Revolution

Ár:   €28   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szoszigabi, Módosítva: 2016. augusztus 22.

Ár:   €28
Lelőhely:   Rossmann, online

A kedvenc Iconic nude színek egy palettában. Világostól sötétig, minden amire szükség lehet egy nappali vagy esti sminkhez. Matt és csillámos színeket egyaránt tartalmaz.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

boczagica

2017. június 6.

Nagyon kedvező áron vásároltam pink pandáról. A színek természetesek, egy színből mondjuk tobb is van benne, de mivel ezek teljesen hordható színek a hétkoznapokban is, így nem bánom. A csomagolás túl nagy, minden nyitásnál félek hogy eltorom. Hiába a szép színek, szállítani nem annyira lehet. Ami elég érdekes, hogy 144 színűnek írja, ami ugye nem teljesen igaz, viszont a felbontástól számítva 12 hónapig áll el. Hát azért.... Még egy sminkesnél sem fogy el ennyi idő alatt. Azt nem mondom hogy megbántam, mert tényleg nagyon olcsón jutottam hozzá. Szeretem hogy szinte az osszes matt szín, és csak kevés a fényes. Az én koromban már sajnos az apró ráncokat is felnagyítja, ezért csak a szemhéjam kozépső részére teszek néha egy keveset belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 6.

Akara

2017. március 26.

Egyszerűen imádom. Gyönyörű színei vannak, nagyon jó minőségű termék. Reggel felkenem, és este ugyanabban az állapotban látom viszont. Nem kenődik, nem pereg le, nem folyik össze, nem tűnik el a színe stb. Pedig nyúzom rendesen. Dolgozni is könnyen, szépen lehet vele.
Ki fogom próbálni a többi terméküket is. Egészen egyszerűen akkora a minőségbeli ugrás a drágább drogériás termékekhez képest is, hogy elhatároztam, hogy ezentúl csak ebben a kategóriában vásárolok. Az ára borsosabb, viszont kevesebbet kell felhasználni, az ezzel töltött idő is redukálódik, tehát megéri abszolút.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 26.

Hidratálók: Magnesium Stearate