Revolution

Ár:   4690 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   24 x 1,1 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: littleblondie, Módosítva: 2018. augusztus 3.

Kiszerelés:   24 x 1,1 g

A paletta a márka és Sophie, a SophDoesNails youtuberének kollaborációjából született. 14 matt és 10 fényes szemhéjpúdert tartalmaz.

Vegán, állatkísérlet-mentes és gluténmentes.

MakeUp Revolution pretty rare. Eyeshadow Palette
Ár: 2000Ft , Eladó: mattmania
Állapot: Teljesen uj, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
Ár: 3000 , Eladó: Hatshepsut
Állapot: 2x használt, Helyszín: Budapest, Pécs, fizetés: személyes átvétel, szükség esetén Foxpost
lareina

2019. április 16.

Kezdeném a negatívumokkal: a dobozból kivéve hihetetlenül gagyi a csomagolás, nem minden szemhéjalappal kompatibilis, a matt nude színek nem a legtartósabbak. Meglepődtem hogy sokan írták hogy ez egy kezdő paletta, én más véleményen vagyok. Nagyon nem mindegy hogy milyen ecsettel és hogyan viszi fel az ember! Én egyébként kifejezetten az extrább színek miatt vettem meg unalmas barnás színt találok minden palettában kb. A pozitívumok: sok szín egy helyen korrekt áron, tükör, zöld szeműként szinte minden színt fel tudok használni, utazáshoz is jó választás mert könnyen variálható. Vannak ennél jobb palettáim? Vannak. Ki fogom dobni? Természetesen nem, ha nem is minden nap de sűrűn a kezembe akad. Nem ígér többet,mint ami de ennek ellenére tényleg egy korrekt kis darab. Ha egy dolgot változtathatnék(a csomagoláson kívül-nem is tudom erre ki mondhatta rá az áment :D) akkor egy kicsit krémesebb textúráért hálás lennék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 16.

Zsozsi21

2019. április 10.

Rengeteg szín, akár hétköznapra, akár buliba simán össze lehet dobni belőle egy teljes szemsminket. Primerrel használom, zöld szeműként a színösszeállítás is tökéletes. Tartós, könnyen eldolgozható, szépen pigmentált, a színek nem szárazak, nagyon enyhén krémesnek hatnak, ami mindig jót jelent. A préselt csillámos színek felvitelkor kicsit potyognak, de ez teljesen rendben van, minden préselt szín potyog kicsit, a mattak kissé porolnak, ha erősebb mozdulatokkal nyúlok hozzájuk, szóval csak finoman. Csak ajánlani tudom, remek a kísérletezéshez, de a rutinos sminkelőknek is, és a nagy tükörre ha tehetném, odabiggyeszteném a 6*-ot :) A csomagolás sosem elsődleges, de ennél a palettánál a kinézet, a praktikusság is megvan, az anyaga minőségi, strapabiró és jól záródik, sajnos ütöttem már be pár helyre, de csodával határos módon eddig semmi baja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 10.

zfruzsi

2019. április 8.

Nagyon-nagyon szeretem ezt a palettát - egyszerűen tökéletes! Megvan benne minden, ami egy hétköznapi illetve ami egy extrább, különlegesebb sminkhez (pontosabban sokhoz) kellhet, emellett pedig még a szemöldököm is meg tudom csinálni az egyik barnával, úgyhogy ezt is külön értékelem benne. A színek szinte kivétel nélkül nagyon pigmentáltak, jól felvihetők és eldolgozhatók, nem potyognak a nap folyamán, nem párolognak el és nem ülnek bele egy csíkba még szemhéjalap nélkül sem - nyilván ehhez kell az én szemhéjam is, de akkor is ez mindenképp megjegyzendő és értékelendő szerintem. Imádom és az egyik legjobb vásárlásomnak tartom illetve az egyik legnagyobb kedvenc palettámnak, amihez amióta megvan napi szinten nyúlok a szemsmink és/vagy a szemöldököm miatt. Mindenkinek csak ajánlani tudom, igazi must have szerintem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 8.

