Manhattan Clearface

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: andrej, az összetevőket feltöltötte: mstindigo, Módosítva: 2017. március 27.

Kiszerelés:   4,8 g
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Antibakteriális hatású korrektor bőrhibák, pattanások elfedésére.

BettyErika

2017. augusztus 14.

Nem könnyű vele dolgozni. Nem fed valami jól. a tekintetem frissült tőle optikailag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 14.

Kriszti00

2016. december 29.

Sokáig használtam a Vanília árnyalatát, meg voltam vele elégedve.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 29.

Sokáig használtam a Vanília árnyalatát, meg voltam vele elégedve.

Cinti97

2016. május 13.

szerintem szönyű nagyon nehéz vele dolgozni

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 13.

szerintem szönyű nagyon nehéz vele dolgozni

anett0426

2015. június 25.

Nincs vele bajom. Pattanasokra vettem ugyebar es nekem teszi a dolgat. Az antibakterialis csikocska miatt gyozott meg. Szeretem, mar sokadjara veszem ujra, bar szerintem kicsit draga.:(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 25.

AkInImOd

2014. december 2.

Egyszer egy dm-ben láttam meg 1100 forintért, azóta harmadjára vettem újra (de láttam már 1300-1600 forintért is): végre egy viszonylag jó árban lévő és használható korrektor!
Ritkán vannak pattanásaim (azok is inkább mitesszerek), de azokat szépen eltünteti (nagyon picit ragad felkenéskor, de fixebben marad ott, mint eddig bármelyik erre kipróbált kencém). Az nem szimpatikus, hogy csak középen van a csík, de valószínűleg tényleg antibakteriális, mert soha nem gyulladt be jobban a bőröm, sőt, segítette a bőrhibák eltüntetését. Szaga nagyon kellemes és nem tolakodó, enyhén a púderre emlékeztet. A hóka bőrömhöz pedig ideális a "Vanilla" árnyalat, nyáron barnább bőrszínhez pedig a "Sand". Ezeken kívül még 2 árnyalatban kapható.
Amíg ilyen szuper ennyi pénzért, addig a Top5 sminkjeim között a helye!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 2.

Amíg ilyen szuper ennyi pénzért, addig a Top5 sminkjeim között a helye!

Patus13

2014. szeptember 14.

Nem olyan szörnyü szerintem. Elég zsíros a bőröm de ha ezt a bőrömre kenem és utána púderrel fixálom egész jól fent marad bár tény ,hogy alapból elég ragadós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. szeptember 14.

HReni9119

2014. április 8.

Mivel a kompakt púderét imádom, gondoltam kipróbálom ezt is. Hiba volt! Nehéz vele dolgozni, ragad, és pár óra múlva összecsomósodik, megül a mélyedésekben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 8.

luna95

2014. február 11.

1700Ft-ért vettem ezt a korrektort a dm-ben!Abból indultam ki,hogy a clearface termékek jók legalább is nekem nagyon jó tapasztalatom van mind az alapozóról mind a púderről is,abból már nem is tudom hányadikat fogyasztom.De sajnos ez a korrektor nem váltotta be a hozzá fűzött reményeimet.Nagyon nehezen lehet felvinni az arcra nagyon kemény és ragadós,nagyon tapad.Megpróbáltam eloszlatni de nem sikerült csak össze vissza kentem és a bőrhibáról még a maradék is lejött!Fedése nem túl erős,szem alatti karikákra meg sem próbáltam mert nyilván nem ez a funkciója hanem a pattanás leszárítás nekem ebben sem segített!Nagyon sajnálom rá azt az 1700ft-ot!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 11.

benzol

2013. április 20.

Van egy kis "ellenérzésem" a korrektorokkal kapcsolatban, valahogy feleslegesnek érzem őket.. Lehet persze, ez azért van, mert nincsenek olyan bőrhibáim, amihez állandó korrektorhasználat kéne. Igazából akár higiénikus, akár nem, a pattanásokat is alapozóval szoktam eltüntetni, eddig ez jól bevált módszer volt. De ha már lúd, legyen kövér: az alapozó+púder mellé beszereztem ezt is, 1200 forintért olyan nagyot nem bukhatok. Nekem nagyon nehéz a felkenése, rendesen húzza-nyúzza a bőrömet, ha esetleg ezt egy pattanáson próbálnám, szerintem felüvöltenék a fájdalomtól. :) Amúgy meg elég kis masszív, kemény az anyaga, az ujjammal sem igazán sikerül szépen felvinni. Lehet, hogy minden korrektor ilyen, tényleg nincsen sok tapasztalatom. A fedése rendben van, kicsit ragad felkenés után.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 20.

adri1

2013. április 1.

Nem rossz, nekem jól bevált, ha akad egy-két gyulladás az arcomon, lehúzza szépen. De tényleg nem tartós, sőt kissé ragadós is, miután felkentem. Nekem a Balea young korrektor jobb volt, sőt, még olcsóbb is, azonban nagyon világos a bőröm, s a Manhattan-nél van csak számomra megfelelő, jó világos árnyalat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 1.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Methyl Glucose Dioleate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, C12-15 Alkyl Benzoate, Octyldodecanol, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Methyl Glucose Dioleate, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Lecithin, Glyceryl Stearate, Glyceryl Oleate
Emulgeálószerek: Polyglyceryl-2 Sesquiisostearate, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Polyglyceryl-3 Beeswax, Lecithin, Glyceryl Stearate, Glyceryl Oleate
Fényvédők: Zinc Oxide
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Octyldodecanol, Dipropylene Glycol, Parfum / Fragrance, Ascorbyl Palmitate, Benzyl Alcohol
Parabének: Propylparaben, Methylparaben
Színezékek: Chromium Oxide Greens / CI 77288, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Propylparaben, Methylparaben, Benzyl Alcohol, BHT

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0