KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Revolution

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   24 x 1,1 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: littleblondie, Módosítva: 2018. augusztus 3.

Kiszerelés:   24 x 1,1 g

A paletta a márka és Sophie, a SophDoesNails youtuberének kollaborációjából született. 14 matt és 10 fényes szemhéjpúdert tartalmaz.

Vegán, állatkísérlet-mentes és gluténmentes.

MakeUp Revolution Soph X szemhéjfesték paletta
Ár: 4000 Ft , Eladó: gaimanna
Állapot: új, pár szín swatcholt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, előre utalás után postázom (+ postaktg.)

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Anett19

2018. augusztus 12.

Gyönyörű színek, nagyon pigmentált, imádok vele sminkelni, nagy kedvenc.

Anett19
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

Gyönyörű színek, nagyon pigmentált, imádok vele sminkelni, nagy kedvenc.

viraag

2018. augusztus 6.

Ár érték arányban nagyon jó,sok színt kapunk amik pigmentáltak könnyen eldolgozhatók de azért porolnak .

viraag
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

knikol

2018. augusztus 1.

Tobb palettam is van kulonbozo arkategoriakban, de eddig ez a kedvencem. Rengeteg lehetoseg van a szinekben es ar-ertek aranyban messze veri a mezonyt. Icipicit porzik, de nem veszesen, ecset leveregetesevel elkerulheto. Minden szin nagyon pigmentalt, konnyu vele dolgozni.

knikol
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

repa45

2018. július 27.

Szuper paletta, sokféle szín, számtalan lehetőség. Amióta megvettem, szinte hozzám nőtt. A legtöbb szín nagyon pigmentált, egy-két gyengébb játékos van, de számomra ez abszolút megbocsájtható. Tartósak, könnyen eldolgozhatóak. Ár-érték arányban nem lehet panasz rá.

repa45
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 27.

titkoskuss

2018. július 25.

Szokásos Revolution minőség, amit én egy átlagos sminkelő nőnek bőven elégnek találok. A színek pigmentáltak, tartósak, egész napot is bírnak, pedig csak egy s-he 990 forintos szemhéj alapot teszek alá. És nekem személy szerint segített kilépni a komfort zónámból, mert mindigis csodáltam ezeket a pirosas, narancsos árnyalatokat, de féltem, hogy valami kötőhártya gyulladás- jellegű dolog lenne a végeredmény. No de csak összehoztam már jópárat (mármint sminket, nem kötőhártya gyulladást :D), és lassan az összes színnel megbarátkozom benne :)

titkoskuss
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 25.

KFlower

2018. július 12.

Szeretem ezt a palettát, de nem a kedvencem. A mattok pigmentáltak, de nem túlzottan, viszont így könnyebb szépen eldolgozni őket, de az erősebb hatásért többször vissza kell menni a festékbe. A fekete nagyon porol, mindig a szemem alatt köt ki, de jól pigmentált. A barnák a jobb felső sarokban... hát, őszintén ezek miatt vettem meg a palettát, mert tetszett, hogy ilyen sok transition opció van benne, de szerintem valahogy mind egyformák felkenve... jók, csak a sárgás nem annyira sárgás, a tiramisu meg majdnem tök ugyanaz, mint mellette a barackos szín. Nekem hiányzik belőle egy igazi hideg, lilás, vagy rózsaszínes matt.
A csillámosak igencsak vegyesek. A fairy lights (a fényes vanília) elég ratyi, a paletta gyengesége szerintem. A két bordó és a lila használható, de a ahhoz, hogy a maximumot kihozzuk belőlük, nedvesen kell felvinni, akkor sem túl metálosak, de szépek. A pink champagne szerintem nagyon szép, de CSAK nedvesen és tapadós alapra, és akkor tiszta csillám, majdnem mintha egy glitter festék lenne. A sötétebb bronz, a zöld meg a petrol elég jó szárazon is, oké színek, nekem kifejezetten tetszik, hogy a petrol nem túl kék. Az arany meg a rezes bronz meg mindent visz nálam. Az aranyat ha felkenem szárazon (!!!), ecsettel, nem ujjal, olyan, mintha egy arany fóliát tettem volna a szemhéjamra. Nagyon durva. A copper meg kicsit pelyhes, elég sok glitter van benne, de egy kis odafigyeléssel nagyon szép tud lenni. Valljuk be, ilyen copper szín minden második palettában van (én már nagyon unom), de ez a kedvencem az összes közül.
Kezdőknek mindenképpen ajánlanám! Utazáshoz is remek, mert minden van benne, ami kellhet.

KFlower
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 12.

Hatshepsut

2018. július 10.

Tökéletes!! Pigmentált és rengeteg szín van benne. A MUR paletták a legjobbak ár-érték arányban. Imádom a nude színeket benne.

Hatshepsut
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 10.

Laura2000

2018. július 5.

Egyedül azért 4 csillag, mert a kék 'Petrol' árnyalatból csak nagyon nehezen lehet kéket kiimádkozni, mert felkenve inkább barna, pedig ez a szín tetszett a legjobban.
Ezt leszámítva imádom a színeit és magát a palettát is. A festék jól pigmentált, nem porzik és tartós. Mióta megvan, azóta kísérletezgetek a szemhéjfestékekkel.
Egyszerűen imádom ezt a palettát, csak ajánlani tudom :)

Laura2000
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 5.

Egyszerűen imádom ezt a palettát, csak ajánlani tudom :)

r3gina

2018. július 2.

Mint minden MUR paletta, így ez is, kizárólag primerrel használható, mert amúgy porzik és nagyon kevés pigment ragad meg a szemhéjon. Viszont egy hatásos primerrel (pl. Nyx) nagyon szép mindennapi sminkeket lehet belőle kihozni, viszont annyira nem pigmentált még primerrel sem, hogy valami drag queen colour blast sminket is lehessen vele csinálni. Amúgy nem értem ezt a kékes színt a paletta közepén, mert felhordva barna :D

r3gina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 2.

Edoria

2018. július 1.

A mindennapokra tökéletes ennyi pénzért ennyi szín. Tökéletes a szín összeállítása, viszont elégge porzanak. :/
Mindenesetre én nagyon szeretem, a csillámos színekhez szoktam használni a Mac fix+ spray-t is.

Edoria
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Kaolin 0 0

Színezék. Piros.

Piros festékanyag.
Magyar, ill. más neve: FDC Red 40, C-Rot 60, Allula Red, E129

Eredet:
Szintetikus azoszínezék.

Funkció és jellemzők:
Piros élelmiszer-színezék. Nagyon jól oldódik vízben.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!