Malus

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szemkrémek

A krémet feltöltötte: somodiedo, az összetevőket feltöltötte: Dori14, Módosítva: 2014. január 4.

Kategória:   Szemkrémek

Használatával halványodnak a szem körüli ráncok és a szem alatti karikák, duzzanatok. Hidratálja és megújítja az érzékeny bőrfelületet.

Összetétel:
Víz, Rózsavíz, Glicerin, Panthenol, Sheavaj, Cetilalkohol, Metil-glükóz-szeszkvisztearát, E-vitamin, Argánolaj, Körömvirág olívaolajos kivonata, Szkvalen, Ginkgo-, Zöldtea-, Zsurló-, Feketenadálytő-kivonat, Lenmagolaj, Avocadin, Hialuronsav, Levendula-, Rozmaring-illóolaj, Benzilalkohol, Benzoésav, Szorbinsav, Tejsav.

Egyedi gyógynövénytartalmának (melyek érfalerősítő és összehúzó hatásúak) és gyulladáscsökkentő hatóanyagainak köszönheti a jótékony hatását!
A ginkgo (páfrányfenyő) a szabad gyökök káros hatásainak ellensúlyozása mellett a hajszálereket is erősíti, serkenti a keringést, így javítja a rosaceás bőr állapotát is, késlelteti az öregedés jeleit.
A zsurlóban található nagy mennyiségű kovasav-szilícium a bőrbe felszívódva lehetővé teszi a kollagén megújulását, újraképződését.
A zöld tea antioxidáns tulajdonságaival lassítja az öregedést, növeli a bőr feszességét.

A hialuronsav erős bőrhidratáló (vízmegkötő) anyag, ezzel segíti megelőzni a ráncok kialakulását. Az emberi szervezetben is megtalálható, termelődése 40 éves kor után felére csökken, 60 éves korra pedig a bőr hialuronsav-mennyisége 10%-a az eredetinek.

Az argánolaj egy természetes bőrápoló olaj nagyon sok hatóanyaggal, melyet aknéra, ekcémára, pikkelysömörre és narancsbőrre alkalmaznak, ráccsökkentő hatással is bír.

A sheavaj nagyon jól hidratál, regenerál és a gyulladást is csökkenti.

Parabénmentes (egészségkárosító tartósítószer), nem tartalmaz kőolajszármazékot, nincs benne színezék és illatanyag (csak illóolaj).

A legtöbb házi készítésű krémmel szemben ebben a krémben van víz is, ettől lesz igazán krémes állagú, és gyorsan felszívódó.

kisluca

2016. január 13.

Nagyon szerettem az állagát és a hidratálását is! Az illata pedig fantasztikus! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 13.

Cleoka

2014. szeptember 12.

Az egyik legjobb szemkörnyék ápoló a piacon!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. szeptember 12.

Az egyik legjobb szemkörnyék ápoló a piacon!

Moncica

2014. szeptember 4.

Sajnos nagyon megjartam ezzel a kremmel. Vannak apro kis rancaim a szemem korul bar tudom ez nem a kor miatt, viszont hatalmas fekete karikakkal rendelkezem. 4 napi hasznalat utan a karikaim merseklodtek viszont eletemben nem ilyedtem igy meg csupa mely ranc lett a szemem alatt pedig csak a 20 as eveim elejen jarok de eros 38nak nezett ki a szemem. Abban a pillanatban abba hagytam hasznalatat es vissza allt a normal allapot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 4.

bareszko

2013. november 24.

Egy hete használom és ennél jobb krémet el sem tudnék képzelni. Ilyen kozmetikumokat kéne a boltok polcain árulni. A szemem csodálatos, öröm tükörbe néznem. Eltüntek a karikáim, szarkalábaim és cserébe csillogó, ragyogó szemeket kaptam. Köszönöm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 24.

katalin2.kovacs

2013. április 20.

Én elégedett vagyok vele. Nem kellett sokáig használnom és láthatóan halványodtak a szemem körüli mikroráncok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. április 20.

somodiedo

2013. február 2.

Nemrég kezdtem el használni, egyelőre annyit látok, hogy valamennyire halványodtak a sötét karikák a szemem alatt. Hosszabb távú használatról majd még beszámolok. Szeretném, ha beválna ez a termék, hisz natúr nincs tele mindenféle káros anyaggal.
Egy teltebb krémről van szó, nem folyós, nem híg, de szépen el lehet oszlatni a szem körül. Kicsit nehezen szívódik be, ezért én csak éjszakára használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 2.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ginkgo Biloba Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Extract
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Squalane eo 1 0

Az avokádóolajnak az úgynevezett el nem szappanosítható része. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint haj- és bőrkondicionáló hatású összetevő. Az avokádóolajjal megegyező tulajdonságai vannak.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.