Revolution

Ár:   4690 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   24 x 1,1 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: littleblondie, Módosítva: 2018. augusztus 3.

Kiszerelés:   24 x 1,1 g

A paletta a márka és Sophie, a SophDoesNails youtuberének kollaborációjából született. 14 matt és 10 fényes szemhéjpúdert tartalmaz.

Vegán, állatkísérlet-mentes és gluténmentes.

Ár: 1500 Ft , Eladó: Adrienna
Állapot: használt/ képen látható, Helyszín: --, fizetés: Jelenleg postán maradó ajánlott levélként/Foxpost-tal tudom küldeni.
MakeUp Revolution Soph Eyeshadow Palette
Ár: 2000 Ft , Eladó: ravenclaw
Állapot: használt, Helyszín: Budapest VIII ker, fizetés: személyes átvétel, foxpost

kng_mlnr

2023. január 25.

A legtöbb szín jól pigmentált, szépen eldolgozható, viszont mindegyik porol, lepotyog, még UD Primer Potion használatával is. Hétköznapokra, munkába használtam, erre a célra megfelelő.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 25.

Zsofk

2022. május 30.

Egy hosszú este után, házibuliban végül sajnos sminkben sikerült aludni, reggel az egyik barátnőm meglepődve nézte az arcom, hogy "basszus, a szemeden a smink pont úgy maradt, ahogy tegnap volt". A vörös/bordó árnyalatokat használtam belőle, könnyű eldolgozni és egyáltalán nem pereg!
Több éve megvan, az egyik műanyag fül ami rögzíti sajnos nekem is eltört, azt hittem én vagyok nagyon béna, megnyugtató olvasni, hogy nem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 30.

thatscrazy

2022. január 23.

Szuper és pigmentált színek, de nem mindegyik erős, a csillámosak egy része elég tré, de a rózsaszínesek csodásak, pirosítónak is használom őket.
A csomagolás szétesett természetesen, nem tudom miért csinálják így a műanyagot, de kezdem gyanítani, hogy direkt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 23.

Kaktusz19

2021. december 12.

Nagyon régóta vártam erre a palettára, ugyanis tökéletesen ki tudom használni. A színek szépe elég intenzívek, szinte mindegyik ugyanolyan, mint a palettában. A matt színekkel szokás szerint, mint minden Revolution palettában nem igazán tartósak csak ha fixálóval és szemhéj primerrel megerősítve. Viszont nagyon jó paletta akár kezdőknek is, ugyanis remek parti és hétköznapi színeket lehet belőle készíteni. Összességében én meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 12.

Dodohemmings

2021. szeptember 29.

Nagyon szeretem, az árát teljes mértékben megéri
Viszont van kb 3-4 szín benne, ami ecsettel alig, ujjbeggyel ütögetve is csak kicsit látszik. Illetve eltört a műanyag rajta és nem lehet becsukni így :( pedig nem esett le

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 29.

Nagyon szeretem, az árát teljes mértékben megéri

feherviktoriaa

2021. április 6.

Szerintem ár-érték arányban a legjobb paletta. nagyon szeretem. Utazáshoz vagy ha több napra megyek vhova mindig ezt viszem, mert minden szín megtalálható benne amihez csak az embernek kedve lehet. Pigmentált. Szerintem egy 10-es skálán 8-as a tartóssága.A csillogósak kicsit potyoghatnak de fixáló spray használattal ez is megoldható.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 6.

ildi95

2021. április 2.

Nagyon szeretem ezt a palettát. A mattok nagyon szépek, élénkek még a világosabb árnyalatok is. Egy kisebb probléma van vele, mégpedig a csillogó színek potyogása, de ez persze szinte minden festéknél előfordul. Nagyon szeretem!

UPDATE:
Ennyi idő után már jobb véleményt tudok mondani. A matt színekkel viszonylag jól lehet dolgozni, de a csillámosak katasztrófák. Néhány használat után egy fura réteg képződik a tetejükön, ami miatt nem lehet felvenni a színt. Ez kár, mert a kék csillámos színben hatalmas fantázia van, de sajnos nem jó. A mattok miatt megtartom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 2.

UPDATE:

szakbog

2021. április 2.

Annyira jó színekkel lett kitalálva ez a paletta! Nagyon szeretem. Picit potyog, de oda neki. Megéri az árát (főleg akciósan).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 2.

Enn320

2021. február 28.

Ehhez a palettámhoz nyúlok a legtöbbet. Szerintem ár /érték arányban tökéletes. Több színnek elértem az aljára. Mindennapi sminkhez és alkalmi sminkekhez tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 28.

Nichole07

2020. december 11.

Vállalhatatlanul régóta használom (debütálását követően 1-2 hónappal sikerült levadászni) szinte napi szinten, és egyszerűen imádom, ár-érték arányban kiváló termék. A színek gyönyörűek és pigmentáltak, bár a csillámosakat permettel/fixálóval nedvesített ecsettel szoktam felvinni, hogy igazán tudjanak érvényesülni. Nagyjából bármilyen smink készíthető vele, és sose akar elfogyni (szerencsére megromlani se).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 11.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Kaolin 0 0