Manhattan Clearface

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   25 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: jns.melinda, az összetevőket feltöltötte: ryara, Módosítva: 2014. március 25.

Kategória:   Hidratáló krémek

• nyugtatja a bőrt
  • SPF 15 fényvédővel véd a káros sugarak ellen

andrea7575

2019. szeptember 20.

Ausztriában vásároltam fél évvel ezelőtt, nem számítottam nagy durranásra, mivel az olcsó kategóriába tartozott, de nagyon kellemes csalódás volt. Természetes hatás, igaz gyorsan kell vele dolgozni, de nekem tökéletes, a szín is passzol nagyon jól a bőrömhöz. Ha elfogy újraveszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 20.

banhanna

2018. május 14.

Furi az állaga, és az illata is rossz. Felvitelkor kukacosodik, nem szeretem használni. Lényegében egyetértek a többi negatív kommenttel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 14.

Akara

2017. június 2.

Tragédia ez a kence.
Egyrészt olyan, mintha egy rossz minőségű 100 Ft-os kézkrémbe rossz minőségű tört púdert kevertek volna. Lehetetlen vele értelmesen dolgozni, pedig olyan tojás alakú alapozó szivacsom van, amivel még sólisztgyurmát is el tudnék oszlatni az arcomon filmszerű vékony rétegben. Na ezt azzal sem sikerült. Sem a szintén elég jó alapozó ecsettel sem. Először, ha elkezded kenni, van rá 2 mp-ed, hogy elkend, mert utána már csak fel-fel szakadozik az előzőleg felvitt réteg. Ugyanez igaz, ha mellé, vagy rá akarsz még felvinni egy keveset, vagy többletet akarsz elkenni stb. Egyszerűen bárhogy próbálod igazgatni, csak részletekben felszakadozik a már felvitt réteg - és azért kevesen olyan ügyesek, hogy rögtön 2 mp alatt a teljes arcon tökéletesen bedolgozzák a krémet. Az egyenetlen felszínen - ami pattanásos bőrnél nem ritka - nem lehet elteríteni, vagy beleül, vagy lejön a bőrhibákról.
Na, nem baj, reménykedtem benne, hogy majd jól zsírosít, és akkor valamennyire összeérik a massza az arcomon. Rá is púdereztem, hogy ne látszódjon annyira, de azt meg jól magára szedte, így rendesen foltos lett az arcom. Zsírosít, igen, és elkezd lemászni, elmászni, beleülni az apró ráncokba, gödröcskékbe. Besötétedik, ezután a legvilágosabb árnyalattól is úgy nézek ki, mintha elaludtam volna a szoliban, és nem is egyenletes a színe.
Egy szóval rémes, a benne lévő fényvédő volt vonzó, és az, hogy kifejezetten pattanásos bőrre van (ami a legjobb esetben is csak annyit jelent, hogy nem okoz még több bajt a használata). Garantáltan nem fogom újravenni, sőt ezt sem fogom már elhasználni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 2.

Tragédia ez a kence.

Lorelloo

2017. április 3.

Szép természetes fedés:)) az illata kissé furi de amúgy nagyon szeretem

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 3.

Szép természetes fedés:)) az illata kissé furi de amúgy nagyon szeretem

BridgeK88

2017. március 27.

Sok BB krémet kipróbáltam már, de idáig ez az egy vált be. Nem okoz pattanásokat, teljesen jól fed, alapozót nem is kell használnom mellé, bár nincsenek nagy bőrhibáim. A legvilágosabb árnyalatot szoktam venni, és még az én hófehér bőrömhöz is passzol, nem üt el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 27.

vargakrisztina1225

2015. október 4.

sajnos nagyon nagy csalódás volt .... ára 2000 ft fölött volt, és kb a közepén kellett nyomnom h jöjjön belőle vmi .... szv elég kevés is van benne
a világosat vettem meg, de ahogy felkenem vhogy besötétedik
a végeredmény foltos lesz, pedig már többször is próbálkoztam vele, szeretném elhasználni de sokszor közel állok hozzá, hogy kidobjam ....
a fedésével sem vagyok elégedett

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 4.

a világosat vettem meg, de ahogy felkenem vhogy besötétedik
a fedésével sem vagyok elégedett

aalexaa

2015. augusztus 27.

