KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Max Factor

Ár:   2699 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bmariann, Módosítva: 2016. november 17.

Lelőhely:   Müller, DM

3 verzióban kapható: Dramatic Volume (dúsító), Waterproof Volume(vízálló) és Curved Brush Volume&Curl (ívelő)

Max Factor 2000 Calorie vízálló szempillaspirál
Ár: 1000 Ft (+posta vagy Foxpost) , Eladó: ljudith78
Állapot: Újszerű, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, illetve postázom is előre utalást követően
Max Factor 2000 Calorie Szempillaspirál vízálló
Ár: 1500 Ft vagy csere , Eladó: RagdollCat
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Győr, fizetés: személyes átvétel

mindapinkszent

2018. június 12.

Arany változat boldogtalan tulajdonosa vagyok. Vagy peches vagyok a spirálokkal, vagy túl magasra teszem a lécet, de szerintem ez borzalmas. Vagy beigazolódott a sejtésem, hogy a Notinon nem szabad szemspirált vásárolni, mert valami nem stimmel az onnan származó spirálokkal - régiek, besűrűsödtek, csípik a szememet, elmázolódnak, leperegnek stb.
Száz szónak is egy a vége, az enyémnek a keféje kihúzza a tubus fél tartalmát, ott csücsül a sok kence a kefe szár felőli részén, a kefe végén pedig egy nagy adag pöffeszkedik hegyes farkinca formájában, nem győzöm törölgetni, lehúzogatni, már minden maszatos, mire sikerül felapplikálnom a szememre. Ha végre fent van, akkor viszonylag tűrhető látványt nyújt, még talán meg is érné a macerát ...de néhány óra alatt a szemem alatt köt ki az egész.
Nagyon nem ajánlom.

mindapinkszent
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 12.

Nagyon nem ajánlom.

viviennoo

2018. május 24.

május 13: Az aranyat vásároltam meg joy kuponnal. Tetszik, 1 rétegben is látványos pillákat eredményez.

május 24: sajnos az 5 csillag erős túlzás volt, nagyon hamar beszáradt, pedig nem pumpálom bele használatkor a levegőt, rendesen visszatekerem, miután használtam, úgyhogy örülök, hogy nem teljes áron vásároltam.

viviennoo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 24.

iloveyoued

2018. május 9.

Aranyat használom, nagyon jó spirál, de egy olcsóbb spirál is tud ilyen pillákat kreálni :( viszont tartós, szép természetes hatást lehet vele elérni póklábak nélkül , de az ára miatt csak 4 pont :(

iloveyoued
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 9.

lilladarai

2018. április 28.

Én az aranyat próbáltam és bátran állíthatom, hogy ez az eddigi legjobb spirálom! Nagyon gyorsan és könnyen lehet vele szépre festeni a pillákat, valamint egyáltalán nem csomósít. Sokszor újra vettem már, le nem cserélném semmi pénzért!!! A pirosat viszont lehet, hogy egyszer kipróbálom :)

lilladarai
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 28.

Sika

2018. április 11.

Az arany verziót használom felülre, a kék vízállót alulra, mivel sokat könnyezik a szemem. Szépen dúsít, tartós, nem pereg. Ár-érték arányban nagyon is megéri!

Sika
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 11.

csencitu

2018. április 11.

A piros az egyik olyan spirál, amit mindig újraveszek. Nagyon szép, dús pillákat csinál, egy 50%-os kuponnal meg tökéletesen meg is éri :) Úgy láttam az aranyra is sokan voksoltak, lehet, hogy kipróbálom egyszer azt is.

csencitu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 11.

baepsae

2018. március 21.

Az aranyszínűek táborát gyarapítanám, megannyi szempillaspirál kipróbálása után még tavaly októberben jutottam hozzá akciósan. Azóta rendületlen és kitartó társam, CSODASZÉP pillákat varázsol a kis semmis rövidke színtelen szempilláimból. Szépen dúsít, a színe intenzív fekete, és iszonyat tartós! Nap végén is nagyon ritkán pereg, valamint egyáltalán nem hullik tőle a szempillám. Ha elfogy, valószínűleg újra fogom venni. 5*

baepsae
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 21.

goldori

2018. március 19.

Hosszú-hosszú ideje már csak ezt használom, ALAP kellék lett nálam az arany verziója :) Eleinte kipróbáltam többféle spirált is, de végül mindig ennél kötöttem ki... Gyönyörűen lehet dolgozni a duci kis keféjével, a pillákat szépen szétválasztja, nem csomósodnak, felteszi az i-re a pontot a smink végén :) Szerintem az ára sem olyan vészes, sokszor ki lehet fogni akciósan, de nálam annyira a number one, hogy amint kifogy, egyből rohanok újra venni :)

goldori
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 19.

0808

2018. március 9.

2017. november 8
Spirál mániám újabb fejezete... Szuper íves pillák,nincs potyogás ,összeragadás, klassz cucc lenne, de miközben festem a pilláim rendre összemaszatolom vele a szemhéjam a pillák tövénél, bár lehet én vagyok béna ,és ez csak az én hibám!
Az értékelésem a pirosnak szól.

ud: Büntetem a drágát vagy ő engem mert az utóbbi időben eszméletlenül csípi a szemem, estére már "alig látok ki a szememen".
Viszont az arannyal nincs ilyen gondom, húú akkor most mit érdemel a bűnös? piros 3* az arany továbbra is 5* így legyen gyengusz 4-es

0808
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 9.

2017. november 8
Az értékelésem a pirosnak szól.

fagas

2018. február 14.

Bajban vagyok ezzel a termékkel. Ugyanis nagyon jó kis spirál lenne, ha ...... 3 hét, nem rendszeres használat után nem száradna-sűrűsödne be, és nap közepére-végére nem maszatolódna le a festék a szemem alá.
Amúgy egyetértek az előttem véleményezővel, szép, természetes, fekete pillákat lehet elérni a használatával, csakhogy ez nem elég 3 csillagnál többre.:-((

fagas
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 14.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.