Revolution

Ár:   4690 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   24 x 1,1 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: littleblondie, Módosítva: 2018. augusztus 3.

Kiszerelés:   24 x 1,1 g

A paletta a márka és Sophie, a SophDoesNails youtuberének kollaborációjából született. 14 matt és 10 fényes szemhéjpúdert tartalmaz.

Vegán, állatkísérlet-mentes és gluténmentes.

Ár: 2500 Ft , Eladó: gaimanna
Állapot: pár szín swatcholt/próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, előre utalás után postázom (+ postaktg.)
Ár: 2000 Ft , Eladó: vaudrey
Állapot: Használt, jó állapotú, Helyszín: Budapest, XVII. kerület, fizetés: Csak személye átvétel lehetséges
dlrexqs

2019. december 29.

Annyi jót írtak erről a palettáról, hogy végül beadtam a derekam és megrendeltem. Spoiler alert: nem bántam meg!
A külseje egyszerű, de nagyszerű; olyan jól záródik, hogy első alkalommal csak kisebb szenvedések árán sikerült kinyitnom, de aztán ráéreztem, hogyan kell(ene). Örülök, hogy egy tükör is helyet kapott benne, mivel néha nincs kedvem elővenni az asztali tükrömet, ez pedig elég nagy ahhoz, hogy lássam, mit művészkedem az arcomon.
És a színek! Imádom őket. Pigmentáltak, szépen eldolgozhatók és nagyszerűen lehet őket kombinálni. Készíthetők velük nappali, natúrabb sminkek, valamint alkalmi, bevállalósabbak is.
(Számomra a legkülönlegesebb szín a palettából a Petrol elnevezésű.)

UPDATE:
Egy óvatlan mozdulat és nekem is letört félig a fedele, így kénytelen vagyok levonni egy csillagot. Nagyon szomorú vagyok. Szállítani sem merem ilyen állapotban, mivel már nem záródik rendesen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 29.

(Számomra a legkülönlegesebb szín a palettából a Petrol elnevezésű.)

UPDATE:

Babika20

2019. december 27.

A Mikulás hozta, már 4-5 alkalommal használtam is. Nekem zöld a szemem, kihasználható színek vannak benne számomra. Nagyon tetszenek, szépen pigmentáltak, nem porzanak. NYX alappal használom őket, így sokáig fent maradnak. IMÁDOM paletta, ajándéknak is remek

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 27.

Alsace

2019. december 21.

Update: Kicsit azért bővíteném a véleményem :) A metálfényűek alapvetően jól teljesítenek, kivéve a Petrol árnyalt, azt kicsit ki kell imádkozni a panből, de megéri, mert csodás színe van. Ezért lehet sokan csúnyán néznének rám, de szivacsos applikátorral jobban működnek, mint ujjal. (Csak az működik ujjal, ami alatt nincs alapszín. utána az istennek se tapad a szememre) A Petrol alá kell valamilyen színalap (a Danger árnyalattal szerintem mesés) akkor adja ki ezt a különleges zöldes-kékes-barnás fényét. A mattok hajlamosak a porzásra, nekem hengeres, egyenesre vágott ecsetem van, azt elég belepaskolni és egyből tapad rá a sok festék :) Ezt nagyon szeretem ebben a palettában, szerintem szuperül teljesít. Utána felütögetem a szemhéjamra és elsatírozom. Vannak ennél potyogósabb sminkjeim is, szerintem nem vészes. Pupa szemhéjalapot használok (rejtett szemhéjam van) tegnap még egy intenzív edzést is kibírt, mozdulás nélkül, minden máshol fényes volt a fejem a tornától, de a szemem pont ugyanolyan volt mint reggel amikor feltettem.

---

Imádom ezt a palettát! Nagyon szép színei vannak, amiket eddig én használtam nem porzanak, jól pigmentáltak és tartósak (szemhéjalapot használtam). Igazi szerelem lett!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 21.

---

Bettii98

2019. december 20.

