Astor

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rakkoktel, Módosítva: 2011. június 24.

Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

tgerika74

2017. március 15.

Nekem eddig ez az alapozó vált be a legjobban, a 001 Ivory pont illik a bőröm színéhez. Tényleg mattít, nem irritál, az állaga nekem pont megfelelő, talán a fedése lehetne egy kicsit jobb. Ezért még keresgélek tovább.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 15.

vivienne30

2013. január 18.

Tág pórusú bőrömet szép egyenletessé tette, nem éreztem úgy, mintha egy maszk lenne rajtam. A színe szépen igazodik a bőrhöz, kitart napközben, az állaga és illata is kellemes. Megéri az árát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 18.

Darky

2012. július 27.

Nagyon meg vagyok elégedve, széppé teszi a problémásabb bőrt is, könnyű az állag, jók az árnyalatai...bár fedhetne tovább is...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 27.

ladykke

2012. május 12.

Nekem annyira nem fedett jól, de jól el lehet dolgozni és aránylag tartós!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 12.

Nekem annyira nem fedett jól, de jól el lehet dolgozni és aránylag tartós!

Nicole88

2012. március 10.

Nincs különösebb bőrproblémám, amit el kell fedni, így számomra teljesen jó ez az alapozó. Könnyű, nem érezni, hogy a bőrömön van, nem szárít, szóval semmi rosszat nem tudok írni róla. Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 10.

Bijou

2011. szeptember 21.

Nem rossz alapozó,de van ennél jóval jobb.Az állaga ,illata jó fedése nem annyira és nem is tart sokáig

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 21.

Your Aurora

2011. április 16.

Elég jól fed, nagyon könnyű, nem lehet érezni, hogy viselem. Tényleg nem szárít. A bőrszínem különbségeit elfedi, pattanásokhoz azért vastagabb réteg kell belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. április 16.

Giuditta

2011. február 25.

Most próbáltam ki ezt az alapozót és eddig meg vagyok vele elégedve. Szépen és tartósan fed. Bár nekem inkább szárazabb a bőröm. Korábban Astor Age Renew-t használtam. Nekem az is nagyon bevált. Ajánlom mindenki figyelmébe.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. február 25.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, BHT
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.