re-Loaded Palette - Newtrals 2 ÉS Newtrals 3
Ár: 2500 , Eladó: kovacs12zita
Állapot: Új és párszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel: Köki terminál, Deák Ferenc tér, 18. kerület
MakeUp Revolution Re-Loaded Velvet Rose paletta
Ár: 1000 , Eladó: Devy
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Szigethalom, fizetés: Foxpost,Gls házhozszállítás

ildi95

2021. március 21.

Egy nagyon kedves hölgytől szereztem be ezt a palettát itt a Krémmánián. Nem gondoltam, hogy találok ilyen erőteljes színvilágú palettát, így nagyon kíváncsi voltam, milyen lesz. Kicsit visszásak az érzéseim. Alapvetően nagyon szépek a színek felkenve primerre, viszont az eldolgozás számomra nehézkes. Nagyon pigmentált minden szín, a csillámosoktól kicsit többet vártam, azok még potyognak is rendesen. Még próbálgatom kicsit a színeket :)

UPDATE: Végül megváltam tőle. A csillámosak borzasztóak, a mattok is több használat után foltosan működtek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 21.

wowbagger

2021. február 1.

Szuper paletta ennyi pénzért. Pigmentált, a pirosas-bordós-narancsos színeket nagyon szeretem, ahogy a barnákat is - viszont azoknak van egy elég erős narancsos altónusa, kicsit megtévesztőek a panben. Már egyetlen egyszer belemártva az ecsetet is intenzív eredményt lehet kapni, szépen lehet őket satírozni is. Mindig szemhéjalappal használom, így egy egész napot is kibírnak. Mattok szempontjából jó választás meleg tónusú alappalettának.
A fényes árnyalatok miatt vonok le, mert azok borzalmasak :D Túl kemények, sem ecsettel, sem ujjal nem működnek, csak potyognak, de az legalább nagyon jól megy nekik, mert az összes a szem alatt landolt. A bal alsó sarokban lévő bordó csillámos szín kivétel, az egy sokkal puhább, krémesebb formula. Ez is potyog, úgyhogy ilyenkor érdemes a szemsminkkel kezdeni, de ezt leszámítva gyönyörű szín.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 1.

veronka052194

2020. június 30.

Nagyon jól pigmentált színek, sajnos mégis jobban pereg, mint kellene...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 30.

Nagyon jól pigmentált színek, sajnos mégis jobban pereg, mint kellene...

Szabina82

2020. május 3.

Csodás színek, jól pigmentáltak és könnyű velük dolgozni! Már többen megdícsérték, csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 3.

muszika

2020. március 18.

Aaaannyira szeretem ezt a palettat! Gyonyoruszep szinek vannak benne, ilyen aron pedig csoda, tenyleg!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 18.

AnnaR

2020. február 7.

Gyönyörűen kiemeli a szemem színét a paletta minden színe. Jól variálhatóak a színek, pigmentáltak, a paletta könnyen használható, a minősége szerintem kifogástalan. Én nagyon szeretem, mert ár-érték arányban nagyon jó választás.
Nagyon gondolkodok a széria többi palettáján, egyelőre csak ezt birtoklom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 7.

Nagyon gondolkodok a széria többi palettáján, egyelőre csak ezt birtoklom.

virumiru

2020. január 26.

direkt pirosas/narancsos palettát kerestem, és nem hittem volna, hogy drogériéban is találok ilyet:) gyönyörű színei vannak, nagyon pigmentáltak és sok féle sminket ellehet velük készíteni. én eddig csak alappal használtam, így nagyon tartós is. az ára is nagyon baráti, lehet megpróbálok más színösszeállítást ebből a sorozatból:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 26.

Szabina565

2020. január 23.

Imádom, gyönyörű színek és pigmentáltak. Csak ajánlani tudom

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 23.

Imádom, gyönyörű színek és pigmentáltak. Csak ajánlani tudom

szucsnoem95

2020. január 9.

Szeretem a Makeup Revolution palettáit, több is megvan nekem. Ezt viszonylag ritkán használom az erős,élénk színei miatt, de ugyanúgy 5*, mint az összes többi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 9.

ppetruc

2019. november 20.

Több re-loaded palettám is van, meg vagyok velük elégedve. Picit porolnak, de megfelelő sminkalappal szuperül lehet őket használni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 20.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Kaolin 0 0

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Színezék. Piros.