Manhattan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: javgke, az összetevőket feltöltötte: Orchid, Módosítva: 2013. május 2.

Lelőhely:   külföld

Tökéletesen szétválasztja a pillákat anélkül, hogy összeragadnának. Szemészetileg tesztelt. Vízálló.

birdnerd

2017. január 21.

Nagyon szépen elkülöníti a pillákat, és hosszabbítja is őket. Nem csomós, egyenletesen oszlik el a szempillákon. Tetszik a tubus tapintása is, nem csúszkál a kezemben és nem flancolták túl. Egyszerű és nagyszerű darab. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 21.

biancatasnadi

2016. június 7.

Pro: tényleg vízálló, kis odafigyeléssel nagyon szép pillákat csinál, tényleg hosszabbít és dúsít

Kontra: nehezen szárad, ha csak gyorsan ki akarod spirálozni a szempilláidat, összetapadnak, szóval odafigyelést igényel, szerintem kicsit sok festéket vesz fel a keféje egyszerre.

Összességében nagyon elégedett nagyok vele, vízállók között eddigi egyik legjobb spirálom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 7.

valandil

2014. január 15.

Barátnőmtől kaptam karácsonyra, valami külföldi honlapról rendelte nagyon minimál összegért. Ugyanez a neve, de más a csomagolása, nem tudom, a két termék megegyezik e, de ami nekem van, azt imádom. Természetes kinézet, de maximális hossz. A festék minősége egy halványit lehetne minőségibb, a kontaktlencsés szemeim 3-4 óra után elkezdenek szúrni a bomló daraboktól (mondjuk ezt az összes spirálnál így tapasztaltam) Ettől függetlenül újravevős dolog.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 15.

whyteangel

2013. július 4.

Barátnőm ilyet használ, egyszer volt alkalmam kipróbálni, és nagyon elégedett voltam vele. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 4.

NikiB

2012. november 27.

300 ft vettem akciosan a dmben hat meg jo hogy nem bantam meg ha elfogy tuti veszek isteni vegre egy szempillaspiral amitol nem ragadnak ossze a pillaim es meg vizallo is!!:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 27.

javgke

2012. január 2.

A kedvenc spirálom :) Hosszabbításban a legjobb, és az én vékony szempilláimat látványosan dúsítja. Több rétegben viszont nem ajánlott felvinni, mert akkor összeragadnak a pillák.
Egyáltalán nem maszatol. A vízállóságát strandon is teszteltem, kifogástalan. A lemosása kicsit időigényes, de még ez is megéri.

Az egyetlen komoly hibája, hogy a festék hamar csomósodik... emiatt -1.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 2.

Az egyetlen komoly hibája, hogy a festék hamar csomósodik... emiatt -1.

Hidratálók: Propylene Glycol, Lanolin

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.