Revolution

Ár:   4690 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   24 x 1,1 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: littleblondie, Módosítva: 2018. augusztus 3.

Kiszerelés:   24 x 1,1 g

A paletta a márka és Sophie, a SophDoesNails youtuberének kollaborációjából született. 14 matt és 10 fényes szemhéjpúdert tartalmaz.

Vegán, állatkísérlet-mentes és gluténmentes.

Ár: 3000 Ft , Eladó: Bella88
Állapot: Új, bontatlan csomagolás, Helyszín: Budapest - Allee/Móricz/ belváros/Westend környéke, fizetés: Szemèlyes átvétel, posta, foxpost
 Soph ordinary too faced neszeszer trend it up alverde csomag
Ár: 2999 , Eladó: cseri88
Állapot: vegyes, Helyszín: Miskolc, fizetés: előreutalás MPL automata foxposta utomata postán maradó

BeaTris

2020. július 21.

Kedvenc paletám. Minden szín benne van, ami bármilyen smink elkészítéséhez tökéletes. Nem porozik és tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 21.

tinkerbell25

2020. június 10.

Az első és legrégebb óta használt Revolution palettám, ezzel szerettem meg újra igazán sminkelni :) A színeit imádom, van benne minden egy visszafogott, nude alapsminkhez és egy erősebb, színesebbhez is egyaránt. A két duochrome szín benne a kedvencem, nagyon jól pigmentáltak, szépen építhetőek, összedolgozhatóak. A fényes árnyalatok ujjbeggyel feltapogatva remekül működnek, élénkek, a pirosas árnyalatokat érdemes többet építgetni, azokat nem mondanám a legélénkebbnek. Simán tartanak a felvitt színek 12 órán át, nem jellemző, hogy csíkosodnának primer nélkül se, pedig nekem közepesen rejtett a szemhéjam. Egy csillagot csak azért kell levonnom, mert porolnak eléggé a festékek, valamint feltevéskor erőteljesen potyognak is, így érdemes a szemek elkészítése után alapozni, ha ezt a palettát használjuk. Kezdőknek is bátran ajánlom, árban nagyon-nagyon szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 10.

Glowbaby

2020. május 26.

Gyönyörű színek. Jól lehet velük dolgozni, nem potyog, nagyon tartós. Ez a paletta alkalmas egy teljesen hétköznapi smink elkészítésére, és egy szilveszteri party sminkre egyaránt. Ezt hívjuk befektetésnek, nem pénzköltésnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 26.

anikokovacs

2020. május 26.

egyik kedvenc palettám, a színek jól pigmentáltak. Továbbá jól lehet őket kombinálni

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 26.

MiniMaus7

2020. május 18.

Így 1 év távlatából még mindíg úgy érzem, hogy a legjobb döntés volt, hogy lecsaptam rá akciósan. A színei gyönyörűek, egy palettán belül megvvanak a vagányabb és a hétköznapi sminkhez valók is, megfelelő a matt és fényes színek aránya. Nekem a pigmentáltsága és a tartóssága is megfelel, bár hozzátenném minden ilyen termékhez használok bázist. Plusz pont a hatalmas tükörért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 18.

Csipetke

2020. január 31.

Nagyon nagyon szeretem ezt a palettámat. Szép színek vannak benne. Kombinálhatóak és pigmentáltak. Nem porzik. Mostanában csak ezt használom. Egyáltalán nem bántam meg, hogy megvettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 31.

dlrexqs

2019. december 29.

Annyi jót írtak erről a palettáról, hogy végül beadtam a derekam és megrendeltem. Spoiler alert: nem bántam meg!
A külseje egyszerű, de nagyszerű; olyan jól záródik, hogy első alkalommal csak kisebb szenvedések árán sikerült kinyitnom, de aztán ráéreztem, hogyan kell(ene). Örülök, hogy egy tükör is helyet kapott benne, mivel néha nincs kedvem elővenni az asztali tükrömet, ez pedig elég nagy ahhoz, hogy lássam, mit művészkedem az arcomon.
És a színek! Imádom őket. Pigmentáltak, szépen eldolgozhatók és nagyszerűen lehet őket kombinálni. Készíthetők velük nappali, natúrabb sminkek, valamint alkalmi, bevállalósabbak is.
(Számomra a legkülönlegesebb szín a palettából a Petrol elnevezésű.)

UPDATE:
Egy óvatlan mozdulat és nekem is letört félig a fedele, így kénytelen vagyok levonni egy csillagot. Nagyon szomorú vagyok. Szállítani sem merem ilyen állapotban, mivel már nem záródik rendesen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 29.

(Számomra a legkülönlegesebb szín a palettából a Petrol elnevezésű.)

UPDATE:

Babika20

2019. december 27.

A Mikulás hozta, már 4-5 alkalommal használtam is. Nekem zöld a szemem, kihasználható színek vannak benne számomra. Nagyon tetszenek, szépen pigmentáltak, nem porzanak. NYX alappal használom őket, így sokáig fent maradnak. IMÁDOM paletta, ajándéknak is remek

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 27.

Alsace

2019. december 21.

Update: Kicsit azért bővíteném a véleményem :) A metálfényűek alapvetően jól teljesítenek, kivéve a Petrol árnyalt, azt kicsit ki kell imádkozni a panből, de megéri, mert csodás színe van. Ezért lehet sokan csúnyán néznének rám, de szivacsos applikátorral jobban működnek, mint ujjal. (Csak az működik ujjal, ami alatt nincs alapszín. utána az istennek se tapad a szememre) A Petrol alá kell valamilyen színalap (a Danger árnyalattal szerintem mesés) akkor adja ki ezt a különleges zöldes-kékes-barnás fényét. A mattok hajlamosak a porzásra, nekem hengeres, egyenesre vágott ecsetem van, azt elég belepaskolni és egyből tapad rá a sok festék :) Ezt nagyon szeretem ebben a palettában, szerintem szuperül teljesít. Utána felütögetem a szemhéjamra és elsatírozom. Vannak ennél potyogósabb sminkjeim is, szerintem nem vészes. Pupa szemhéjalapot használok (rejtett szemhéjam van) tegnap még egy intenzív edzést is kibírt, mozdulás nélkül, minden máshol fényes volt a fejem a tornától, de a szemem pont ugyanolyan volt mint reggel amikor feltettem.

---

Imádom ezt a palettát! Nagyon szép színei vannak, amiket eddig én használtam nem porzanak, jól pigmentáltak és tartósak (szemhéjalapot használtam). Igazi szerelem lett!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 21.

---

Bettii98

2019. december 20.

A minősége nem a legjobb. Közelít a nullához. Nagyon ritkán nyúltam hozzá, akkoris a primer használat mellett, lejött, szétfolyt, csomósodott.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 20.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Kaolin 0 0