Max Factor

Ár:   2699 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bmariann, Módosítva: 2016. november 17.

Lelőhely:   Müller, DM

3 verzióban kapható: Dramatic Volume (dúsító), Waterproof Volume(vízálló) és Curved Brush Volume&Curl (ívelő)

❗️990.- Max Factor 2000 Calorie Szempillaspirál
Ár: 990.- + postaköltség , Eladó: nyunyur
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Békásmegyer, fizetés: Banki átutalás

gyulzsuzsi

2020. november 23.

Dramatic Volume verziót vettem, gondoltam kiválthatom a méregdrága Lancome-ot. Hát nem. Messze nem. A Dramatic még stimmel, de a Volume elől szerintem lehagytak egy Un-képzőt. Semmit nem dúsít!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 23.

failedstardoll

2020. november 13.

Nagy csalódás. A vízállót vettem meg. Ha valaki olyan szempillaspirált keres ami olyan hatású, mintha nem használt volna szempillaspirált, annak viszont ajánlani tudom :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 13.

csill87

2020. október 29.

Véletlenül vízálló vettem. Nagyon szépek a pillák tőle, de lemosni nagyon nehéz

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 29.

Véletlenül vízálló vettem. Nagyon szépek a pillák tőle, de lemosni nagyon nehéz

liviccci

2020. október 29.

Egyik kedvenc szempillaspiralom! Nem pereg, szepen szetvalasztja a pillakat, hosszitja. Nekem csillagos 5-os

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 29.

Cosette

2020. október 16.

Anyukámnak vettem vízállót, de mivel csomagban volt, a másik rajtam maradt. Mivel nem vagyok oda a vízálló spirálokért (és hétköznapokra feleslegesnek is tartom), egy ideje a szekrényemben pihent. Most kezdek a másik spirálom szavatosságának a végén járni és mivel az egész napos maszkhasználat miatt folyik a szempilla festékem, ezt vettem elő. Elég természetes pillákat csinál, nem dúsít csak hosszabbít, de szép természetes a hatása. Az egész napot kibírja pergés nélkül, de kell rétegezni, hogy kicsitverősebb legyen, viszont nem csomósodik. Sminklemosó olajjal könnyen lejön, egyenlőre a pilláimat se töri.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 16.

Provence

2020. október 15.

Az arany színű változatot használtam, hétköznapra elmegy, kicsit dúsít, de nem csinál látványos pillákat, ellenben nem is töri le őket. A nagy melegben kicsit maszatolt, de ez megbocsátható, mert nem ígér vízállóságot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 15.

Panette

2020. szeptember 25.

Évek óta használom az egyik legjobb szempillaspirál! az utóbbi időben vásároltak viszont hamarabb beszáradnak / veszítenek a frissességükből.
Nem kenődik, rengeteget dob a tekintetemen!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 25.

Nem kenődik, rengeteget dob a tekintetemen!

CintreLow

2020. szeptember 25.

Több rétegben kell felvinni ahhoz, hogy látszódjon is, hogy van az emberen valami. Akkor meg már póklábas lesz, fésülhetem ki egy tiszta kefével. Rengeteg idő és ügyeskedés, plusz munka mire normális pillák lesznek belőle. Az vegye meg, akinek erre van ideje.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 25.

IIvikiII

2020. szeptember 7.

Az arany színűt használom évek óta. Emlékszem, mielőtt rátaláltam erre, sokféle spirált kipróbáltam, de vagy pergett vagy csomósodott, póklábasodott, nem volt szép fekete, mindig volt valami gond. Aztán nagy keresgélések közepette olvastam egy cikket vagy interjút egy sminkessel, aki azt mondta, hogy bár a drogériás szempillaspirálok közül nem tudna egyet sem mondani, ami szerinte jó, de ha nagyon muszáj lenne, akkor a Max Factor 2000 Calorie még az elmegy kategória. Na, hát ennyi nekem elég is volt :D Szóval megvettem, kipróbáltam és nem csomósodik, nem pereg vagy csak nem veszem észre, szép a színe, nem csinál óriás szempillákat, de nem is várom el tőle, viszont ettől még szerintem szépen hangsúlyoz.

UPDATE: Így utólag lepontozom, mert találtam sokkal jobbat és így visszatekintve, nem is értem, miért használtam éveken keresztül. Talán csak lustaságból. :D Igazából egynek elmegy hétköznapokra, de alig ad volument a szempilláknak, a színe szép fekete, de nem volt elég tartós, azért estére már néha törölgettem a szemem alól az apró festékdarabokat, de azt hittem, nem a spirál pereg. Így utólag visszatekintve már nem venném meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 7.

szuacica

2020. augusztus 26.

Nekem a vízálló van meg. Gyönyörű dús pillákat csinál (nekem elég ritkás és rövid pilláim vannak), mégsem csomós, nem ragad, ilyen szempontból talán a legjobb spirál amivel eddig dolgom volt. De :( sajnos annyira vízálló, hogy a sminklemosó és a micellás víz sem hozza le, 3-4 nap mire teljesen le tudom szedni/lekopik. Érzékeny a szemem és persze ég meg vörös tőle. Hátha valakinek van jó tippje hogy mivel lehet könnyebben leszedni mert így sajnos nem igazán tudom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 26.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.