Revolution

Ár:   4690 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   24 x 1,1 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: littleblondie, Módosítva: 2018. augusztus 3.

Kiszerelés:   24 x 1,1 g

A paletta a márka és Sophie, a SophDoesNails youtuberének kollaborációjából született. 14 matt és 10 fényes szemhéjpúdert tartalmaz.

Vegán, állatkísérlet-mentes és gluténmentes.

Ár: 2500 , Eladó: eszo87
Állapot: pár szín próbált, Helyszín: Rábacsécsény, fizetés: postán küldöm
Ár: 1800 Ft , Eladó: Adrienna
Állapot: használt/ képen látható, Helyszín: --, fizetés: Jelenleg postán maradó ajánlott levélként/Foxpost-tal tudom küldeni.

feherviktoriaa

2021. április 6.

Szerintem ár-érték arányban a legjobb paletta. nagyon szeretem. Utazáshoz vagy ha több napra megyek vhova mindig ezt viszem, mert minden szín megtalálható benne amihez csak az embernek kedve lehet. Pigmentált. Szerintem egy 10-es skálán 8-as a tartóssága.A csillogósak kicsit potyoghatnak de fixáló spray használattal ez is megoldható.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 6.

ildi95

2021. április 2.

Nagyon szeretem ezt a palettát. A mattok nagyon szépek, élénkek még a világosabb árnyalatok is. Egy kisebb probléma van vele, mégpedig a csillogó színek potyogása, de ez persze szinte minden festéknél előfordul. Nagyon szeretem!

UPDATE:
Ennyi idő után már jobb véleményt tudok mondani. A matt színekkel viszonylag jól lehet dolgozni, de a csillámosak katasztrófák. Néhány használat után egy fura réteg képződik a tetejükön, ami miatt nem lehet felvenni a színt. Ez kár, mert a kék csillámos színben hatalmas fantázia van, de sajnos nem jó. A mattok miatt megtartom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 2.

UPDATE:

szakbog

2021. április 2.

Annyira jó színekkel lett kitalálva ez a paletta! Nagyon szeretem. Picit potyog, de oda neki. Megéri az árát (főleg akciósan).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 2.

Enn320

2021. február 28.

Ehhez a palettámhoz nyúlok a legtöbbet. Szerintem ár /érték arányban tökéletes. Több színnek elértem az aljára. Mindennapi sminkhez és alkalmi sminkekhez tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 28.

Nichole07

2020. december 11.

Vállalhatatlanul régóta használom (debütálását követően 1-2 hónappal sikerült levadászni) szinte napi szinten, és egyszerűen imádom, ár-érték arányban kiváló termék. A színek gyönyörűek és pigmentáltak, bár a csillámosakat permettel/fixálóval nedvesített ecsettel szoktam felvinni, hogy igazán tudjanak érvényesülni. Nagyjából bármilyen smink készíthető vele, és sose akar elfogyni (szerencsére megromlani se).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 11.

Wee

2020. december 10.

Nem vagyok nagy sminkes. Ez a paletta az első palettám és ezzel együtt vettem az első sminkecseteimet is.
Többnyire egy tus elég volt.

Kezdőként pár youtube videó után meglepően szép eredményt lehet vele elérni.
Alapvetően a Korean peach eyes, es gradient lips vonalhoz szereztem. Azokhoz tökéletesek ezek a pirosas, narancsos árnyalatok és metál fényűek is!
Akciósan vettem így maximálisan megérte 👌

UP: még mindig elégedett vagyok vele. Sajnos a metál fényűeket ujjbeggyel lehet jól felvinni csak. Ecsettel nem elég intenzív. Valamint dobozában egyszer leejtettem és puff az egyik oldal megrepedt majd a patent letört :( ár érték arányban szuper, de egy kis kiegészítés majd kelleni fog, csillámosabb irányban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 10.

Többnyire egy tus elég volt.

Kezdőként pár youtube videó után meglepően szép eredményt lehet vele elérni.
Akciósan vettem így maximálisan megérte 👌

Kattal

2020. november 25.

Egyszerűen imádom, bár nincs drága palettám amivel összehasonlíthatnám, de amire nekem kell arra tökéletes, szépek a színek, pigmentáltak, tartósak, ha egyszer elfogy, biztos újra veszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 25.

csnoemi93

2020. november 3.

Szépen pigmentált, kellemes és tartós színek. Szerintem egy palettának ennél nem kell többet tudnia.
Akciósan szereztem be kb 1 éve, de még nagyon-nagyon sok ideig elég lesz. Egyébként szerintem teljes áron is megéri megvásárolni, nagyon jól kombinálható színek vannak benne. A fekete és a fehér (amit valamiért nagyon sok palettából kihagynak) pedig külön plusz pont.
Ajánlom, mint ahogy a legtöbb Revolution palettát. Ha egyszer elfogy és még mindig gyártják, akkor újravásárolom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 3.

Kittykkovesdi

2020. szeptember 28.

Nagyon szeretem ezt a palettát, mert szépen pigmentáltak a színek, jól el lehet őket dolgozni és viszonylag hosszantartóak. Plusz pont neki, hogy van benne egy matt fekete és fehér árnyalat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 28.

BeaTris

2020. július 21.

Kedvenc paletám. Minden szín benne van, ami bármilyen smink elkészítéséhez tökéletes. Nem porozik és tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 21.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Kaolin 0 0