Revolution

Ár:   2090 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 2090 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: erynis, Módosítva: 2017. június 15.

Ár:   2090 Ft
Lelőhely:   Rossmann, online
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 2090 Ft

Ragyogó krém highlighter amely könnyed és gyors applikációt biztosít.

Ár: 2090 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat

Kremcica

2018. május 22.

Update 2:
Abszolút használható és kedvencem lett. Picit nagyok a csillámok, de gyönyörű színe és fénye van.

Update:
Kitekertem hogy megnézzem mennyi van benne és fullra kitört a stiftből (nem feszegettem). Ennyit a minőségéről. :( Visszanyomkodtam, nem tudom mennyire lesz tartós így.

Nekem is a PP révén érkezett.. :) Szép barackos, természetes árnyalatú és hatású, de építhető. A végén lévő szivacs praktikus. Egyedüli bajom hogy eléggé csillámos szegényke...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 22.

Update 2:

Update:

Pocok96

2018. március 12.

Most kaptam a Pink Pandás rendelésem mellé ajándékba. Eddig tetszik, nagyon szép kellemes természetes hatást kelt, én az ilyet preferálom inkább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 12.

Andzsella

2018. február 25.

Pinkpanda rendelésem mystery bagjében volt. Tényleg szuper kis termék, szép fényt ad, viszont kíváncsi vagyok, hogy majd a Mary-Lou Manizerrel szemben hogyan teljesít. Nem az a brutál highlighter, de én nekem még így sem elég természetes (tudom ez furan hangzik egy highlighterrel kapcsolatban). De ez az én személyes preferenciám :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 25.

Alverya

2018. február 1.

Nagyon szép fényt ad az arcomnak, könnyű eldolgozni. Brutális és finom eredményt is el lehet vele érni. A kicsi szivacs a végén is egész használható.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 1.

Antioxidánsok: BHT

Ceresin 0 0