Best of Beauty 2019

Manhattan

Ár:   2200 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Dióssüti, az összetevőket feltöltötte: matine91, Módosítva: 2013. április 23.

Lelőhely:   külföld

Hosszantartó alapozó.

Szofi1101

2019. április 29.

Jó pár éve használtam ezt az alapozót, és nagyon szerettem, többször újra vettem. Akkor mondjuk még nem volt mit eltakarni az arcomon, így csak alkalmakkor használtam, de szerettem. Most, hogy nosztalgiázok vele vennék is egyet, hogy most hogy tetszik. De mivel régen szerettem, ezért megy az 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 29.

VVioletta

2017. február 11.

Sajnos eltűnt a DM-ből, legalábbis én nem találom. Elsőre nem gondoltam volna, hogy ennyi pénzért ennyire jó lesz, de mégis! Tökéletes fedés, maszkhatás nélkül, és tökéletesen passzol a bőrszínemhez a 66-os beige árnyalat...Felvitele is könnyű, nem büdös (már lassan ez is szemponttá válik, amilyen alapozók vannak mostanság). Ki merem jelenteni, hogy nekem jobban bejött, mint a Lancome Teint Idole sokszoros áron (eddig az volt a favorit). Nagy bánatom, hogy nem tudok utánpótlást szerezni egyszerűen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 11.

tonhalacska

2016. március 25.

Nagyon jó kis alapozó, erősen fed, még ha kis mennyiséget rakok fel,akkor is, de mégsem maszk hatású. Egész nap kitart. Száraz bőrömre csak arckrémmel keverve jó, különben kiszárítja. Ennyi a hibája.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 25.

lilibeck

2016. február 11.

Porcelain árnyalatban van meg. Még ez se jó a nagyon világos bőrömhöz. Picit sárgás. Elnehezíti a bőröm, olyan mintha ragadnék tőle. Az illata nekem kicsit erős. A fedése egyébként közepes. Ennyi pénz nem ért meg. Szemhéjalapnak használom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 11.

kacsork

2015. október 30.

Mikor megvettem, még nem gondoltam, hogy ez egy annyira jó alapozó lesz, amit csak alkalmakkor használok a gyönyörű, ám elég erős fedése (meg a picikét félrement színválasztás) miatt. Az állaga kifogástalan, a tartása szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 30.

puderecset

2015. szeptember 24.

Szuper kis termék. Pár napja vettem akciósan így ár/érték arányban tökéletes választás volt. Szépen fed, az árnyalat tökéletes, este mikor lemosom még van az arcomon bőven belőle, szóval tényleg "endless"! :-) Nem csillog, nem zsírosít, nem maszkos. Tökéletesen elégedett vagyok, Négy csillagot csak azért kap, mert eléggé szárít, de ez orvosolható, ha előtte hidratál az ember lánya.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 24.

k_dia

2014. augusztus 6.

Nagyon jó alapozó, de megfelelő hidratálás nélkül nagyon kiszárítja a bőrömet. A fedése egész jó, nem tökéletes, de a mindennapokra pont megfelelő. Ami hibája szerintem, hogy bár hosszantartó, 3-4 óránál többet nem bír ki sajnos, ez viszont egy elég nagy hátránya. Alapvetően az ár-érték aránynak nagyon megfelel. Jó kis alapozó bátran merem ajánlani bárkinek. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 6.

luna95

2014. január 26.

Ez az alapozó nekem nagyon bevált,egy hibája van csupán a színe nem teljesen egyezik az arcszínemmel.Nekem nagyon világos a bőröm és még a legvilágosabb árnyalata is egy kicsit sötét az államnál.De alapos eldolgozás után ez orvosolható hiba.Fedése elég jó ugyan a szem alatti karikáimat nem tünteti el és a nagyon piros pattanásaimat sem,teljes mértékben.Állaga nagyon folyékony így ecsettel is nagyon jól el lehet dolgozni!Összességében elégedett vagyok vele!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 26.

Underbelly

2014. január 7.

Jó a fedése, kényelmes viselni, és nem szárítja a bőrömet. A felvitele is könnyű, szépen eldolgozható, és nem kelt maszk hatást. Elég tartós, viszont többszöri használat után észrevettem, hogy néha hajlamos foltokban kopni.
De tulajdonképpen az az egy lényeges problémám van ezzel az alapozóval, hogy a legvilágosabb árnyalata is túl sötét a bőrömhöz. :(
Igazán kár érte, mert a minősége kiváló. Majd megpróbálom elhasználni másik alapozóval keverve, vagy valami.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 7.

goczolodi

2013. november 30.

Egy hete használom ezt az alapozót, és teljesen meg vagyok vele elégedve.
Alapvetően fehér bőrű vagyok, de azért nem Hófehérke-típus, így a 64-es Rose Beige árnyalatot választottam, és tökéletesen passzol, egészséges színt kölcsönöz az arcomnak, maszkhatás nélkül.
Állaga picit folyós, de szépen el lehet oszlatni. Nekem a fedése is szuper, pattanásokat, piros foltokat nagyon jól takarja, a végeredmény pedig enyhén fénylő, üde bőr. A tartósságával is meg vagyok elégedve, kimondottan "ragaszkodik" az arcomhoz.

Update: Eléggé maszkszerűvé vált az arcomon, és olyan fullasztó érzés volt viselni, nem is használtam el teljesen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 30.

Egy hete használom ezt az alapozót, és teljesen meg vagyok vele elégedve.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Hidratálók: Butylene Glycol, Sodium PCA, Dimethiconol, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Trimethylsiloxysilicate, Silica Silylate, C12-15 Alkyl Ethylhexanoate, BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone, Lecithin, Tribehenin, Trihydroxystearin, Dimethiconol
Emulgeálószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone, Laureth-7, Lecithin, Xanthan Gum, Laureth-4
Fényvédők: Octinoxate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Trimethylsiloxysilicate, Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Amodimethicone, Dimethiconol, Triethoxycaprylylsilane
Tisztítószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone, Laureth-7, Xanthan Gum, Laureth-4
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Hexyl Cinnamal, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Linalool, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol
Parabének: Propylparaben, Methylparaben
Színezékek: Zinc Stearate, Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499
Tartósítószerek: Propylparaben, Methylparaben, Phenoxyethanol, BHT

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.