KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Max Factor

Ár:   2699 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bmariann, Módosítva: 2016. november 17.

Lelőhely:   Müller, DM

3 verzióban kapható: Dramatic Volume (dúsító), Waterproof Volume(vízálló) és Curved Brush Volume&Curl (ívelő)

Ár: 1500 ft , Eladó: vadcseresznyefamag
Állapot: 2x próbált, Helyszín: Kálvin tér, fizetés: Csak személyes átvét

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34

Pinshine

2018. december 16.

A legtökéletesebb :) Szuper tarós...
Nincs másik spirál amire lecserélném ezt..
Sminkesként csak ebben bízom :)

Pinshine
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 16.

A legtökéletesebb :) Szuper tarós...
Nincs másik spirál amire lecserélném ezt..
Sminkesként csak ebben bízom :)

slasherin

2018. december 3.

Kényelmes dolgozni vele, szép pillákat eredményez. Nem morzsolódik le, egy hosszú nap végén néha észreveszem, hogy a szemem alsó-külső sarkát egy picit megfogja, de alig észrevehető.

slasherin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 3.

vadcseresznyefamag

2018. december 2.

A vízállót vettem. Hosszúak és sűrűek alapból a pilláim ezért ha rárakok egy kis pluszt az drámai szokott lenni. Hát ez kb. Semmit nem csinált velük, max. Feketébb lett. Tartós de a természetes hatást nem kedvelem, igen is emelje ki jobban a meglévőt. Biztosan nem veszem újra, kész pénzkidobás. Legszívesebben eladnám. 2x próbáltam, ha kell valakinek írjon és felteszem.

vadcseresznyefamag
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 2.

széva

2018. november 27.

Én nagyon szeretem semmi rosszat nem tudok mondani rá. Ha rétegezem se csomósodik szép természetes a hatása.

széva
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 27.

Milly

2018. november 27.

Az arany színű van meg nekem. Dúsítja, hosszítja és íveli az amúgy átlagos méretű szempilláimat. Kicsit talán hajlamosabb összeragasztani a szempilláimat ha nem figyelek oda, ebből a szempontból a Masterpiece Max spirál jobban bevált, de egyébként ez elkerülhető. Szép sötét fekete színe van, de néha látom napközben ha tükörbe nézek hogy potyog.

Milly
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 27.

pandoca

2018. november 19.

Szép fekete a színe, és szépen dúsít is. :) Nem potyog a nap végére sem.

pandoca
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 19.

Szép fekete a színe, és szépen dúsít is. :) Nem potyog a nap végére sem.

adri0419

2018. november 14.

Hosszú ideig az arany színűt használtam, nagyon nagyon szerettem. De aztán kipróbáltam mást és eltávolodtunk egymástól. Lehet, hogy még visszatérek hozzá. Nem potyogott, napi 12 órát simán kibírt munka közben, semmi maszatolódás (pedig nem is vízálló), extrém fekete színű (én csak azt szeretem) és ezenfelül az ára is baráti.

adri0419
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 14.

JErzsi

2018. november 12.

Az itteni vélemények alapján vettem meg, már kettőt is elhasználtam az arany színűből. Abszolút pozitívak a tapasztalataim, eleinte sok festéket vesz fel, de jól korrigálható. Szépen szétválaszt és dúsít, két rétegben nagyon szép az eredmény. Nem potyog, mégis könnyedén el lehet távolítani este. Csak azért nem vettem újra, mert már kicsit meguntam, szeretem váltogatni a spirálokat, de még biztosan találkozni fogok vele valamelyik kupon napon. :D

JErzsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 12.

Rozi1207

2018. november 5.

Az arany és kék változata van meg.
Szépen felvihetőek, nem csomósodnak tőle össze a pillák. Viszont hiába a szép hatás ha a szemet tönkreteszi.
Felvitel után pár órával ég és fáj a szemhéjam. Utána szemfájás és ha nincs nálam gyógyszer akkor fokozódnak a mellékhatások.

Nem venném újra egyáltalán.

Rozi1207
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 5.

Az arany és kék változata van meg.

Nem venném újra egyáltalán.

Lencseee

2018. november 5.

Valahogy elszaladt az ido ezek felett...15 evvel ezelott ezek voltak a "jo" spiralok, de a mostani jo spiralok mogott ez csak kullog... Es a tavaszi glamour napokon vett darabomat most bontva azt tapasztaltam, beszaradt. Kis szemcseppel - ahogy a szakertok tanacsoltak - eletet leheletem bele, de szornyen kenodik, felkenes utan nehezen szarad, igy gyakran bepislogom, ezert konnyezek tole, igy lassan szarad...es igy tovabb...A szornyu rimmeleknel jobb, de egy - drogerias kinalatban jonak tarthato -maybelline szintje alatt marad joval...

Lencseee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 5.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.