LittleSpark

2019. április 6.

Nos végül én is lecsaptam rá. Maga a papírdoboz szép, én ebben tartom hogy megvédjem a palettát. Maga a paletta tokja nekem kicsit gagyi, nem annyira tetszik, de ez nem lényeges igazából. A színek csodásak nagyon jól pigmentáltak, én alappal használom őket. A csillámos színeket viszont nem ecsettel hanem ujjal érdemes felvinni mert úgy lesz igazán szép és intenzív. A színek jól egymásba satírozhatók, könnyű velük dolgozni. Viszont elég gagyi kínai smink szaga van :/ Mondjuk oké nem volt drága csak úgy meglepett hogy az essence-nek sincs ilyen kínai szaga :D Összességében egy jó paletta de a Sleek-et nálam nem körözi le :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 6.

reirasama

2019. március 21.

Első komolyabb és drágább palettám ez a gyönyörűség volt. Sok jót hallottam róla, rengeteg szín van benne, ami az ízlésemnek pont jó, így fél éves gyötrődés után végül beadtam a derekam, és megvettem ezt a palettát. Azóta is áldom az eget. 24 szín van benne, nyílván nem használom az összeset napiszinten, de a matt és fényes színek összesége tökéletes egy hétköznapi és egy nagyon vad, extrém, bulizós sminkhez is, így minden elvárásomnak eleget tesz. A színek szépen pigmentáltak, bár a csillogós színek azért nem mindig hozzák vissza azt a hatást, amit a palettában mutatnak, ettől függetlenül jól lehet vele dolgozni. Napközben nem potyog, szemhéjalappal (ami általában nekem csak korrektor szokott lenni) lerobbanthatatlan még egy hosszú és akár izzasztó nap után is szépen látszik. Nem utolsó szempont hogy nagyon szép és igényes a csomagolása, a tükör is hasznos lehet ha épp utazásnál csak a paletta van nálunk.
Első palettának nagyon tudom ajánlani, bár talán a sok szín felesleges egy kezdőnek, viszont mindenképpen érdemes meggondolni ennek a megvételélt, hiszen nem fogja az ember megbánni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 21.

agika0810

2019. március 9.

Amióta megvettem minden alkalommal ehhez a palettához nyúlok. Nagyon szeretem!! Nekem tartósak a festékek is. Vannak benne különleges színek is, amikkel fel lehet dobni bármilyen egyszerű sminket.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 9.

Kerreb

2019. március 5.

Sokáig szemeztem vele, van pár sleek palettám, azt hiszem nem kell már másik paletta, aztán megláttam és szerelem lett egyből. Nem bánom hogy megrendeltem, gyönyörű pigmentalt színek, tartósak és mint ahogy előttem is írták, nincs olyan alkalom, amire ne tudnék belőle sminket csinálni. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 5.

Betti7197

2019. március 4.

Ez marad szerintem az örök kedvenc palettám, már legalább egy éve használom és nagyon szeretem, rengeteg féle sminket el lehet készíteni vele, ráadásul nagyon jó minőségű az árához képest. És szerintem a barna szememhez is nagyon jól passzolnak ezek az árnyalatok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 4.

zsuca

2019. február 27.

Gyönyörű, pigmentált színek. Örülök, hogy megrendeltem. Pár vloggernél láttam, sokat gondolkoztam rajta majd akciósan megrendeltem. Nem bántam meg. Biztosan újra megvenném!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 27.

domcsismiracle

2019. február 18.

Nagyon rég kerestem egy olyan palettát, ahol nagyjából balanszban vannak a matt és a fényes árnyalatok és rátaláltam erre! Nincs az az esemény, amire ne tudnék ebből elkészíteni egy tartós, szép sminket. Nagyon szépen pigmentáltak, a fényes színek leginkább akkor érvényesülnek, ha az ujjaimat használva viszem fel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 18.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Kaolin 0 0

Színezék. Piros.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!