KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Revolution

Ár:   4690 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   24 x 1,1 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: littleblondie, Módosítva: 2018. augusztus 3.

Kiszerelés:   24 x 1,1 g

A paletta a márka és Sophie, a SophDoesNails youtuberének kollaborációjából született. 14 matt és 10 fényes szemhéjpúdert tartalmaz.

Vegán, állatkísérlet-mentes és gluténmentes.

MakeUp Revolution Soph X szemhéjfesték paletta
Ár: 4000 Ft , Eladó: gaimanna
Állapot: új, pár szín swatcholt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, előre utalás után postázom (+ postaktg.)

mercixoxo

2018. október 23.

Nagyon-nagyon szuper paletta!! Csodásan pigmentáltak a színek, könnyű vele dolgozni. A csillogósak minimálisan hullanak, de egyáltalán nem vészes. Teljesen meg vagyok vele elégedve. Ár-érték arányban szuper.

mercixoxo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 23.

Lili2109

Korcsoport: < 18
2018. október 22.

A mattok nagyon jól eldolgozhatóak, a panben porolnak kicsit, de nem hull a szemem alá. A legtöbb csillámos szín is jól pigmentált, főként az arany, bronzos színek. Fairy lights és Pink champagne színek gyengébbek. De így is megéri és elégedett vagyok vele, mert sokféle sminket el lehet készíteni vele, jó nagy tükör van benne és a festékek is tartósan fennmaradtak a nap folyamán.

Lili2109
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. október 22.

cslllzr

2018. október 14.

Mióta megvettem ezt a palettát, minden nap használom, pedig előtte hétköznapokon csak szempillaspirált használtam. Annnnyira gyönyörű színek vannak benne, hogy nem bírok velük betelni. Jól pigmentált, szépen eldolgozható, és egy hosszú nap végén is ott marad, ahova reggel tettem. Maximálisan megéri az árát. :)

cslllzr
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 14.

Kence123

Korcsoport: < 18
2018. október 13.

Egy ideje már szemeztem ezzel a palettával és nemrég olcsóbban be is szereztem.Látszik, hogy a szinősszeállítás jól meg van tervezve, mindenféle sminket el lehet készíteni ebből a palettából:) A benne lévő árnyalatok valami csodaszépek és jól pigmentáltak. Plussz pont a tükörért <3

Kence123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. október 13.

BeatyBeat

2018. október 6.

Nem fűztem hozzá nagy reményeket, de kellemesen csalódtam. Nem egy high end minőség, de gyönyörű őszi színeket tartalmaz. A festék kicsit porol, és nem is túlságosan pigmentált, de ennyi pénzért abszolút megéri. Szemhéjalappal kifejezetten tartós.

BeatyBeat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 6.

kitti92

2018. szeptember 28.

Felsőbb kategóriás szemhéj púder palettához kaptam ajándékba a rendelésemhez és azt kell, hogy mondjam egyáltalán nem rossz! Minden színről még nem tudok nyilatkozni de a barnás matt színek jól pigmentáltak és könnyen satírozhatóak!

kitti92
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 28.

cseri88

2018. szeptember 24.

Itt, egy csupa szív és lélek lánytól vettem bontatlanul, nagyon kedvező áron és, mit kell, hogy mondjak. Nagyon szeretem ezt a palettát. Mindennapokra is tökéletes és, akár egy őszi cozy sminkhez is. Csak, olyan palettákat vásárolok (igaz, nincs is sok, de vegyes és magasabb árkategóriában ), amit teljes egészében ki tudok használni és tetszik. Na ez pont az. Nekem nem potyog, még a csillámos sem. Szépen lehet vele dolgozni, már-már igencsak krémes állagú. Mindenféleképpen megéri nekem az 5 csillagot, mert szeretem nagyon. Tükör, nagyon -nagyon praktikus és nagy és abszolút egyik legjobb palettám, ebben az árkategóriában. Örülök, hogy megvettem, mert igazán szeretem. ++++++

cseri88
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 24.

viola99

2018. szeptember 12.

Rettenetesen örülök hogy megvettem. Nagyon olcsó magához képest. Több alkalmi sminket is csináltam vele nemrégiben magamnak és másoknak is, jól pigmentált, remekül lehet eldolgozni. Teljes mértékben meg vagyok elégedve a színekkel, egyedül 1 darab színnel a kék színnel nem vagyok megelégedve. A kék pigment fekete matt pigmenttel van összekeverve gondolom én, viszont ez az applikációnál teljesen szétválik használhatatlan. Ennek ellenére belopta magát a szívembe és megadom az 5 csillagot.

viola99
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 12.

Moxonidin

2018. augusztus 22.

Árához képest egy szuper paletta. Nagyon sok és sokféle színnel, főleg a kedvenc színeimmel, ugyh nálam nyert ügye volt. Hátránya, hogy tényleg hullik és rétegezni sem megy magában, de ha fújunk egy kis sminkfixálót az ecsetre baromi jól működik. Szóval ennyi pénzért én nem vonok le csillagot.

Moxonidin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 22.

Anett19

2018. augusztus 12.

Gyönyörű színek, nagyon pigmentált, imádok vele sminkelni, nagy kedvenc.

Anett19
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

Gyönyörű színek, nagyon pigmentált, imádok vele sminkelni, nagy kedvenc.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Kaolin 0 0

Színezék. Piros.

Piros festékanyag.
Magyar, ill. más neve: FDC Red 40, C-Rot 60, Allula Red, E129

Eredet:
Szintetikus azoszínezék.

Funkció és jellemzők:
Piros élelmiszer-színezék. Nagyon jól oldódik vízben.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!