A minősége nem a legjobb. Közelít a nullához. Nagyon ritkán nyúltam hozzá, akkoris a primer használat mellett, lejött, szétfolyt, csomósodott.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 20.

Laura14

2019. november 25.

Igazából szép színek vannak benne, bár nekem nem volt elég pigmentált, és nem maradt fent sokáig. Elfogyott, de nem vettem újat, vannak sokkal jobb paletták is a Revolutiontól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 25.

kisbobitas

2019. november 24.

Nem rossz paletta, szép színek, jó összeállítás. Satírozásnál meg kell néha erősítenem a színeket. Hétköznapokra tökéletes. Alkalmi sminket is tudok vele készíteni az arany és barna árnyalatokból. Kicsit porzik, de attól jó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 24.

RCC

2019. november 24.

Update: a fedele nagyon hamar letört. Éreztem hogy olcsó műanyag, de akkor is bosszant amikor ez történik. A barna és arany, bronz színek még mindig tetszenek, de sok a kihasználatlan szín számomra a palettában, illetve a sötét árnyalatok nem túl pigmentáltak, nedves ecsettel érdemesebb felvinni ezeket. Nem rossz paletta, árban se vészes ahhoz képest mennyi szín van benne, de nem lett a kedvencem.

Sokat vaciláltam rajta, mert nem tudtam mennyire tudom majd kihasználni a pirosas-narancsos színeket, de összességében örülök, hogy megvettem.Ami negatívum:
A csomagolás színe nem a legszerencsésebb, elég világos úgyhogy könnyű összemaszatolni a festékkel.
A matt színek porolnak amikor felveszem ecsettel, de szem alá nem hullik ellenben a csillogós színekkel.

Viszont pár próbálkozás után rájöttem melyik színt hogy a legérdemesebb használni, melyikhez kell baking a szem alá. A matt barnák és a csillogó arany-bronz színek nagyon szépek, pigmentáltak és jól eldolgozhatóak, alappal tartósak egész nap. Az extrább színeket még csak itthon tesztelgettem, nagyon szépek de hétköznapra nekem kicsit sokak, majd az ünnepekre viszont jó lesz. Nekem már a sokféle barna és arany miatt is megérte. :) Jól zár a doboz és a hatalmas tükörnek is örülök benne.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 24.

eszti0607

2019. november 22.

Nekem kicsit porzik, de nagyon szép színei vannak amik megfelelően pigmentáltak. Szívesen dolgozom ezzel a palettával, plusz pont a benne található óriási tükör miatt. Ár érték arányban tökéletesen megfelelő de használok alá primert úgy tartósabb és szebben is kihozza a színeit. Összességében jó kis paletta, amivel nagyon sokféle stílusú sminket lehet készíteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 22.

porc3lain

2019. november 12.

Teljesen megérdemli a hype-ot, ami körülveszi. Pigmentált, jól eldolgozható, a márka egyik legjobb terméke (az általam eddig próbáltak közül). Hétköznapra is tökéletes (olyannyira, hogy a szürkés sötétbarna árnyalatot a szemöldökömre is szoktam használni), de alkalomra is rengeteg különböző szemsmink készíthető el vele. Mondanám, hogy a kedvenc palettám, de mióta megvan a "testvére", az Extra Spice, az egy orrhosszal megelőzte.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 12.

Tali'Zorah

2019. november 8.

Én azt hittem, hogy velem van a baj, azt hittem nem tudok megalkotni egy jó szem sminket, ezért soha nem is erőltettem. Néha próbálkozgattam alkalomra nagyon alap drogériás termékekkel, de ennyi. Aztán belemaszatoltam ennek a teszterébe, és azonnal a kosaramban landolt, mert úgy gondoltam, hogy ez az az ár, amit bele merek feccölni egy újabb suta próbálkozásba úgy, hogy ne bukjak nagyot. De kiderült, hogy eddig csak rossz alapanyagokkal dolgoztam. Te jó ég, sikerélmény sikerélmény után, és micsoda színek! Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 8.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Kaolin 0 0