Mary Kay

Ár:   13 000 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anszan, Módosítva: 2013. július 10.

Ár:   13 000 Ft
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Fényvédők
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Olaj- és illatanyag-mentes fényvédő, mely széles spektrumú UVA/UVB védelmet ad.

• Megelőzi a finom vonalak és az egyenetlen bőrtónus megjelenését
  • Fotoszómákkal védi az erős antioxidánsokat
  • Alga kivonattal, egy növényi kivonattal megnyugtatja és védi a bőrt a környezeti stresszhatások ellen
  • Peptiddel öregedés-gátló előnyöket ad
  • A bőr sima és fiatalos lesz
  • Biztonságos az érzékeny bőrre
  • Hipoallergén, bőrgyógyász által tesztelt, nem mitesszerképző

anszan

2013. október 7.

2-3 hete használom az éjszakai változatával együtt, nekem nagyon bejött!!! Nem tudom melyiktől, de még a "kritikus napok" előtt és alatt sem volt pattanásom. Elég szép tőlük a bőröm, nincs olajos érzés, bár a felkenés után úgy fél óráig még kicsit csillogó a bőröm. Szerencsém volt a vásárlással, mert az eperneten épp akcióban volt, így 3.500 forint körüli áron meg tudtam venni. Azt hiszem mást is ki fogok próbálni a márka termékei közül.

Update: A krém összetevői között nem tüntették fel a fényvédőket, csak a külön aktív összetevők között. Tartalmaz Homosalate-t 10 %-ot, ezt dr. Szendi Gábor a kerülendők közé sorolja, mivel megzavarja a hormontermelést és negatívan befolyásolja az agyfejlődést és a reproduktív funkciókat. Emiatt vonok le egy csillagot. Biztosan én is sok káros anyagot magamra kentem az évek során, lehet, hogy ennél rosszabbat is, de most, hogy tisztába is vagyok vele, biztos nem fogom tovább használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. október 7.

Jucus 1979

2013. augusztus 11.

Én már 7. éve használom a krémet!!! Nagyon meg vagyok vele elégedve!!! Ha valakit érdekel rendelhet nálam is!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 11.

maycily

2013. július 26.

egy kis mintám van belőle, és nagyon jó! olajos bőr, és szemkörnyékem van, ez pedig jobb bármelyik mattító krémnél!!!! Tényleg sima a bőr tőle, de szerintem ha a mattító kategóriába sorolták volna jobb lenne:D Be fogom szerezni a nagy verziót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 26.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbic Acid
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Propylene Glycol, PEG-75
Peptidek: Acetyl Dipeptide-1 Cetyl Ester
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbic Acid

Az emberi testben természetes módon is előforduló peptidféle. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint haj- és bőrkondícionló hatású összetevő. Enyhíti a száraz, irritált, feszülő bőr kellemetlen érzését, ezáltal növeli a bőr konfortérzetét, valamint az izomösszehúzódások frekvenciáját mérséklő hatása révén késlelteti a mimikai ráncok megjelenését.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

A PEG a polyethylene glycol rövidítése. Stabilizáló, vízmegkötő anyag.