Manhattan

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Sephira, az összetevőket feltöltötte: csibe0704, Módosítva: 2015. október 26.

Ár:   2000 Ft
Lelőhely:   külföld

Fáradt szemkörnyékre és bőrhibákra kifejlesztett korrektor.

Candy21

2019. november 23.

Nagyon gyenge a fedése csak annak ajánlanám akinek nincsenek bőrhibái vagy karikái. A ráncokba nem ül meg viszont nem elég tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 23.

Eszter555

2018. július 10.

Életem legjobb korrektora volt, számomra egy csodaszer, nem ül bele a ráncokba és nem szárít.Friss, üde tekintetet varázsol. Újravenném de Magyarországon dm-ben nem kapható.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 10.

allthemakeup

2018. március 4.

A fedése közepes és mikrocsillámok találhatóak benne. Érezhetően hidratál, azonban nem venném újra. A Catrice camouflage és Maybelline Age Rewind sokkal, de sokkal jobb nála.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 4.

MadKat

2017. szeptember 28.

Nem egy egetrengetően jó termék.
Használom, mert még van belőle.. de nem látok túlságosan nagy különbséget felkenés után. Fedése szinte semmi, inkább csak hidratál, frissít picit.
Elhasználom azért, de biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

Nem egy egetrengetően jó termék.
Elhasználom azért, de biztosan nem veszem újra.

matine91

2017. március 3.

Baking technikaval nekem tok jol mukodik, azonban van nala sokkal jobb pl az essence-tol. Fedese kozepesnek mondhato.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 3.

sziromniki

2017. január 5.

Nem a legjobb korrektor amit használtam,d e mindennapos használatra tökéletes megfelel. Nincs túl nagy fedése, de az én karikáimat könnyű vele elfedni. Krémes állagas miatt nem olyan tartós, de könnyű eldlgozni és nálam 6-8 órán át is fent marad. Én Németországban vettem fele enniyért, annyiért megérte, de 2000-et nem költenék már rá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 5.

dzsanki

2016. április 12.

Olajos érzetet kelt, szem alatti karikákra egyáltalán nem jó használni, nem lehet szépen eldolgozni, nekem nem vált be, így az egyike lesz azoknak a termékeknek, amelyek mennek a dm-es gyűjtőládába kuponfüzetért cserébe :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 12.

borapanda

2016. március 4.

nem rossz, könnyű, nem ráncosodik, nem fura színű, de nem nagy a fedése és csillámos (ami másokon lehet szép, de én nem szeretem), a catrice liquid camourflage korrektorja olcsóbb, de bármilyen panda-karikákat eltakar, ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 4.

im

2016. február 23.

Pozitívumok:
- könnyen kezelhető, praktikus kiszerelés, jó adagolhatóság
- könnyű textúra, jól eldolgozható
- kevés kell belőle, sokáig elég

Negatívumok:
- nem fedi el a szem alatti karikákat
- hamar, 2-3 óra után szinte eltűnik a szemem alól (igaz, nem mindig fixálom púderrel)

Összességében: inkább csak világosításra használtam az utóbbi időben, bőrhibákra sosem próbálkoztam vele. Mivel nem teljesíti azt a feladatot, amire vettem, hogy elfedje a karikáimat, de el tudom másra használni, ezért minősítem közepesnek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 23.

Pozitívumok:
- könnyen kezelhető, praktikus kiszerelés, jó adagolhatóság
- könnyű textúra, jól eldolgozható
- kevés kell belőle, sokáig elég

Negatívumok:
- nem fedi el a szem alatti karikákat

Timeajam

2016. január 23.

Első próbálkozásom a concealer-ral ezzel a cuccal volt. Sokszor elég karikás, feketés a szemem alatt, főleg, ha nem aludtam ki magam. Nem egy csodatermék, de 3,5 euróért vettem, s nem is vártam többet tőle. Világositásra használom, arra megfelel, h ne tűnjek hullának :-). El fogom használni, de legközelebb kb. egy Clinique-be fektetetk. Az ecsetes kiszerelése nagyon jó, külön ecsettel szépen szétoszlatható. Egyáltalán nincs illata, ami nem is baj. Az egész napot nem birja ki, max 3-4 órát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 23.

Hidratálók: Propylene Glycol

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).