Revolution

Ár:   €11.99   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   18 x 0,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nreka, Módosítva: 2018. június 21.

Ár:   €11.99
Kiszerelés:   18 x 0,8 g
Lelőhely:   Rossmann, online

18 válogatott, extra fűszeres árnyalatot tartalmazó szemhéjpúder paletta, mely a márka és a YouTuber SophDoesNails második kollaborációjából született.

Ár: 3000 Ft , Eladó: Dorxy98
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel vagy Foxpost
Revolution X Soph Extra Spice Paletta + pirosító
Ár: 2700 Ft ajándék pirosítóval együtt , Eladó: KezdoManias
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Posta vagy fox előre utalás után

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Skyline.r34

2021. március 5.

Az egyik kedvenc Revolution palettám. Jók a színek,a kedvencem a twenty one-árnyalat már azért megérte,a legszebb rózsaszínes árnyalat amivel dolgoztam eddig.Ha van alatta egy jó minőségű szemhéjprimer nekem egy egész napos fotózást kibírt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 5.

kovpetra

2020. november 3.

Nagyon jó paletta. Nagyon leuralta a birtokomban lévő többit, ezzel készítem a hétköznapi és a party sminkeket is. Imádom, hogy van benne egy hatalmas tükör és nagyon strapabíró is maga a kivitelezés.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 3.

wowbagger

2020. szeptember 22.

A kedvenc drogériás palettám: szép a csomagolása (habár ez engem nem igazán szokott meghatni), strapabíró is (utazott már velem jópárszor) és elég extra sminkeket lehet vele kreálni. A tartósságára sem panaszkodom, szemhéjalappal simán kibír egy átbulizott éjszakát is. A pigmentáltsága is teljesen rendben van, a színek jól satírozhatóak - igen, valamelyik porol, de ez engem nem különösebben zavar meg amúgy is leütögetem a felesleget. Szerintem ár-érték arányban szuper paletta, főleg azoknak, akik szeretnek extrább színeket is használni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 22.

RowenaC

2020. szeptember 5.

Nagyon gyönyörű a csomagolása és a színek is, viszont porzik és némelyik szín lehetne jóval pigmentáltabb. Könnyen eldolgozható, viszont a tartóssága nem értem, hogy lehet ilyen rövid idejű. Ettől függetlenül egy jó kis paletta.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 5.

Bradshaw

2020. július 7.

A másik palettát is megvettem. A kettő kiegészíti egymást, megvan az egész szín skála. Némelyik szín kicsit porzik, de vállalható. Mindig használok szemhéj bázist, így nagyon tartós, nagyon pigmentált színeket kapok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 7.

KozmaNikolett2001

2020. július 2.

Legutobbi pinkpandas rendelésem egyik becses darabja ez a paletta. Amit mar nagyon regota nezegetek foleg a c vitamin nevu szin miatt szerettem bele. Viszont a tobbirol se panaszkodhatok mivel az osszes szuper pigmentalt es gyogyoru szin.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 2.

allitse19

2020. május 17.

Aki szereti az extra sminkeket, annak nagyon ajánlom ezt a palettát otthoni használatra. A matt piros szín egy kicsit lehetne pigmentáltabb. Gyönyörű színe van a fényes pezsgőszínnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 17.

vikt0ria

2020. május 7.

gyönyörű, jól satírozható, remekül építhető színek, csodás formula! kicsit talán potyog, de egyáltalán nem vészesen. megéri a pénzt, csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 7.

Timi0102

2020. április 29.

Pink Pandáról rendeltem még a nyáron, 50% kedvezménnyel, gondoltam kipróbálom, ennyi pénzért pláne megéri. Azóta a kedvenc palettámmá vált, gyönyörű, élénk színek, nagyon pigmentáltak és jól eldolgozhatóak. Nagyon tartós is, egész nap hibátlan a sminkem vele, egy átbulizott éjszaka után is tökéletes a szemsminkem. Mióta elkezdtem több színt hordani, sokszor nyúlok hozzá a hétköznapokban is egy kicsit feldobni a sminkem. Szóval szerintem nagyon megéri kipróbálni, nem okoz majd csalódást.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 29.

encikeke92

2020. április 26.

Nagyon szeretem, de viszonylag kevés használat után elengedett a műanyag, és kettétört a kezemben, pedig egyszer sem ejtettem le :(
A színei viszont gyönyörűek, erősen pigmentáltak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 26.

A színei viszont gyönyörűek, erősen pigmentáltak.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Színezék. Piros.

Színezék. Piros.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.