KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Revolution

Ár:   4690 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   24 x 1,1 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: littleblondie, Módosítva: 2018. augusztus 3.

Kiszerelés:   24 x 1,1 g

A paletta a márka és Sophie, a SophDoesNails youtuberének kollaborációjából született. 14 matt és 10 fényes szemhéjpúdert tartalmaz.

Vegán, állatkísérlet-mentes és gluténmentes.

MakeUp Revolution pretty rare. Eyeshadow Palette
Ár: 2000Ft , Eladó: mattmania
Állapot: Teljesen uj, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
Ár: 3000 Ft + posta , Eladó: Blackxentric
Állapot: Párszor próbált, jó állapotú, Helyszín: Zalaegerszeg, fizetés: Személyes átvétel Zalaegerszegen, egyéb esetben előre utalás után ajánlott postán maradóként juttatom el
rekas

2019. január 12.

Legjobb döntés! Amióta megvan előszeretettel használom. Imádom benne az összes színt, és a tartósságukat is. Nem bántam meg, hogy beszereztem.

rekas
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 12.

krisztiradics

2019. január 9.

Egyszerűen imádom. Nagyon jó színekkel rendelkezik, mindet nagyon jól ki lehet használni és emellett jól pigmentált. A matt színeket szeretem benne a legjobban.

krisztiradics
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 9.

browning

2019. január 7.

Nagyon jól kihasználható paletta, szép színek vannak benne, jól pigmentáltak. Nem pereg nap közben, nem irritálja a szemet. Nem drága szerencsére :) Nagyon sokat rágódtam, megvegyem-e, de nagyon örülök, hogy így döntöttem.

browning
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 7.

Diana0402

2019. január 5.

Mostani kedvenc palettám, gyönyörűen pigmentált színekkel, akár hétköznapokra vagy buliba. A nagy tükör is hatlams plussz nekem. Az extra spicet is ki fogom ezután mindenképp próbálni.

Diana0402
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 5.

ifju15

2019. január 4.

Megakartam magamat lepni egy palettával karácsonyra, amivel tökéletes szemsminkeket tudok elkészíteni az ünnepek közeledtével. Erre a palettára esett a választásom. Imádom. Remekül kihasználható színek, rengeteg sminket lehet elkészíteni az egészen nude, hétköznapi sminktől a különleges, színes parti sminkekig. Hihetetlenül pigmentált és tartós a szemhéjamon. Sajnos eléggé porol, de én ezt megbocsájtom neki, mert cserébe gyönyörű sminket tudok elkészíteni.

ifju15
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 4.

bernadettu

2019. január 1.

Nekem a Soph's favorites csomagból van meg, de abban csak 18 pan van, kevesebb neutrális szín és az a baloldalon a harmadik sorban lévő sárgás tónusú is hiányzik, amit annyira nem is bánok, viszont így fele matt fele fényes, ami kicsit nehézzé teszi, hogy több színt kombináljak, mert pl van benne egy sötét kék és egy világos kék és mind a kettő fényes, nekem már úgy túl sok a kettő egyben.
Szép pigmentáltak a színek, bár a fényeseket nem veszi fel az ecset pedig az is a csomagban volt a palettával együtt.
Nem peregnek, szemhéjalap nélkül is tartósak.
A nagy tükröt benne imádom, úgy marad, ahogy beálltottam.
Ha különálló paletta lenne, akkor nem hiszem, hogy megvenném, de a csomagban megérte, az eredeti beosztással pedig még tökéletesebb lenne

bernadettu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 1.

Nem peregnek, szemhéjalap nélkül is tartósak.
A nagy tükröt benne imádom, úgy marad, ahogy beálltottam.

arnika

2018. december 18.

Már szemeztem vele egy ideje és akciósan sikerült is beszereznem, jó döntés volt. A színek szépek, ár-érték arányban mindenképp megéri, hiszem jól kihasználható minden alkalomra.
Egyetlen problémám egyelőre hogy a paletta csomagolását a világos színe miatt használat közben könnyű összemaszatolni, de ez nem von le az értékéből.

arnika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 18.

Pinshine

2018. december 16.

Nagyon jó színekkel rendelkező paletta.Profi sminkesek körében is kedvelt paletta. Szép pigmnetált sznek,szépen satírozható.Ár érték arányban tökéletes.Azért kap csak 3 csillagot mert van ennél jobb és még jobb paletta is,de azok jóval drágábbak. De ez a paletta is tartozéka a sminkes bőröndömnek .

Pinshine
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 16.

BCatz

2018. december 11.

Nagyon jó kis paletta. A színek pigmentáltak.
Az egyik legkülönlegesebb szín a harmadik sorban kévő kék, ami elkenve inkább barnás.
Még pinkpandán vettem akrciósan, de most már tejes árat is kiadnám érte :)

BCatz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 11.

Nagyon jó kis paletta. A színek pigmentáltak.
Még pinkpandán vettem akrciósan, de most már tejes árat is kiadnám érte :)

Bradshaw

2018. december 1.

Istenem de szeretem. Olyan boldog voltam mikor megvettem, és a mámor azóta is tart. Gyönyörű, jól kihasználható, pigmentált színek. Tényleg el vagyok ájulva a pigmentáltságától. Alig érek bele az ecsettel, és intenzívek a színek. Persze használok alá szemhéj alapot. De ez a paletta megéri az árát. Alkalmi smink, hétköznapi smink, bármi kihozható belőle. Csak a képzelet szabhat határt.

Bradshaw
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 1.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Kaolin 0 0

Színezék. Piros.

Piros festékanyag.
Magyar, ill. más neve: FDC Red 40, C-Rot 60, Allula Red, E129

Eredet:
Szintetikus azoszínezék.

Funkció és jellemzők:
Piros élelmiszer-színezék. Nagyon jól oldódik vízben.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!