Revolution

Ár:   4020 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   8 x 2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: littleblondie, Módosítva: 2022. március 24.

Kiszerelés:   8 x 2 g
Lelőhely:   Rossmann, online

• 8 highlighter fehér, arany, rózsaszín és őszibarack színárnyalatokban
  • egymással kombinálhatók, így további eredeti színárnyalat hozható velük létre
  • hideg és meleg színskála garantálja a széleskörű alkalmazását
  • a színek remekül kiegészítik egymást, és harmonizálnak a Revolution Soph X szemfesték sminkpalettával

Vadonatúj Revolution SophX Highlighter Palette
Ár: 3000 Ft , Eladó: blumarine
Állapot: Bontatlan, új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten vagy foxpost illetve postán maradóra küldés a vételár beérkezése után

Emma23

2021. december 29.

Pár napja rendeltem és még nem olyan sokszor használtam de bele vagyok szerelmesedve ebbe a palettába. Az első olyan highlighter paletta amiben a sötétebb színek is szépen mutatnak a világos bőrömön. Egy életre elég anyag van benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. december 29.

FuegoFuego

2021. november 27.

Mindig ezért a palettáért nyúlok, amikor highlightert teszek fel. Szerintem ennyi pénzért nagyon megéri, mert kapsz nyolc kiváló minőségű, gyönyörű highlightert, amivel évekre be vagy biztosítva. Vannak benne árnyalatok, amik túl sötétek az én bőrszínemhez, de igazából ez sem probléma, mert ezeket a szemhéjamon szoktam használni. Összességében nagyon klassz paletta, meg vagyok elégedve vele, ahogy eddig az összes Revolution x Soph kollaborációs termékkel amit kipróbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 27.

Bambi80

2021. április 13.

Szerintem ő A" highliter paletta.
Csodás,pigmentált színek,fényesek,könnyen eldolgozhatóak.Még nem volt olyan ne tudtam volna vele dolgozni,vagy felhasználni egy adott sminkhez.
Abszolút kedvenc.Batran ajánlom kezdőknek,haladóknak egyaránt.Alapdarab

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 13.

Szerintem ő A" highliter paletta.
Abszolút kedvenc.Batran ajánlom kezdőknek,haladóknak egyaránt.Alapdarab

Enn320

2021. február 28.

Életem végig elég lesz ennyi highlighter. Gyönyörűek. Tartósak. Szívesen nyúlok értük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 28.

matehelga

2021. február 6.

Életem egyik hanem a legjobb highlighter palettája. Az áráért rengeteg terméket kapunk, mind színben mind mennyiségben. A bőrön csodaszépen mutat, szépen eldolgozható. Napvégéig fent marad a bőrön, nem mászkal el és nem kopik le. Egyszerűen csodálatos nem tudok rosszat mondani róla :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 6.

Anheszenamon

2021. január 3.

Nagyon megéri az árát ez a paletta. Szépek a színek, bármilyen sminkhez találunk hozzá illő highlightert benne. Nagyon szép fénye van mindegyiknek, még belső szemzug kiemelésére is szoktam alkalmazni. Nem tudok rosszat mondani a palettára, jó vétel volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 3.

Nichole07

2020. december 11.

Ha életem végéig csak egy highlighter palettám lehetne, ez lenne az. Nagyon szép, szatén fényű finish érhető el vele, de rétegezve durvulásra is alkalmas. Bármilyen sminkhez, bármilyen alkalomra lehet választani az árnyalatok közül, és nem hiszem, hogy valaha is el fog fogyni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 11.

kisbobitas

2020. október 25.

Drogériás viszonylatban ez a legjobb highlighter amit valaha használtam. Tetszik, hogy nem csillámos. Ha felkenem reggel estig ott is marad a helyén. A színek nagyon kihasználhatóak benne, bár az a lilás nekem inkább egy nagyon fényes ezüst szín.
Mostanában kicsit elhanyagoltam szegényt, mivel lett Ofra highlighterem, de azért a szívem csücske marad ő is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 25.

ildiko969

Korcsoport: >54
2020. augusztus 5.

Nagyon klassz. Nincsenek benne nagy csillámok. Vásárlásnál az motivált, hogy sok szín van benne. Szemzugba is használható. Szerintem egy életre elég lesz. :-)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. augusztus 5.

Bradshaw

2020. július 7.

Egy életre elég paletta. Én már próbáltam az összes színt belőle. Most nyáron az arany színre vagyok rákattanva. Mindegyiknek nagyon szép színe van, és nincsenek benne nagy csillámok. Szatén fényes hatás. Jól kihasználható paletta. Néha még a szemhéjamra is kerül. Az árához képest csúcs szuper. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 7.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Methylparaben i I ta I par 0 0