Best of Beauty 2019

Max Factor

Ár:   2699 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bmariann, Módosítva: 2016. november 17.

Lelőhely:   Müller, DM

3 verzióban kapható: Dramatic Volume (dúsító), Waterproof Volume(vízálló) és Curved Brush Volume&Curl (ívelő)

Ár: 1500 ft , Eladó: vadcseresznyefamag
Állapot: 2x próbált, Helyszín: Kálvin tér, fizetés: Csak személyes átvét
Vinterblot89

2019. július 12.

Feketenek fekete, de se nem ivel, se nem dusit. Jo velemenyek miatt vettem meg szerencsere felaron, de kar volt, olyan a hasznalata utan mintha nem is spiraloztam volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 12.

kecskesszuszu17

2019. június 13.

Nem rossz, bár kifejezetten nem kedveltem meg. Nagyon természetes pillákat csinál, hosszabított, de nekem ennél többre van szükségem. Keresem tovább az igazit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 13.

virag114

2019. május 27.

Imádom! Gyönyörű pillákat varázsol, nem pereg le napközben. Ível és hosszabbít is, illetve nem ragasztja össze a pilláimat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 27.

széva

2019. május 22.

Én nagyon szeretem semmi rosszat nem tudok mondani rá. Ha rétegezem se csomósodik szép természetes a hatása.
Mióta megvettem csak érte nyúlok,érdekes,hogy van pár kusza szál a szempillámba amit csak ő tud helyre tenni. Valószínű újra veszem mert már kezd kifogyni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 22.

Kicsicsajbi

2019. május 11.

Nekem egyáltalán nem vált be sajnos, pedig nagy reménnyel vettem meg a vélemények miatt.
Egy erőteljesebb nevetésnél már kenődik is, és igaz kicsit, de morzsolódik.
Ne kelljen már vízálló spirál ahhoz, hogy egy nevetést kibírjon.
Keresem tovább az igazit!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 11.

Egy erőteljesebb nevetésnél már kenődik is, és igaz kicsit, de morzsolódik.
Ne kelljen már vízálló spirál ahhoz, hogy egy nevetést kibírjon.
Keresem tovább az igazit!

tunderelefant

2019. május 8.

vízálló (kék): öö... nem tudom, mintha nem is használtam volna semmit. Kinéztem, hogy ezaz, végre egy szép, de nem túl nagy, viszont sűrű kefe, erre semmit nem csinál. Feketének fekete, de ennél többet nem tud, pedig nincs kis pillám. Akármennyit festegettem, nem történt semmi. Szerencsére féláron vettem...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 8.

PerfectImperfection

2019. május 2.

Nekem a dramatic volume van meg és imádom nagyon szépen hosszabít és dúsít. Legközelebb is újra veszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 2.

CocoBellemare

2019. április 28.

Még kislány voltam amikor láttam ezt a szempillaspirált anya sminktáskájában. Azt hiszem 1992-ben dobták piacra. Igaz néha elcsábulok és más fajta spirált veszek, de mindig visszatérek a klasszikushoz. Es sosem csalódok. Igaz nem csinál hatalmas összeragadt műszempillákat, hanem finom éjfekete festékkel vonja be a saját pillákat,nem ragacsos,nem csomós, nem pereg, nem irritál. Örök darab, aki megszereti, annak örök szerelem lesz!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 28.

betti961

2019. április 8.

A vízállót vettem, de nem szeretem. Egyáltalán nem lesz szép a végeredmény. Maradok a Catrice-nél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 8.

nanne

2019. április 5.

Nem vált kedvenccé, de nem is végzi a kukában. Arany színű van meg. A szaga borzalmas, olyan, mint az alapozóké. A hatása hétköznapi, beszínezi a pillákat, picit hosszítja és ennyi. Nem pereg és nem tapaszt, ha van időd vele pepecselni (haha) akkor egész szép lehet a végeredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 5.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.