Matis

Ár:   20 000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: annareka, Módosítva: 2013. december 5.

Ár:   20 000 Ft
Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Hidratáló krémek

Finom, könnyed, krémes emulzió, intenzív hatású hialuronsavval. Speciális összetevőjének ésaz innovatív technológiának köszönhetően olyan, mintha folyamatosan hialuronsavasmikroinjekciót kapna a bőr.Hármas hatás: intenzív hidratálás, feltöltés és simítás.

Dorka.

2019. április 27.

Nagyon szeretem, sok krémet kipróbáltam már, mert viszonylag érzékeny a bőröm.
Ez szépen táplál, mások is megjegyezték szebb a bőröm, szóval érdemes kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 27.

Nagyon szeretem, sok krémet kipróbáltam már, mert viszonylag érzékeny a bőröm.

szimit

2019. március 19.

A kozmetikusom használ Matis-os termékeket, ő ajánlotta az erősen vízhiányos bőrömre. Ha este bekenem vele az arcom, akkor pihe-puha bőrrel ébredek. DE még is van valami hiányérzetem a krémmel kapcsolatban várnék még valami tőle, hogy egy kicsit jobban töltse az arcom. Szóval csak 4 csillag.
Tuti nem veszem újra, annyira nem jó mint amennyi az ára.

UPDATE!
Elhasználtam az első tégelyt. Imádom, szuper, szeretni az arcom.
Nem okoz pattanásokat, mitereszeket. Puha, telt, érzetet ad. Mini szarkalábak is enyhültek. Ilyen szép sose volt még az arcom mint most... oké eddig drogériás krémeket használtam tehát nekem ez a viszonyítás alap (L'oreal, Mixa).
Megéri az árát!
Csillagos ötös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 19.

Tuti nem veszem újra, annyira nem jó mint amennyi az ára.

UPDATE!
Elhasználtam az első tégelyt. Imádom, szuper, szeretni az arcom.
Megéri az árát!
Csillagos ötös.

Tamaranna28

2019. január 13.

Barátnőm ajánlotta a terméket, utána néztem és láttam hogy nagyon jók az összetevői a krémnek. Ki is használtam a teljes tégelyt, most rendetem meg a másodikat, most másik félét rendeltem meg, azt is kipróbálom. Az illatát nagyon kedvelem, öröm felkenni az arcra,és imádja a bőröm, beszivja az egészet. Reggel sokkal kisimultabbnak, és feltöltöttebnek néz ki az arcom. Készülök egy matisos kozmetikushoz is menni, mert meggyőzött a termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 13.

Bodriennka

2018. január 6.

Nagyon érzékeny bőröm miatt ajánlotta a kozmetikus, mondván erre soha (nem tudom honnan olyan biztos ebben) nem volt allergiás tapasztalata senkinek. Megvettem, brutál drágán, gondolva ezért az árért nyújt valami természet felettit. Hát életemben nem tévedtem akkorát... Bár az illata és állaga nagyon jó, de abszolút túl misztifikált!!! Semmivel nem tud többet, mint a hasonló sokkal olcsóbb krémek. Ráadásul nem szabad puszta kézzel belenyúlni, csak spatulával, viszont nem mindig csomagol a gyártó mellé spatulát!!! A bőröm pedig természetesen nem bírta!!! Ki kellett dobnom!!!! És a kozmetikus persze nem hitte el. Azóta csak uriage és clinique termékeket használok! Ezt soha az életben nem veszem meg újra....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 6.

Mayoranna

2017. szeptember 19.

A reggeli bőrápolás része nálam az illata miatt,hogy jól kezdődjön a nap. Nagyon finom illata van.
Az elején még éreztem,hogy egész nap - mint egy infúzió- tölti fel és hidratálja a bőröm, de kb egy hét használat után ez
megszűnt. Különösebb hatást nem érzékelek. Nagyon könnyű textúrájú krém, de kis idő kell mielőtt rásminkelnénk.
Én kimondottan az illatába szerettem bele,még a nyakamra és a kézfejemre is kenek belőle picit.
Sajnos drága mulatság csak aromaterápiás célra, de az illata függőséget okoz.
Van maszk is belőle,az még intenzívebb illatú, zselés állagú, éjszakai krémnek felkenve tökéletes. Imádom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 19.

Sajnos drága mulatság csak aromaterápiás célra, de az illata függőséget okoz.

Feketebarbi

2016. június 4.

Luxus illata van, pici kell belōle, napi egyszeri használattal hidratál. A feszesítés mértéke 30 éves kor körül ideális, felkenve azonnal texturáltabb az arcom. Az én arcom csak matis termékekkel kezelt ezért kiegészítem a megjegyzésemet, hogy ezeket a termékeket csak úgy érdemes használni, hogy rendszeresen kenjük és kiegëszítjük a bōrtípusunknak/korunknak megfelelō termékekkel (sminklemosó, arcradír). Értem ez alatt ; az nem megy, hogy egy drogériás alkoholos sminklemosóval hazavágott bōrre felkenünk egy matis terméket és csodát várunk. Annak ajánlom aki sokmindent kipróbâlt és elégedetlen, hogy slattyogjon el egy matis szalonba ahol összeállítják neki az alap arcápolási rutinjának megfelelō csomagot és 1 hetet adjon a termékeknek. 3 éve ejtett rabul, nem tud elcsábítani tōle sem reklám, sem akció, ez vált be!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 4.

dyna

2014. február 26.

Hol is kezdjem...ez egy igen jó hidratáló krém. Nagyon jó állagú, jól felszívódó, szépen hidratálja az arcbőrt. De nagyjából ennyi. Számomra semmivel sem nyújtott többet, mint a 4-5 ezer forintos patikai márkák hidratáló krémei. (Bioderma Sensibio Light, LRP Hydreane vagy Hydraphase) Mindezeket figyelembe véve egy túlértékelt és túlárazott terméknek gondolom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 26.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, BHT
Hidratálók: Glycerin, Hyaluronic Acid, Biosaccharide Gum-1, Sodium Hyaluronate, Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol, Dimethiconol, Pantolactone
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Glyceryl Linoleate, Tocopherol

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Cyclohexasiloxane, Isononyl Isononanoate, Isohexadecane, Isopropyl Isostearate, Cetearyl Alcohol, Acacia Decurrens/Jojoba/Sunflower Seed Cera/Polyglyceryl-3 Esters, Sucrose Palmitate, Panthenol, Dimethicone, Caprylyl Glycol, Glyceryl Linoleate, Cyclopentasiloxane, Dimethiconol
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Sucrose Palmitate, Dicetyl Phosphate, Glyceryl Linoleate, Polysorbate-60, Sorbitan Isostearate, Triethanolamine
Szilikonok: Cyclohexasiloxane, Dimethicone, Cyclopentasiloxane, Dimethiconol
Tisztítószerek: Sucrose Palmitate, Ceteth-10 Phosphate, Dicetyl Phosphate, Sodium Palmitoyl Sarcosinate, Polysorbate-60, Triethanolamine
Illatanyagok: Dipropylene Glycol, Parfum/Fragrance, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Potassium Sorbate, Sorbic Acid, BHT

Felület aktív anyag (surfactant), tisztító szer, mely lehetővé teszi, hogy a víz keveredjen az olajjal és a kosszal, hogy aztán le lehessen mosni azokat.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Emulgeáló szer és felület aktív anyag (surfactant).

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.