Manhattan

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   12 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ancsika3, Módosítva: 2015. július 2.

Lelőhely:   külföld
Kategória:   Sminkek szájra
Bőrtípus:   Normál

Intenzív ajakszínező, melynek színe egész nap kitart.

csakanita

2018. január 18.

Nagy kedvenc ! :) Kb. 7 éve fedeztem fel és használom, ha nem is naponta, hetente többször egyes színárnyalatait. Időközben kipróbálgattam más márkáknak is a hosszan-tartó két fázisú termékeit, különböző színárnyalatokban, ha sorrendet kéne állítanom a Manhattan szerepelne az 1. helyen :) (utána: Loreal, Astor, Maybelline, Kiko).
Alig kopik, valóban hosszan tart (persze egy nagyon olajos-zsíros étel, azért valamennyire koptatja), az én ajkaimat nem szárítja, emellett tetszik, hogy nem érzem azt a hagyomány "rúzshatást", azaz nem érzem, hogy rajta van a számon. Bőséges színválasztékkal rendelkezik - én kezdetben szűz piros árnyalatot használtam, ma már inkább a hétköznapokon egy nude árnyalatát, hétvégente pedig egy bordós-vöröses, lilás-vöröses színt kenek .
Lemosni vízálló szemfesték lemosóval szoktam (Balea), úgy nekem teljesen lejön.
Hátránya, hogy sehol sem találok már itthon. Így vagy rendelni szoktam, vagy ha esetleg kint mozgolódok mondjuk Bécsben, akkor bevásárlok belőle egy időre. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 18.

Lemosni vízálló szemfesték lemosóval szoktam (Balea), úgy nekem teljesen lejön.

MrkAnita

2017. december 20.

Szerintem a szín a kelleténél pont annyival sűrűbb, hogy még szépen fel lehessen vinni, ehhez jön még, hogy az aplikátor is kissé bumszli. Nagyon gyorsan szárad, már eldolgozás közben darabosodik ami elég zavaró. A fixáló szájfény az elején meglehetősen ragacsos érzés, de száradás után ez szerencsére eltűnik, és mintha még a rúzs egyenetlenségeit is javítaná, tehát összességében szép a végeredmény.
Órákkal a felvitel után sem csúszkál, nem "mászik el", a szín telítettsége illetve a selymes fény sem változik, nem kopik.
Iváspróbát kiállta, evés után viszont javítani kellett.
Én simán leszedtem lanolinos babatörlőkendővel, nem kellett dörzsölgetni.
Összességében nem rossz, de ár/érték arányban nem a legtutibb választás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 20.

Iváspróbát kiállta, evés után viszont javítani kellett.
Én simán leszedtem lanolinos babatörlőkendővel, nem kellett dörzsölgetni.
Összességében nem rossz, de ár/érték arányban nem a legtutibb választás.

Krin003

2017. szeptember 2.

Ajándékba kaptam, egy igazán természetes, nem feltűnő szinben van meg, egy nude árnyalat, úgyhogy a különböző szinekkel való kombinálásának csak a képzelet szab határt. Elegáns, ugyanakkor visszafogott is, és NAGYON TARTÓS. Abban egyetértek az előttem szólókkal, hogy valóban szárit és picit ragacsosnak érzem tőle a számat, ha nem teszem rá a szájfény részét (és én nem nagyon szeretem a szájfényeket..) De ettől függetlenül szerintem egy jó darab, az már más kérdés, hogy a teljes árán újravenném-e.. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 2.

ErikaErika

2017. június 16.

Tobb arnyalatom is van, nagyon szepek a szinek es nagyon jo minosegu a ruzs. Vegre nem kopik le a ruzsom! Ket minimalis bajom van vele, az egyik, hogy kisse szarit, a masik, hogy a szajfenyt utana kell idonkent kenni, kulonben fura erzesu a szam. De amugy teljesen meg vagyok elegedve!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 16.

lavBetti

2017. május 29.

Én elégedett vagyok vele, mindig bajom volt, hogy a rúzsok gyorsan lekopnak rólam, nos itt nincs ilyen problémám! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 29.

czannaa

2017. május 9.

Nagyon tartós, nehezen lehet leszedni, szép színe van. Nagyon szárító hatása van, így meglátszanak azok a repedezett ajkak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 9.

szandra0125

2017. január 27.

Nekem tűzpiros színben van, de nem vagyok vele megelégedve! Fedése ugyan erős, színe intenzív, de sajnos nem lehet túl szépen eldolgozni. Ha nem kenem rá a fixálót, akkor nagyon ragad, ha rákenem, akkor könnyen mázgálódik. A másik problémám vele, hogy nagyon nehéz eltávolítani az ajkakról. Sima vízzel, szappannal, de még sminklemosóval sem jön le! Erőteljesen dörzsölni kell mire eltűnik, aztán szegény számat kenegethetem Bepanthennel, mire helyre jön! Nekem nem vált be, 3*-nál többet nem tudok adni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 27.

beatrix126

2017. január 5.

Ilyen terméket kerestem már évek óta, ami nem kopik le fél óra alatt. :) Amíg nem éri olaj vagy zsír fent marad.
IMÁDOM. Kicsit szárítja a számat, de miután lemosom, rakok rá kis testápolót/olívaolajat, és mindjárt jó lesz.
Azoknak, akiknek problémája van a lemosással ne mossák, én pl fél perc alatt leszedem bármilyen krémmel, vagy olívaolajjal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 5.

Ancs

2016. augusztus 29.

Imádom ezt a terméket, tetszik hogy matt a színe, elég erős sokáig kitart ,bírta az evést ivást, csókot is, 15 éves korom óta állandó darab.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 29.

WednesdayAddams

2015. november 29.

Három árnyalatban van meg, 59N, 59S és 45L. Imádom őket, gyönyörű színek. Felkenve fényesek, de hamar bemattulnak és hihetetlenül tartósak, és a kopás sem vészes, evést-ivást-smacit bírja. A fixáló szájfény is jó, valamennyire hidratál, így nem szárad ki a szám.
A tartósság hátránya, hogy lehetetlen levakarni, volt, hogy reggel felkentem és még másnap reggel is láttam a szám szélein a színt. Viszont csajok, megtaláltam a megoldást! CARMEX. Bekened vele a szád, rajtahagyod egy picit, majd letörlöd. Gyönyörűen leszed mindent :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 29.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid, BHT
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Színezék. Piros.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology