Max Factor

Ár:   2699 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bmariann, Módosítva: 2016. november 17.

Lelőhely:   drogériák, online

3 verzióban kapható: Dramatic Volume (dúsító), Waterproof Volume(vízálló) és Curved Brush Volume&Curl (ívelő)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

idonthaveaname

2022. október 13.

Természetesen hosszú szempilláim vannak, tehát inkább dúsításra van szükségem (a dramatic volume van meg), erre mérsékelten jó csak ez a spirál. Tetszik a keféje, gyönyörű fekete, de jól le kell húzni róla a felesleges festéket, hogy ne tapadjanak össze a pillák. Ugyan nem vízálló, de azért elvárnám, hogy így se kenődjön nagyon, de sajnos nap végére még így megtörténik, ez bosszantó. Összességében tetszik az eredmény, amit a pilláimmal csinál, lemosni is könnyű, de a kenődés miatt 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. október 13.

izabella73

2022. augusztus 31.

Vízálló változat van meg, de egyáltalán nem tartós, és igazából se nem dusit se nem hosszabbit, max. kicsit meg színezi a szempillákat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. augusztus 31.

Candy21

2022. augusztus 31.

Nem tetszik alig csinál valamit a pillaimmal kicsit talán dúsít. A festék minőségével sem vagyok elégedett nem elég tartós maszatolodik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 31.

Ariana1986

2022. április 15.

Elégedett vagyok vele, dúsít, hosszabbit. Nem brutális a látvány ez igaz, de a munkahelyre pont elegendő.
Buliba, eseményekre kicsit erősebb hatású spirált használok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 15.

Buliba, eseményekre kicsit erősebb hatású spirált használok.

Cincin

2022. március 19.

Én a Curl addicted változatát használom és nagyon elégedett vagyok! Szépen íveli az én szögegyenes pilláimat, szép fekete a színe. Hasonló a végeredmény az Yves Rocher göndörítő spiráljához. Szerintem megéri az árát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 19.

vocy

2022. január 10.

A vízálló verzióját vettem meg és egy teljes pénzkodobás, ez nem csinál semmit sem. De olyan szintem nem, mintha fel sem kenném. Számomra ez egy csalódás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 10.

audrina22

2021. szeptember 24.

Szuper kis spirál, örülök, hogy ezt választottam. Nem csinál hatalmas pillákat, viszont nem ragasztja össze őket, természetes a finishe, nem pereg le.
Update: újravettem, de már valahogy nem vagyok vele megelégedve annyira..ennél azért többet várok egy spiráltól

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 24.

Szeos

2021. szeptember 17.

A vízálló verziója volt meg, használhatatlan, megkönynebbülés volt kukába vágni. Nagyon csúnyán tapaszt és valahogy pereg, de ami estig fennmaradt, nem lehet lerobbantani. Nem akartam nagyon erősen dörzsölni a szemem a szokásos lemosóimmal, így volt, hogy darabok 1-2 napig a szememen maradtak. Soha többet sem 2000 kcal, sem vízálló szempillaspirál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 17.

diahlin

2021. augusztus 12.

Ha 2000 kalóriának annyi hatása lenne mint ennek a spirálnak, azt hiszem, nyugodtan sütizhetnénk napjában akár többször is :D
A vízállót vettem meg, tényleg strapabíró, viszont épp hogy csak megszínezi a pillákat, nem dúsít, nem hosszabbít, és olyan 60-65 réteg kell, hogy feleannyira látszódjon mint mondjuk a Pupa Sport Addicted (legközelebb inkább elzarándokolok azért egy márkaboltba és nem a DM-ből választok).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 12.

Cosette

2021. július 12.

Anyukámnak vettem vízállót, de mivel csomagban volt, a másik rajtam maradt. Mivel nem vagyok oda a vízálló spirálokért (és hétköznapokra feleslegesnek is tartom), egy ideje a szekrényemben pihent. Most kezdek a másik spirálom szavatosságának a végén járni és mivel az egész napos maszkhasználat miatt folyik a szempilla festékem, ezt vettem elő. Elég természetes pillákat csinál, nem dúsít csak hosszabbít, de szép természetes a hatása. Az egész napot kibírja pergés nélkül, de kell rétegezni, hogy kicsit erősebb legyen, viszont nem csomósodik. Sminklemosó olajjal könnyen lejön, egyenlőre a pilláimat se töri.

Update: Elhagytam valahol és nagyon szomorú voltam. Párom diplomaosztójára újra vettem. Túlélte: az esőt, a 40 fokban való izzadást, a sírást, egy kis szemdörzsölést és azt, hogy reggel negyed 5kor felkentem, egész nap utaztam és gyalogoltam, este 7re estem haza. Egy nagyon nagyon picikét sikerült lepislognom, de 15+ óra viselésnél ez nem csoda :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 12.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Methylparaben i I ta I par 0 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.