Revolution

Ár:   £8.96   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   8 x 2 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: littleblondie, Módosítva: 2017. október 8.

Ár:   £8.96
Kiszerelés:   8 x 2 g

A paletta a márka és Sophie, a SophDoesNails youtuberének kollaborációjából született. 8 highlightert tartalmaz, amik közül 5 égetett és 3 préselt.

Vegán, állatkísérlet-mentes és gluténmentes.

MakeUp Revolution Highlighter Palette
Ár: 1300 Ft , Eladó: Maja77
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen/postai úton
zsofc

2019. március 10.

Csak jót hallottam erről a termékről, de nálam nem aratott abszolút sikert. A színválaszték szuper, tetszik, hogy vannak alapvető színek benne, illetve 1-2 különlegesebb is. Ami kevésbé tetszik, hogy glitteres, tehát nem szépen nedves hatása van, hanem a kis darabkák jól kivehetőek a bőrömön, ráadásul nálam nem igazán tartós, a napot biztosan nem bírja ki végig.

zsofc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 10.

EnciVarga

2019. február 1.

Iszonyat tartos, gyonyoru szinek, a visszafogottol a brutal erosig. Minden nap tudok vele valami uj kombinaciot alkotni 🙂

EnciVarga
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 1.

MaFa

2019. január 23.

Csodaszép színek vannak benne. Jó a pigmentáltságuk, tartósak. A hétköznapi színtől a bulis színig minden megtalálható benne.

MaFa
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 23.

laurapasztor

2019. január 10.

szerelem paletta <3 nagyon szép színek, tartósak és ár-érték arányban is nagyon jó. IMÁDOM ! :)

laurapasztor
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 10.

KisPicúr

2019. január 2.

A legjobb highlighter, amit valaha használtam. Olyan jó, hogy mindig választhatok, melyik árnyalatot szeretném használni és a sminkemet is hozzá tudom igazítani, mivel a szemhéjzugomba is ugyanazt a színt teszem fel. Tartós és olyan szép intenzív fénye van. A szememnél egy kis szemhéjalappal rá szoktam még erősíteni a színére. :) Szerintem a következő életemre is elég lesz. :D Teljesen megéri az árát minden szempontból! :)

KisPicúr
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 2.

1cukor

2018. december 31.

IMÁDOM!
Minden eddigi megvásárolt palettáit imádom.
Nagyon szépek a színek és tartósak.
Ár érték arányban teljesen megfelelő és azt teszi amit kell.
Csak ajánlani tudom :)

1cukor
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 31.

IMÁDOM!
Minden eddigi megvásárolt palettáit imádom.
Nagyon szépek a színek és tartósak.
Ár érték arányban teljesen megfelelő és azt teszi amit kell.
Csak ajánlani tudom :)

Szucsnori

2018. december 24.

Imádom ezt a highlightert. Nagyon szépek a színek, a nap végén is ugyanolyan mint reggel. Egy szín túl sötét nekem, de szemhéjpúderként tökéletes az is. Mindenkinek csak ajánlani tudom szerintem ár-érték arányban nagyon jó.

Szucsnori
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 24.

beresregina95930

2018. december 18.

Ahhh tökéletes. Nem túl tolakodó, lágy fényű.. szuper színek 🤤

beresregina95930
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 18.

Ahhh tökéletes. Nem túl tolakodó, lágy fényű.. szuper színek 🤤

BlazonIsle

2018. december 16.

Tökéletes! Egyszerűen nem tudok belekötni semmibe. Ár-érték arány verhetetlen, minőség/tartósság dettó. Nyilván léteznek ettől sokkal jobb highlighter paletták, de nem érzem szükségét befektetni egy "komolyabb" verzióba. Az égetett színeket gyakrabban használom, de a préseltek is rendszeresen ecsetvégre kerülnek. Minden alkalomra találok megfelelő árnyalatot, önmagában és szemhéjpúderrel keverve is szuperül működnek.

BlazonIsle
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 16.

ppetruc

2018. december 1.

Csak így szimplán, nagybetűkkel: IMÁDOM! Gyönyörű színek, minden sminkhez találok megfelelő highlightert, nagyon szuperül "építhető" :) Abszolúte megéri az árát.

ppetruc
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 1.

Hidratálók: Magnesium Stearate