Max Factor

Ár:   2699 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bmariann, Módosítva: 2016. november 17.

Lelőhely:   drogériák, online

3 verzióban kapható: Dramatic Volume (dúsító), Waterproof Volume(vízálló) és Curved Brush Volume&Curl (ívelő)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

mkdorina

2024. február 22.

Katasztrófa. Összetapasztja a pillákat, felkenődik, ráadásul 1-2 órát se bír, mert lepereg. És még a végeredmény is pocsék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 22.

Rea1987

2024. január 30.

Legkedvencebb kedvencem :) hosszú szempillám van, szépen ível rajta, és mind a színe mind a tartóssága nekem tökéletesen megfelel. Első pár használatnál figyelni kell, hogy ne kerüljön sok festék a kefére, mert az nálam is összeragadást eredményez de kb. ennyit tudok felhozni "ellene". Nem műszempillaszerű inkább természetesen a végeredmény.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. január 30.

Margareta13

2023. december 13.

Borzalmas termék, becsületből használgatom még, de bár sose vettem volna még. Alig látezik, cserébe maszatol, pereg és kopik. Totális pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. december 13.

adressz20

2023. szeptember 12.

Valóban nem a legjobb szempillaspirál, amit életemben használtam, de miután elkezd besűrűsödni a festék (talán egy hét után), nagyon szépen teszi a dolgát. Nem pereg, nem csomósodik, simán lemosható. Az én pilláim alapból hosszúak és egy réteg felkenésével is elégedett vagyok. Inkább természetes a hatása, mintsem műszempilla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. szeptember 12.

ZST

2023. augusztus 1.

Nekem jól működik, nem folyik le, és nem ragadnak tőle össze a szempilláim.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. augusztus 1.

Nekem jól működik, nem folyik le, és nem ragadnak tőle össze a szempilláim.

Claudiaaa

2023. június 27.

Borzalmas.
Nem dusit, nem hosszabit, cserebe osszekeni a szemhejam es osszetapadnak tole a pillaim. Ha lehetne nulla csillagot adni, annyit kapna.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. június 27.

Borzalmas.

Alsace

2023. június 23.

Csak kicsit folyik le.

Ezzel nagyjából el is mondtam mindent, ami jó ebben a spirálban. A vízállót vettem meg, alapvetően jó értékelések vannak erről a márkáról, de tuti nem veszem újra. Nem csinál semmi a pilláimmal, mintha semmit se kennék rá, ha több rétegben viszem fel (máshogy kb értelme sincs ennek az egésznek) akkor is egy a semminél kicsit több lesz az eredmény és ráadásul póklábasít. Akinek alapvetően hosszú, dús pillái vannak talán szeretni fogja, de én ennél bénább spirállal életemben nem találkoztam. A Bambi vagy a zöld Essence, ha nem folyna le ők volnának az álom spirálok.

Az eltávolítása ennek pedig pokolian nehéz, hiába a micellás víz előtte, majd olajos lemosó és Cerave, még így is 1 vattakorongot elhasználok utána, ráadásul szabályosan le kell vakarni, rendesen fáj a bőr utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. június 23.

Csak kicsit folyik le.

kalmaniki

2023. június 13.

Hatalmas csalódás. Több rétegben is alig dúsítja, hosszabbítja a pilláimat, nagyon gyenge. Ráadásul kenődik is. Szerencsére akciós áron vettem meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. június 13.

meva

2023. május 23.

A dúsítósat vásároltam meg, hát nagyon béna. Még ha direkt össze-vissza akarnám kenni a szemhéjam a festékkel, akkor adnék neki több csillagot, de nem ezzel a céllal vásároltam. Alig várom, hogy drogéria közelébe kerüljek és megvegyem a hosszú évek óta ugyanazt a minőséget hozó maybelline-t (amit a tubusa miatt akartam lecserélni, az őrületbe kerget hogy csak ránézek és borul :D). Addig is reggelente halkan szitkozódva próbálom lepucolni a szempillaspirált a szemhéjamról....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. május 23.

gen0

2023. január 14.

Elkeseredettségembe vásároltam ezt a spirált. Nekem mindössze egy hétköznapokra való spirálra volt szükségem ami könnyen kezelhető, gyorsan szárad, nem csomósodok. Mivel nekem szőke hosszú és íves a szempillám tökéletes a termék. Egy problémám van csak vele, hogy a nap második felében kicsit elkezd lemászni. A dramatic volume verziót vettem meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 14.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag, mely segít sűrűbbé tenni a kozmetikumokat, hogy azok így kevésbé folyjanak.

Brazil viasz, vagy pálmaviasz, melyet egy Brazíliában élő pálma leveléből állítanak elő. Nagyon sűrű emollient anyag, amely csillogó felületet hagy maga után, így a kozmetikai iparban leginkább szájfényekben, szőlőzsírokban és egyéb smink termékekben használják a magas olvadáspontja (85°C) miatt.

Mesterséges viasz, mely különböző szénhidrogének komplex keveréke. Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó, megkötő (a krém jobban a bőrhöz „tapadjon”)  és bőrpuhító (emolliens) funkciói vannak a krémekben.

Lipid féle (phospholipid). Tojássárgájában, növényi és állati sejthártyában található, manapság napraforgóolajból vagy szójából állítják elő. A kozmetikai iparban bőrpuhító (emollient) és vízmegkötő anyagként használatos. Olajban és vízben is oldódik, ezért hasonlít a sejtmembránhoz. A Lecithin-t liposzómáknak is nevezik, mivel a dupla oldhatósága, a hatóanyagokat magukkal hordozva, segít mélyebbre és a megfelelő helyre szállítani őket.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Olajsav. Az olajsav egy zsírsav féle, melyet elsősorban bőrpuhító (emolliens) anyagként használnak. A zsírsavak a bőr természetes védőrétegének fontos elemei, így a bőr számára hasznos összetevők. A zsírsavak és így az olajsav is különösen ajánlott összetevő a száraz bőrre.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Az Ascorbyl Palmitate a tiszta C-vitamin (Ascorbic Acid) és palmitinsavval lipofil észtere. Az össszetevő védi a termékekben levő olajok telítettlen zsírsavait, és egyéb más olaj-összetevőket is, ami azt jelenti, hogy a krémekben az olajak nem avasodnak meg, és nem lesz kellemetlen illatuk. Az Ascorbyl Palmitate stabilabb, mint a tiszta C-vitamin és nincs irritáló hatása. Az ascorbyl palmitate-ot általában 0,05-1% közötti koncentrációban használják Tocopherol-lal együtt; az összetevő stabilitása e szerint a tanulmány szerint tovább nő, ha 1-2%-os koncentrációban tartalmazza a termék, illetve W/O (víz az olajban) típusú emulziók esetében. Az INCI-Decoder szerint az összetevő a C-vitamin származékok közül a legrosszabb - bár viszonylag stabil, viszont kérdéses, hogy képes-e tiszta C-vitaminná alakulni a bőrön és ezáltal annak minden jótékony tulajdonságát prezentálni (bár a bőr kollagéntermelést valószínűleg serkenti), illetve annak ellenére, hogy az antioxidáns hatása jó, felmerült a gyanú, hogy UVB sugárzást követően elősegíti a lipid peroxidációt és a citotoxicitást is.

Methylparaben i I ta I par 0 0