Véletlenül vettem meg, emlékeztem hogy a márka valamelyik arckencéjéről jók itt a vélemények, csak hát az nem ő, hanem az alapozó. Egyrészt a picike kiszereléséhez képest nagyon drága, de legalább nem jó annyira, hogy sajnáljam, ha gyorsan fogy. Elég tömény, kicsit ragacsos érzetet hagy maga után, mindenképp érzem, hogy van valami az arcomon, azt pedig nem szeretem érezni. A tömény állagához képest egyfelől poztív, hogy nem zsírosít (bár nem is mattít, kb annyi idő alatt fényesedik át az arcom, mint alapból), másfelől negatív, hogy a fedése nem a legjobb. Nem szeretem benne, hogy felkenés után nincs az a bababőr-látvány/érzet, amit várok, pedig nincsenek gyakran pattanásaim, csak egységesíteni kéne az arcszínemet és mattítani. A felvitele elég nehézkes, ecsettel kb lehetetlen, szivaccsal sem a legjobb, leginkább az vált be, hogy vizes kézzel eloszlatok egy keveset (jóval kevesebbet, mint amennyit gondolnék), mintha arckrém lenne. A legzavaróbb, hogy nagyon beül a pórusaimba, ami nem szép látvány, ráadásul a szám feletti pihéket (amit rendszeresen gyantázok, de mivel nem a kedvenc elfoglaltságom, hajlamos vagyok halogatni amíg csak lehet:D) nagyon kiemeli, még akkor is bajuszos petőfinek tűnök, amikor smink nélkül nem is látszanak a pihék. A világosabb árnyalat pont jó a bőrömhöz így nyáron, bár kicsit sárgás, de nekem alapból sárgás tónusú a bőröm, télre viszont túl sötét lesz, így elhasználom azt a keveset, ami még a flakonban van, és soha többet nem veszem újra:D Legalább pattanásokat és mitesszereket nem okozott.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 27.

lines83

2015. március 3.

Én szeretem ezt a BB-t. A 01-es Árnyalatot vettem meg, ami pont passzol a sápadt téli bőrszínemhez.
Túl nagy fedést nem vártam tőle, hisz csak egy BB. Nekem nincsenek borzasztó bőrhibáim, csak néhány szeplő az arcszínemet szépen egységesíti.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 3.

d-i_n-a

2015. február 22.

Régóta ki akartam próbálni..és mivel Akciós volt a dm-ben gondoltam 900 Ft-ot megér...De mivel nekem van már egy jó bevált BB krémem a zsíros képemre..(HolikaHolikaPetitBBkrém)..ezért csak a sötétebbet vettem meg hogy árnyékolhassak :)

Elég narancssárga amit én nem nagyon szeretek..de arra tökéletes hogy árnyékoljak..fedésén meglepődtem..sokkal gyengébb mint a Perfect Mat társáé..habár igaz hogy ez csak egy BB krém..de a közepes fedéssel én erőteljesen vitatkoznék..
Mivel én általában csak a T-vonalban zsírosodok ezért arról nem igazán tudnék nyilatkozni. hogy milyen a mattító hatása, hiszen az arcom két oldalán nem igazán szoktam kifényleni...

Alapvetően jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 22.

Alapvetően jó.

pindakaas

2015. február 17.

Azt hiszem, véletlenül ezt vettem a 'PERFECT MAT MAKE-UP' helyett, és ez elég béna... már felkenni sem lehet értelmesen, kukacosodik, hülyén kopik le, a színe is fura (szürkés?). Reménykedtem a hatásban, új pattanásokat talán nem okozott, de hosszú távú kísérletezésnek nem vetettem alá magam :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 17.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water, Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.