Revolution

Ár:   £8.96   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   8 x 2 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: littleblondie, Módosítva: 2017. október 8.

Ár:   £8.96
Kiszerelés:   8 x 2 g

A paletta a márka és Sophie, a SophDoesNails youtuberének kollaborációjából született. 8 highlightert tartalmaz, amik közül 5 égetett és 3 préselt.

Vegán, állatkísérlet-mentes és gluténmentes.

KozmaNikolett2001

2020. július 2.

Nagyon szeretem ezt a highliter palettat mivel minden alkalomra megvan benne a megfelelo szinu highliter. Nagyon szepen csillograk es nem ul bele az alatta levo retegbe. Ha egyszer elfogy biztos ujra veszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 2.

Glowbaby

2020. május 26.

Akinek ez a paletta a birtokában van, soha többet nem lesz szüksége más highlighterre. Ha lehetne 10 csillagot is adnék rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 26.

2020. május 19.

Csodálatos! 2 árnyalat is van benne amiért rajongok (az első sorban a második és az utolsó). Nem csillámos, brutál fényes, nagyon jó minőségű. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 19.

vikt0ria

2020. május 7.

gyönyörű színek, kiváló formula! régóta szemeztem vele, egyáltalán nem bántam meg hogy megvásároltam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 7.

Zsozsi21

2020. április 24.

Imádom, nagyon örülök, hogy megvettem. Előtte se csalódtam a márka highlightereiben, adventi kalendáriumokból (2018-as és a 2019-es) van mindenféle mono (pressed, baked, creme állagúak), és egy nem semmi stiftes holo highlighterem is, így sokat hezitáltam, hogy kell-e ez nekem... Végül meggyőzött, annyira különleges színek vannak benne, és ráadásul szépen eldolgozhatóak, tartósak (majdnem mindig használok fixáló spray-t). Simán tudom használni a hétköznapokra is, mert nagyon finom rétegben is tartós, de a vagányabb hatásért jól építhető. Csak ajánlani tudom, ha kifogynak a kedvenc árnyalataim, ami nem hiszem, hogy mostanában lesz, újra fogom venni <3
Sokan írják, hogy az utolsó két szín miatt nem kihasználható, bár nekem nyárra, vagy akár télre se volt túl sötét, csak el kellett találnom hozzá a szemfestést, meg a bronzosító és pirosító színét és szépen mutattak. Szóval igazi kísérletezős, vagyány és gyönyörű paletta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 24.

Nemesene

2020. április 14.

Megmondom őszintén nem vagyok egy óriási highlighter fan, hosszú-hosszú ideig vacilláltam, hogy megvegyem vagy se, végül beszereztem, mi baj lehet belőle alapon? Meg kell, hogy veregessen a vállamat, mert visszagondolva ez egy remek döntés volt. Minden nap használom valamelyik színt a palettából, tetszik, hogy különböző textúrák közül lehet választani, az erősséget pedig mi magunk szabhatjuk meg. Gyorsan és szépen eldolgozható mindegyik szín és állag, nem emeli ki a problémás területeket, szemhéjra és szemzugba is tökéletes. Az biztos, hogy sokáig elég lesz, világos bőrszínűeknek is bátran ajánlom ^^

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 14.

Andii017

2020. február 8.

Gyönyörű színek, tartósak. A sötétebbek nekem nem valók, mert úgy tűnik, mintha piszkos lenne az arcom, de ezt eltekintve nagyon imádom ezt a palettát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 8.

ferenczifanni

2020. január 25.

Update: azóta is nagy a szerelem, egy kérdésem lenne a highlighter fanokhoz: felső sor jobb sarkában levő iszonyatosan gyönyörű pezsgőszín a kedvencem, ahhoz nyúlok legtöbbször és egyszer ha elfogy, nem feltétlen venném újra az egész palettát. Szóval, tudtok ehhez hasonló színt akármilyen márkától?

2018.nov.23.:aaaatyaúristen, tökéletes ez a paletta! a felső sor a kedvencem, mindegy egyes szín hibátlan. Alsó sorból a rózsaszínt és a lilát tudom használni, a legsötétebb barna sajnos sötét nekem, de szemhéjpúdernek tökéletes, viszont az alsó sor jobboldali színét nem értem, inkább színe van, mint fénye, nálam az a kakukktojás, de nyilván 1 szín miatt nem fogom lehúzni a többi hetet, maximálisan 5 csillagot érdemel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 25.

viragszonja

2020. január 10.

Nagyon imádom, megéri az árát. Fehér a bőröm, de tökéletesen kihasználom a palettát, ugyanis szemhéjra is használom, megéri nagyon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 10.

matyasflora

2019. december 24.

Nagyon szeretem, pigmentáltak és különlegesek a színek és az ára is baráti.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 24.

Nagyon szeretem, pigmentáltak és különlegesek a színek és az ára is baráti.

Hidratálók: Magnesium Stearate