Manhattan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Biu, Módosítva: 2013. január 28.

Lelőhely:   külföld

Csábító pillantások az igazi fashionisták számára. Készítsd el a saját kinézeted ezzel a négy bámulatos szemhéjpúderrel. Erősen pigmentált színek, és két effekt egy palettában: 3 matt szín púderes textúrával, és egy világosab selyemfényű, csillogó hatással a végtelen csodás kombinációért.

4 féle változatban kapható.

birdnerd

2016. július 10.

Nekem a The Fabulous van meg német ebayről és bár a csomagolását imádom, a színekkel nem vagyok megelégedve. A barack szín miatt szerettem bele, de pont az szinte alig látszik. Nagyon halványan fog, sokat kell belőle használni, hogy látszódjon. A lila árnyalattal ugyanez a helyzet, viszont a sötétbarna jól pigmentált és az arany is szépen csillog, de sajnos nem valami tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 10.

Maniac

2014. április 12.

Nekem a 'The Fabulous' van meg, ebben egy pezsgő, egy barack, egy levendula és egy sötétbarna árnyalat van. Nagyon halványak, abszolút használhatatlanok a világos színek, a barnát füstös sminkhez használom, az az egy jó. Egy kétvégű applikátor és egy kistükör is van hozzá. A csomagolása aranyos, amikor becsukom egy mágnes rögzíti a tokot egymáshoz, így nem nyílik szét. A barna miatt kap két csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 12.

timibaby

2013. október 23.

Nekem a glamorous van meg, egy szurkes, egy sotet barna, egy csillamos pezsgo szin, illetve egy turkizes fele kek, amivel nem tudok mit kezdeni, de az elobbi harom nagyon jo, es a csomagolasa nagyon csajos :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 23.

Claudiaa

2013. július 17.

ez egy tényleg nagyon jó termék, a csomagolás is remek, nekem már több mint fél éve megvan és még mindig van benne! a tükör nagyon praktikus hiszen egy nőnek az a legszükségesebb a sminkeléshez és a színei is szépek :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 17.

M.Tina

2013. április 11.

Tavaly nyáron vásároltam meg a The Brave változatát,szürkés-fényes pezsgőszínű-sárga-kék színben.A sárgát és a kéket nem használom,csak a másik 2 szín miatt vettem meg.De az a 2 annyira gyönyű együtt! Mindenki dícséri!:) Minőségre is jó,nem áll össze a szemhéjamon,csak nagyon hosszú idő után,ez előny:) 2012 júliusában vettem meg,ha jól emlékszem..és még legalább ennyi ideig tudom használni ahogy elnézem a meglévő mennyiséget!:) Imádom,5 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 11.

Luca33

2013. január 28.

Szintén kiárusításon vadásztam, még a nyáron. A 4 the glamorous van meg. A csomagolás nagyon jó ötlet volt, tükör, tűrhető applikátor, 4 nagy kiszerelésű szín, mágneszár és masni...gratula a marketinges ügyosztálynak! (Azért is tetszik annyira, mert engem egy kis könyvecskére emlékeztet, és imádom a könyveket.)
A színek: Az első bőrszín, csak csillámos. az egyik kedvencem, nagyon bejön. A második szürke és bézs keveréke, finomításokhoz jó. A harmadik kakaó barna, imádom ezt a színt, de még nemigazán tudok bánni vele. Kicsit hamar kopik. Az utolsó erős égszínkék, egészen jól látszik, csak még nem tudom mihez felkenni...
Amúgy szerintem ezt már nem gyártják sajnos..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 28.

Amúgy szerintem ezt már nem gyártják sajnos..

sophie09

2013. január 18.

Nekem a The Gorgeous (#3) van meg, nagyon meg vagyok elégedve vele. A nagyon édes csomagolása tett kíváncsivá, és jó vételnek bizonyult. Ebben egy matt fekete, egy matt pink, egy matt korallos árnyalat és egy gyöngyházas rózsaszín van, minden szín nagyon jól pigmentált, szépen lehet dolgozni velük. Az applikátorát én nem próbáltam, ecsetet használok a felvitelhez.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 18.

kocsis.reka84

2012. október 11.

Nekem a "The Glamorous" van meg nagyon szeretem.Szépen pigmentált,tartós,szép színek.A csomagolása nagyon cuki és az applikátor is használható.Ja és kemény 500 pénz volt a DM-ben!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 11.

picilány

2012. augusztus 16.

Nekem is a The Fabulous van meg és imádom! A csomagolásért, meg odáig vagyok;)
Szépek a színei, jól pigmntáltak. Tökéletes a mindennapokra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 16.

Nekem is a The Fabulous van meg és imádom! A csomagolásért, meg odáig vagyok;)
Szépek a színei, jól pigmntáltak. Tökéletes a mindennapokra.

csernusbrigi

2012. augusztus 8.

Nekem pont a képen látható van meg, szép, pigmentált színek, bájos szemeket lehet vele készíteni. :) Én imádom, a tükör is nagyon jó, szép a csomagolása is. Az aplikátor helyett viszont én ecsetet használok minden szemhéjpúderhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 8.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.