Revolution

Ár:   4690 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   24 x 1,1 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: littleblondie, Módosítva: 2018. augusztus 3.

Kiszerelés:   24 x 1,1 g

A paletta a márka és Sophie, a SophDoesNails youtuberének kollaborációjából született. 14 matt és 10 fényes szemhéjpúdert tartalmaz.

Vegán, állatkísérlet-mentes és gluténmentes.

MakeUp Revolution pretty rare. Eyeshadow Palette
Ár: 2000Ft , Eladó: mattmania
Állapot: Teljesen uj, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
Ár: 3000 , Eladó: Hatshepsut
Állapot: 2x használt, Helyszín: Budapest, Pécs, fizetés: személyes átvétel, szükség esetén Foxpost
reirasama

2019. március 21.

Első komolyabb és drágább palettám ez a gyönyörűség volt. Sok jót hallottam róla, rengeteg szín van benne, ami az ízlésemnek pont jó, így fél éves gyötrődés után végül beadtam a derekam, és megvettem ezt a palettát. Azóta is áldom az eget. 24 szín van benne, nyílván nem használom az összeset napiszinten, de a matt és fényes színek összesége tökéletes egy hétköznapi és egy nagyon vad, extrém, bulizós sminkhez is, így minden elvárásomnak eleget tesz. A színek szépen pigmentáltak, bár a csillogós színek azért nem mindig hozzák vissza azt a hatást, amit a palettában mutatnak, ettől függetlenül jól lehet vele dolgozni. Napközben nem potyog, szemhéjalappal (ami általában nekem csak korrektor szokott lenni) lerobbanthatatlan még egy hosszú és akár izzasztó nap után is szépen látszik. Nem utolsó szempont hogy nagyon szép és igényes a csomagolása, a tükör is hasznos lehet ha épp utazásnál csak a paletta van nálunk.
Első palettának nagyon tudom ajánlani, bár talán a sok szín felesleges egy kezdőnek, viszont mindenképpen érdemes meggondolni ennek a megvételélt, hiszen nem fogja az ember megbánni :)

reirasama
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 21.

agika0810

2019. március 9.

Amióta megvettem minden alkalommal ehhez a palettához nyúlok. Nagyon szeretem!! Nekem tartósak a festékek is. Vannak benne különleges színek is, amikkel fel lehet dobni bármilyen egyszerű sminket.

agika0810
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 9.

Kerreb

2019. március 5.

Sokáig szemeztem vele, van pár sleek palettám, azt hiszem nem kell már másik paletta, aztán megláttam és szerelem lett egyből. Nem bánom hogy megrendeltem, gyönyörű pigmentalt színek, tartósak és mint ahogy előttem is írták, nincs olyan alkalom, amire ne tudnék belőle sminket csinálni. Csak ajánlani tudom!

Kerreb
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 5.

Betti7197

2019. március 4.

Ez marad szerintem az örök kedvenc palettám, már legalább egy éve használom és nagyon szeretem, rengeteg féle sminket el lehet készíteni vele, ráadásul nagyon jó minőségű az árához képest. És szerintem a barna szememhez is nagyon jól passzolnak ezek az árnyalatok.

Betti7197
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 4.

zsuca

2019. február 27.

Gyönyörű, pigmentált színek. Örülök, hogy megrendeltem. Pár vloggernél láttam, sokat gondolkoztam rajta majd akciósan megrendeltem. Nem bántam meg. Biztosan újra megvenném!

zsuca
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 27.

domcsismiracle

2019. február 18.

Nagyon rég kerestem egy olyan palettát, ahol nagyjából balanszban vannak a matt és a fényes árnyalatok és rátaláltam erre! Nincs az az esemény, amire ne tudnék ebből elkészíteni egy tartós, szép sminket. Nagyon szépen pigmentáltak, a fényes színek leginkább akkor érvényesülnek, ha az ujjaimat használva viszem fel.

domcsismiracle
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 18.

2019. február 11.

Abszolút megéri az árát annak,akinek kék vagy zöld szeme van ,mert jobban ki tudja használni.Sajnos barna szemhez nem a legjobb :/ A narancs,rózsaszín és lila árnyalatok nem állnak olyan jól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 11.

ceanne

2019. február 6.

Egy ideig félretettem a többi palettám miatt, meg mert eltörtem a tokját (nem feltétlen a termék hibája, egész nyáron turnézott velem), de ma elővettem, és újra rácsodálkoztam, milyen klassz; pont annyi matt nude, amennyi kell (hideg tónusú is van!) matt fekete, gyönyörű arany és bronz, és annyi szín, hogy határ a csillagos ég. Bármilyen sminket el lehet vele készíteni, és ha egy palettát kellene megtartanom (add Istenem, hogy ne kelljen 😁) akkor ez lenne az.

ceanne
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 6.

stripedpanda

2019. február 3.

Eddigi legjobb ár/érték arányú palettám. :) Kezdőknek is ajánlom, mert a színek kihasználhatóak, pigmentáltak, de könnyen eldolgozhatók. A tükör is nagy és jó minőségű benne, az egész sminket kényelmesen el lehet készíteni a segítségével. Pont emiatt imádom, mert nem sajnálom utazáskor sem magammal vinni és minden megtalálható benne, ami csak kellhet. Egyébként előttem már minden jót elmondtak róla :D

stripedpanda
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 3.

nocika113

2019. január 28.

Nagyon meg vagyok elégedve, drogériás viszonylatban szerintem a MUR a legjobb paletta opció. Ráadásul ezek a collab paletták minőségben még a saját 32 darabos palettáikra is rávernek, szóval én ajánlom őket.
Nagyon szépek a színek, könnyen építhetőek és könnyen eldolgozhatóak VISZONT ha sötétebb mattvl színekről van szó vagy a csillákosakról, akkor szerintem érdemesebb a szemmel kezdeni, mert könnyen "potyog" de szerintem ez semmit nem von le az értékéből.

nocika113
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 28.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Kaolin 0 0

Színezék. Piros.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!