Revolution

Ár:   €11.99   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   18 x 0,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nreka, Módosítva: 2018. június 21.

Ár:   €11.99
Kiszerelés:   18 x 0,8 g
Lelőhely:   Rossmann, online

18 válogatott, extra fűszeres árnyalatot tartalmazó szemhéjpúder paletta, mely a márka és a YouTuber SophDoesNails második kollaborációjából született.

Ár: 3500 Ft (postán maradó az árban) , Eladó: KezdoManias
Állapot: Bontatlan (fóliában), Helyszín: Budapest, fizetés: Postán előre utalás után
Ár: 3000 Ft , Eladó: frankv
Állapot: Nagyon keveset használt, Helyszín: Mosonmagyaróvár, fizetés: Fizetés banki utalással, a terméket postával küldöm.

Bradshaw

2020. július 7.

A másik palettát is megvettem. A kettő kiegészíti egymást, megvan az egész szín skála. Némelyik szín kicsit porzik, de vállalható. Mindig használok szemhéj bázist, így nagyon tartós, nagyon pigmentált színeket kapok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 7.

KozmaNikolett2001

2020. július 2.

Legutobbi pinkpandas rendelésem egyik becses darabja ez a paletta. Amit mar nagyon regota nezegetek foleg a c vitamin nevu szin miatt szerettem bele. Viszont a tobbirol se panaszkodhatok mivel az osszes szuper pigmentalt es gyogyoru szin.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 2.

allitse19

2020. május 17.

Aki szereti az extra sminkeket, annak nagyon ajánlom ezt a palettát otthoni használatra. A matt piros szín egy kicsit lehetne pigmentáltabb. Gyönyörű színe van a fényes pezsgőszínnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 17.

vikt0ria

2020. május 7.

gyönyörű, jól satírozható, remekül építhető színek, csodás formula! kicsit talán potyog, de egyáltalán nem vészesen. megéri a pénzt, csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 7.

Timi0102

2020. április 29.

Pink Pandáról rendeltem még a nyáron, 50% kedvezménnyel, gondoltam kipróbálom, ennyi pénzért pláne megéri. Azóta a kedvenc palettámmá vált, gyönyörű, élénk színek, nagyon pigmentáltak és jól eldolgozhatóak. Nagyon tartós is, egész nap hibátlan a sminkem vele, egy átbulizott éjszaka után is tökéletes a szemsminkem. Mióta elkezdtem több színt hordani, sokszor nyúlok hozzá a hétköznapokban is egy kicsit feldobni a sminkem. Szóval szerintem nagyon megéri kipróbálni, nem okoz majd csalódást.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 29.

encikeke92

2020. április 26.

Nagyon szeretem, de viszonylag kevés használat után elengedett a műanyag, és kettétört a kezemben, pedig egyszer sem ejtettem le :(
A színei viszont gyönyörűek, erősen pigmentáltak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 26.

A színei viszont gyönyörűek, erősen pigmentáltak.

norc96

2019. november 25.

Nagyon szeretem, szép és tartós sminket lehet vele készíteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 25.

Nagyon szeretem, szép és tartós sminket lehet vele készíteni.

germanberni

2019. november 18.

A csillámos színek nagyon jól pigmentáltak, viszont vannak mattok, amik egyáltalán nem azok, valamint nagy csalódás volt nekem, hogy a piros szín benne egyáltalán nem piros felkenve, hanem rózsaszín, akármit csinálok vele. Nem rossz akciós áron, de messze van egy profi palettától.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 18.

porc3lain

2019. november 12.

Nem egy hétköznapi, abszolút kezdő sminkhasználóknak való paletta, de aki kicsit kísérletezőbb természetű szemsminkek terén, annak tökéletes szerintem. Nem tudnék rá rosszat mondani, de nem is nagyon szeretnék. A csomagolása pedig gyönyörű - na, nem mintha ez szervesen ide tartozna. Szokatlan nálam, hogy bár már vagy fél éve birtokolom, még mindig nem untam rá, hatalmas kedvenc.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 12.

Tali'Zorah

2019. november 8.

Az alap Soph paletta megvásárlása és aktív tesztelgetése után nem volt kérdés, hogy ezt is beszerzem, és egyszerűen imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 8.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Színezék. Piros.

Színezék. Piros.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.