Manhattan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jkrisztie2, Módosítva: 2013. augusztus 1.

Lelőhely:   külföld

Selymesen lágy kompakt por, mely bőrnek természetes napbarnított megjelenést ad vagy kiemeli a már kialakult természetes barnaságot.

ceszter

(!)
2016. június 27.

Sziasztok!

Én évek óta használom ezt a terméket, és esküszöm eddig a legjobb! Próbáltam drágábbakat, olcsóbbakat, de ennek olyan gyönyörű napbarnított színe van, hogy csak ámulok. Viszont! Béna vagyok és állandóan kiesik a neszesszeremből vagy leejtem és széttörik. Úgyhogy be kell járnom a várost, hogy találjak belőle. Nagy bajban vagyok, mert most pár dm-ben néztem és nincs. Tudtok segíteni hol találok tutira??? Előre is köszönöm és ajánlom mindenkinek! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 27.

Sziasztok!

Szindia

2016. június 11.

Végre egy tökéletes bronzosító!
Nagyon sok ideig kerestem olyat ami megfelel annak amit elképzeltem . Ami kapható itthon, jó az ára is. És ez olyan !
Pontosan úgy viselkedik, ahogy egy bronzosítónak kell!
A felvitellel azért óvatosan kell bánni mert erősen pigmentált. Csak dícserni tudom. Nagyon szépen lehet vele dolgozni . A végeredmény pedig számomra tökéletes .
Ajánlom!!! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 11.

Végre egy tökéletes bronzosító!
Pontosan úgy viselkedik, ahogy egy bronzosítónak kell!
Ajánlom!!! :)

Sz. Csilla

2016. május 2.

Szép a színe, de sajnos nagyon hamar porrá tört a táskámban, anélkül, hogy bármihez neki ütődött volna. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 2.

palotaizs

2016. január 2.

Húha! Életem első bronzosítója. Még mindig meg van, pedig már vagy 4-5 éve vettem. Azóta sincs semmi baja, mondjuk én elég rendszeresen lefertőtlenítem alkohollal a sminktermékeimet. Lehet ezért is jó még mindig. Időnként előszoktam kapni és még mindig nagyon szeretem. A csillámok az arcomon nem látszódnak és nagyon szép természetes hatást tudok vele elérni. :) Mindenképp megy neki az 5 csillag. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 2.

SzellGreta

2016. január 2.

Már elég régóta megvan, de szerintem még nincs semmi baja, úgyhogy néha előkerül. Egy-egy csillám azért ott lesz a bőrömön, de azt le lehet törölni kézzel ha zavar. Tartós és szép a színe :)

Anita1984

2015. október 5.

Természetes hatású bronzosító. Nappali sminkhez ideális. 3 hónapja használom, lassan fogy, szerintem még fél évig elég lesz :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 5.

Tessa

2015. augusztus 24.

Az én alabástrom bőrömön kevésbé működik, de az eddig használtak közül ezzel tudtam elérni a kívánt eredményt. Nincs maszkhatása és kellemesen bronzosít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 24.

babaga

2015. augusztus 22.

Szép, természetes bronzos árnyalatot kölcsönöz az arcnak és igazán tartós. Végre egy olyan termék, ami igazán megéri az árát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 22.

nikolett

2015. március 9.

Az enyém már több éves, lehet vagy 3 is, így nem nagyon merem már használni. Kemény fehér valamik lettek a bőrömön, ahová a bronzosítót / pirosítót tettem, emiatt abbahagytam a használatukat, s manapság sima alapozós fejjel közlekedek, ami nem olyan borzasztó, mint amilyennek hangzik. Kezdem megszokni.

Ez a bronzosító szép színt adott és egy jó ecsettel nagyon jól fel tudtam vinni, adok 4 csillagot neki. Luxopolis volt egyébként, ez vajon ugyanaz? Ha nem, akkor a L-nak jár a pont, nekem ő volt (van) meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 9.

csontosmeggymag

2014. december 22.

- Életem első "pirosítója". 6-7 éve meg nem igazán tudtam, hogy pirosító és bronzosító között is van különbség. Karácsonyra kaptam (végre) anyutól és nagyon csalódott voltam, mikor megláttam, hogy csillámok vannak benne, mert "láthatatlan" iskolai használat volt a cél és nem csilli-villi hatás.
- Szerencsére egyáltalán nem csillogott a bőrömön. Tök matt volt. Nemrég találtam meg a fiókomban még most is van benne pár MORZSA, ugyanis ripityára tört és a teteje is letört, de azt kis dróttal megreparáltam.
- Értékelés: szép, tartós, csomagolás+összetörés miatt -1 pont LENNE de mivel emlékeim szerint gimiben nem kíméltem semmit a táskámban és nem rendeltetésszerűen tároltam, ezért eltekintetek ettől, marad a jóindulatú 5-ös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 22.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Magnesium Stearate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.