Revolution

Ár:   £3   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: pampamacska, az összetevőket feltöltötte: Dayanara, Módosítva: 2017. április 28.

Ár:   £3
Lelőhely:   Rossmann, online

A bronzosító melegsége a selyemfényű highlighter-rel kombinálva gyönyörű fényt ad minden bőrtónusnak. Egyszerre lehet minden színt vagy csak a kedvelt részeket használni. Két árnyalatban kapható, a világosabb Radiant és a sötétebb Rose Gold.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Cata08

2019. október 13.

Radiant és Pink árnyalatokban van meg, mivel világos a bőröm a Radiant csak nyáron kicsit barnultabban tudom használni, különben eléggé elüt az arcomtól és kicsit narancssárgás hatást kelt, ezért inkább barnult bőrön, vagy kreolos bőrszínen mutat szépen. A pink szemfestéknek és pirosítónak is nagyon szép, a terméket csak ajánlani tudom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 13.

tothnetti

2018. augusztus 4.

Szuper ez a termék! Egyes alkalmakkor a szemsminket is feldobom vele. A színeket külön-külön is szoktam használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 4.

Netta97

2018. január 18.

Leárazva vettem egy Rossmannban,nem vagyok oda a csillámos bronzosítókért inkább a mattokat szeretem, de nem tudtam otthagyni mert nagyon olcsó volt és gyönyörű, szóval szemhéjpúder és highlighter kísérletezésre vettem meg, de nem bántam meg ecsettel felvíve valami csodás egész különleges csillogása van nem épp az a szolid de engem ez nem zavar, napfényben gyönyörűen csillog, szóval ajánlom. Bronzosítónak nyárra fogom majd be mikor kicsit barnulok.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 18.

Piko888

2017. november 30.

3 árnyalatom van: Radiant, Pink Kiss és Bronze Kiss. Én elsősorban szemhéjpúdernek vettem és használom őket, annak tökéletesek. A Radiant highlighternek sem rossz, mivel a színe nálam még nem üt el az arcom színétől ha óvatos vagyok vele. A Pink Kiss pirosítónak nagyon szép, nem érzem túlzásnak, persze itt is fontos a mértékletesség. A Bronze Kiss arcra semmiképp sem jó, nem csak a szín vagy a csillámtenger miatt, de nem egyenletes, nagyon foltosan, szinte pontokban mutatkozik arcon, nem lehet eldolgozni. Maga a termék sajnos nagyon porol, és arcon nem is túl tartós. Extrém csillámos..ezért is jobb szemre. A színek egyenként is gyönyörűek így ritkán keverem. Szemhéjpúderként nekem nagyon bevált, így 4 csillagot kap :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 30.

fodorgilda

2017. november 29.

Radiant árnyalatban van meg, nagyon szépen pigmentált. Keverve és külön-külön is nagyon szép színek vannak benne. Ár-érték arányban nagyon megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 29.

viziadri91

2017. október 31.

világos bőrtónussal rendelkezőknek ez nem lesz az igazi, de külön külön használva a színeket gyönyörű eredményeket lehet elérni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 31.

mellcsiii

2017. augusztus 20.

Ez egy csoda!!! Egyszerűen fantasztikus. Amikor megláttam a rossmannban nem tudtam otthagyni (kár, hogy nincs mindegyik üzletükben állvány, bár a pénztárcám másképp gondolja). Külön külön is lehet szépen használni, de egyben gyönyörű arany fénye van, minimális csillogó részecskékkel, inkább csak fényt hagy az arcon és pont ilyen terméket kerestem. Ha a barnákat veszem fel csak a bronzer fölé szépen eldolgozható és gyönyörű, barnult, egészséges bőr hatását kelti. A szemen is használtam már amikor csak egy minimálsminket dobtam fel, oda is nagyon bevált!
Én highlighterként egy legyezőecsettel viszem fel, úgy tényleg csak a szép fényt tapasztalom az arcon. Annyit hozzá kell tenni, hogy bár a világosabb árnyalat van meg, miután most kicsit visszaesett a színem és világosabb alapozót használok (true match 2N) ahogy elfordítom a fejem a fénytől és nem a fényét mutatja, megmarad egy sötétebb folt, így én nagyon fehér bőrre nem ajánlom a terméket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 20.

danna113

2017. március 11.

Nagyon sokat vaciláltam, hogy kipróbáljam e, mert nagyon érdekelt, mennyire lehet jól használható ez a 'shimmer brick' forma. Az ára baráti, a csomagolás sem annyira gagyi, mint amire számítottam. A színek szépek, csak a radiant alján lévő nagyon sötėt barnát nem értem. A formula porol, de nem túlzottan, így nem hátráltat a szép felvitelben. A színe gyönyörű, bár inkább aranyba hajlik, ami limitálja a használatát. Sajnos hiába olvastam/halottam jókat róla, hiába szép a színe valahogy mégsem szeretem annyira, mert nem finoman őrőlt szemcsés állaga van (már már krémje hajló), hanem nagyou durva, darabos, hatalmas csillámokkal van tele. Így nem ad egyenletes fényt sem igazán. Szeretnėm ha működne, ezėrt tovább fogok próbálkozni vele különböző ecsetekkel, viszont most mėg csak 3,5 csillagot adnék neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 11.

Summer39

2017. február 13.

Szintén a PP-ről kaptam. A színe selymes aranybarna ( Radiant). Megnéztem az eredetijét is ( Bobbi Brown)..hááát. Talán Jeffree Star ebből is csinálhatna összehasonlító videót. Ott kiderülne, hogy legfeljebb árban különbözik, mert a BB is porol.Ja, hogy tízszer annyiért? Kösz, de kösz nem! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 13.

telelle

2016. december 8.

Az elnevezés telitalálat, irtózatosan fényes. Nekem is a Radiant van meg, arcon leheletvékonyan szépen mutat, de könnyen metálos lesz, szemhéjon szép enyhe fényként és megpakolva is. Arcra szerintem tavasszal-nyáron fogom tudni jobban kihasználni. Nekem eddig 4-es, nagyon szép, de nem nélkülözhetetlen.

Erősen hajlamos porzásra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 8.

Erősen hajlamos porzásra.

Emolliensek: Dimethicone
Szilikonok: Dimethicone
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77499, Red 7 Lake / CI 15850
Tartósítószerek: Methylparaben, Propylparaben

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.