Manhattan Clearface

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vrita90, Módosítva: 2017. augusztus 10.

Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Nem tömíti el a pórusokat és felszívja a felesleges faggyút.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Dea

2015. augusztus 28.

Én is bronzosítónak használom,arra tökéletes.Szolid mégis jól mutat :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 28.

Én is bronzosítónak használom,arra tökéletes.Szolid mégis jól mutat :-)

KisKormos

2013. július 13.

Én is bronzosítónak használom :) Viszont furcsa, mert mintha nem is látszódna, mégis nagyon szépnek tűnik utána az arcom! Én ajándékba kaptam, de egyébként a pozitív oldala mellett mégsem adnék pénzt érte.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 13.

Lidu

2013. március 22.

Én nagyon szeretem ezt a gyöngypúdert. Nyáron használtam sokat, most már kicsit sötét. Tényleg össze kell törni pár gyöngyöt a használhatóság végett. Púderecsettel szépen fel lehet vinni. Az állaga a bőrömön is jó, nem zsírosodott, izzadt be a bőröm alatta!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 22.

artbunny

2013. február 3.

Nem tudom hol rontom el, de egyszerűen képtelen vagyok használni, aminél arra gondolok, hogy a hozzátartozó puffival abszolút nem tudok felvinni semmit, meg se ragad rajta. De gondoltam akkor púderecsettel próbálkozom, és semmi, mintha ezek a kis gyöngyök olyan szilárdak lennének, hogy abszolút nem lehetne velük dolgozni. Vagy én csinálok valamit nagyon rosszul, vagy tényleg ilyen rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 3.

d-i_n-a

2012. október 30.

Ezt annyira sajnálom, hogy az új dizájn váltásnál megszűnt :(
Én nagyon szerettem bronzosítóként :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 30.

Ezt annyira sajnálom, hogy az új dizájn váltásnál megszűnt :(
Én nagyon szerettem bronzosítóként :(

pixie

2012. április 30.

nekem is bronzosítóként funkcionál :D bár néha még ahhoz is sötétnek találom. max így nyárra. amúgy mattító hatást nem nagyon fedeztem fel :( a bronzos csillogás miatt 2, plusz a propilénglikol se tetszik, el is felejtettem, h van benne! :O :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 30.

d-i_n-a

2012. április 15.

én bronzosítóként használom :D legalább ott is pattanástalanító termék van rajtam :D
Nagyon szép csillogása van a napon :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 15.

Nagyon szép csillogása van a napon :)

baloghvivien1

2012. március 28.

Tegnap sikerült megvennem, ma kipróbáltam, de egyáltalán nem vagyok elájulva tőle. Azt hittem segít majd eltüntetni a napközben zsírosodásra hajlamos bőrömön a fényt, de nem lehet felvinni se a dobozban található puffnival, se ecsettel. Tanácsra én is összeráztam kicsit, így lemorzsolódtak darabok, amiket már lehet használni, de a színe nagyon sötét, és csillogó részecskék is vannak benne...Hogyan jön össze egy zsíros bőrre való púder a csillogó részecskékkel? Kidobott pénz volt sajnos. Csak a jó összetevői miatt kap 2-est.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 28.

molbolesy

2012. március 9.

Utóbb leírtak miatt nem valami gyors a használata, nekem nem is mattított, és a színválaszték is elég kicsit, legvilágosabb is sötét volt, pedig nincs extrán fehér bőröm. És mindemellett alig van fedése.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 9.

aranyhajuharcos

2012. február 14.

a mellékelt puffnival valóban nem lehet sokra menni, én kivettem -így több hely maradt a gyönygyöknek- jól összeráztam, lemorzsolódtak a használható pigmentek, ezeket pedig pírecsettel veszem és viszem fel :) próbálgattam és sajnos ez az egyetlen módja a használatának...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 14.

Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Kalcium-szulfát, melynek a fő forrása a Wikipédia adatai szerint a természetben megtalálható gipsz és evaporit, de a kalcium-szulfát számos egyéb kémiai eljárás melléktermékeként is keletkezik. Átlátszatlanná tevő, összecsomósodást megakadályozó, sűrítő segédanyagként használt a kozmetikumokban, és a többi agyaghoz hasonlóan remek zsírfelszívó, és hasznos összetevő olajos, pattanásos bőrre. Leggyakrabban különféle arcpakolásokban találkozhatunk vele.

A méhpempő antibakteriális és a bőr faggyútermelését kiegyensúlyozó hatóanyaga, ma már mesterségesen állítják elő Acnacidol néven. Gyakran 1,10-Decanediol-lal és Sebacic Acid-dal együtt alkalmazzák.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.