KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Revolution

Ár:   £8.96   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   8 x 2 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: littleblondie, Módosítva: 2017. október 8.

Ár:   £8.96
Kiszerelés:   8 x 2 g

A paletta a márka és Sophie, a SophDoesNails youtuberének kollaborációjából született. 8 highlightert tartalmaz, amik közül 5 égetett és 3 préselt.

Vegán, állatkísérlet-mentes és gluténmentes.

laurapasztor

2019. január 10.

szerelem paletta <3 nagyon szép színek, tartósak és ár-érték arányban is nagyon jó. IMÁDOM ! :)

laurapasztor
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 10.

KisPicúr

2019. január 2.

A legjobb highlighter, amit valaha használtam. Olyan jó, hogy mindig választhatok, melyik árnyalatot szeretném használni és a sminkemet is hozzá tudom igazítani, mivel a szemhéjzugomba is ugyanazt a színt teszem fel. Tartós és olyan szép intenzív fénye van. A szememnél egy kis szemhéjalappal rá szoktam még erősíteni a színére. :) Szerintem a következő életemre is elég lesz. :D Teljesen megéri az árát minden szempontból! :)

KisPicúr
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 2.

1cukor

2018. december 31.

IMÁDOM!
Minden eddigi megvásárolt palettáit imádom.
Nagyon szépek a színek és tartósak.
Ár érték arányban teljesen megfelelő és azt teszi amit kell.
Csak ajánlani tudom :)

1cukor
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 31.

IMÁDOM!
Minden eddigi megvásárolt palettáit imádom.
Nagyon szépek a színek és tartósak.
Ár érték arányban teljesen megfelelő és azt teszi amit kell.
Csak ajánlani tudom :)

Szucsnori

2018. december 24.

Imádom ezt a highlightert. Nagyon szépek a színek, a nap végén is ugyanolyan mint reggel. Egy szín túl sötét nekem, de szemhéjpúderként tökéletes az is. Mindenkinek csak ajánlani tudom szerintem ár-érték arányban nagyon jó.

Szucsnori
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 24.

beresregina95930

2018. december 18.

Ahhh tökéletes. Nem túl tolakodó, lágy fényű.. szuper színek 🤤

beresregina95930
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 18.

Ahhh tökéletes. Nem túl tolakodó, lágy fényű.. szuper színek 🤤

BlazonIsle

2018. december 16.

Tökéletes! Egyszerűen nem tudok belekötni semmibe. Ár-érték arány verhetetlen, minőség/tartósság dettó. Nyilván léteznek ettől sokkal jobb highlighter paletták, de nem érzem szükségét befektetni egy "komolyabb" verzióba. Az égetett színeket gyakrabban használom, de a préseltek is rendszeresen ecsetvégre kerülnek. Minden alkalomra találok megfelelő árnyalatot, önmagában és szemhéjpúderrel keverve is szuperül működnek.

BlazonIsle
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 16.

ppetruc

2018. december 1.

Csak így szimplán, nagybetűkkel: IMÁDOM! Gyönyörű színek, minden sminkhez találok megfelelő highlightert, nagyon szuperül "építhető" :) Abszolúte megéri az árát.

ppetruc
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 1.

ferenczifanni

2018. november 23.

aaaatyaúristen, tökéletes ez a paletta! a felső sor a kedvencem, mindegy egyes szín hibátlan. Alsó sorból a rózsaszínt és a lilát tudom használni, a legsötétebb barna sajnos sötét nekem, de szemhéjpúdernek tökéletes, viszont az alsó sor jobboldali színét nem értem, inkább színe van, mint fénye, nálam az a kakukktojás, de nyilván 1 szín miatt nem fogom lehúzni a többi hetet, maximálisan 5 csillagot érdemel.

ferenczifanni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 23.

B.Enci

2018. november 17.

Sokáig gondolkoztam ezen a palettán, hogy megéri-e megvenni a sokadig highlightert. Nagy pozitívum, hogy bármilyen sminket készítek találok hozzáillő highlightert ebből a palettából. A csomagolása gagyi műanyag, nem szívesen vinném el magammal pl utazáshoz. Nincs egyik színben sem nagy csillám valahogy mégis " túl csillámosnak" érzem a legtöbb színt. Hétköznapokra elhasználni megéri az árát.

B.Enci
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 17.

bibogi23

2018. november 16.

Itteni vélemények alapján vettem meg! Nagyon tetszett a külső elsősorban, de az is nagyban dominált h nem kell többféle árnyalatú highlightert keresgetnem, mert ebben sztem mindenki talál magának való árnyalatot! Nagyon jól pigmentáltak a színek, nekem elég nagyon kevés mindegyikből, igaz nem sminkelek feltűnően soha.. Van olyan árnyalat amit nem használok, de alapvetően sztem jó beruházás!

bibogi23
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 16.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Piros festékanyag.
Magyar, ill. más neve: FDC Red 40, C-Rot 60, Allula Red, E129

Eredet:
Szintetikus azoszínezék.

Funkció és jellemzők:
Piros élelmiszer-színezék. Nagyon jól oldódik vízben.