Max Factor

Ár:   2699 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bmariann, Módosítva: 2016. november 17.

Lelőhely:   Müller, DM

3 verzióban kapható: Dramatic Volume (dúsító), Waterproof Volume(vízálló) és Curved Brush Volume&Curl (ívelő)

audrina22

2021. szeptember 24.

Szuper kis spirál, örülök, hogy ezt választottam. Nem csinál hatalmas pillákat, viszont nem ragasztja össze őket, természetes a finishe, nem pereg le.
Update: újravettem, de már valahogy nem vagyok vele megelégedve annyira..ennél azért többet várok egy spiráltól

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 24.

Szeos

2021. szeptember 17.

A vízálló verziója volt meg, használhatatlan, megkönynebbülés volt kukába vágni. Nagyon csúnyán tapaszt és valahogy pereg, de ami estig fennmaradt, nem lehet lerobbantani. Nem akartam nagyon erősen dörzsölni a szemem a szokásos lemosóimmal, így volt, hogy darabok 1-2 napig a szememen maradtak. Soha többet sem 2000 kcal, sem vízálló szempillaspirál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 17.

diahlin

2021. augusztus 12.

Ha 2000 kalóriának annyi hatása lenne mint ennek a spirálnak, azt hiszem, nyugodtan sütizhetnénk napjában akár többször is :D
A vízállót vettem meg, tényleg strapabíró, viszont épp hogy csak megszínezi a pillákat, nem dúsít, nem hosszabbít, és olyan 60-65 réteg kell, hogy feleannyira látszódjon mint mondjuk a Pupa Sport Addicted (legközelebb inkább elzarándokolok azért egy márkaboltba és nem a DM-ből választok).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 12.

Cosette

2021. július 12.

Anyukámnak vettem vízállót, de mivel csomagban volt, a másik rajtam maradt. Mivel nem vagyok oda a vízálló spirálokért (és hétköznapokra feleslegesnek is tartom), egy ideje a szekrényemben pihent. Most kezdek a másik spirálom szavatosságának a végén járni és mivel az egész napos maszkhasználat miatt folyik a szempilla festékem, ezt vettem elő. Elég természetes pillákat csinál, nem dúsít csak hosszabbít, de szép természetes a hatása. Az egész napot kibírja pergés nélkül, de kell rétegezni, hogy kicsit erősebb legyen, viszont nem csomósodik. Sminklemosó olajjal könnyen lejön, egyenlőre a pilláimat se töri.

Update: Elhagytam valahol és nagyon szomorú voltam. Párom diplomaosztójára újra vettem. Túlélte: az esőt, a 40 fokban való izzadást, a sírást, egy kis szemdörzsölést és azt, hogy reggel negyed 5kor felkentem, egész nap utaztam és gyalogoltam, este 7re estem haza. Egy nagyon nagyon picikét sikerült lepislognom, de 15+ óra viselésnél ez nem csoda :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 12.

Spiritcat78

2021. május 4.

Kedvenc szempillaspirálom az arany verziója. A keféje pont megfelelő nagyságú, közepesnek mondamán, amin sosem gyűlik össze túl sok festék, így egy új tubusnál sem maszatolok. Nem szárad be, nem potyog, nem leszek tőle panda a nap végére. Imádom! Még a kicsit drága, drogériás árát is megéri, de interneten sokszor egyszerűbben és jóval olcsóbban hozzá lehet jutni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 4.

anile

2021. március 14.

Nekem a vízálló változat van meg. Amióta otthonról dolgozom nem sminkelek, csak szempillaspirált használok, viszont a maszk miatt egy 10 perces kutyasétáltatás után is elfolyt szempillafestékkel értem haza. Valószínűleg nem én vagyok az egyetlen ezzel a problémával, a DM teljesen ki volt fosztva, nem volt túl nagy a választék a vízálló spirálokból. Végül a hagyományos kefe miatt esett erre a választásom.
Aki drámai szempillákat szeretne, az ne ezt vegye. Egyébként egy teljesen korrekt spirál, nem folyik le, nem csomósodik, két rétegben hétköznapokra, otthonülésre tökéletes. Nem csodaszer, de ár-érték arányban szerintem ez egy jó kis szempillaspirál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 14.

Kingimingi

2021. január 28.

Én az arany változatát használom. Teszt gyanánt szereztem be, mikor el voltam keseredve, hogy nem forgalmazzák ár azt a szempillaspirált amit használtam, Mikor ezt megvettem, vettem mellé vagy 3 másikat is. Tutira akartam menni :D ... Mindenesetre a 4 spirált közül 2 tuti nyerő volt és a 2 között volt ez. Sűrűn viszi fel a spirált az anyagot és mégis szétválasztja a pillákat, nem ragadnak össze. Nagyon szép ívük lesz, azóta is újra beszerzem, ha elfogy. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 28.

kisbobitas

2021. január 12.

Nekem a piros (ívelő) szempillaspirál volt meg, de nem voltam elragadtatva. Egy darabig íveltek voltak a pilláim, de nap végére ez eltűnt. Egy idő után a festék összecsomósodott és pergett is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 12.

vivitrius

2020. december 1.

UD 2020: A 2013-as véleményem óta már sok minden mást kipróbáltam. Ennek is többször nekifutottam, de borzalmas. Azt hiszem, az új csomagolás nem tett jót neki, de nagyon nem. Másoktól is hallottam, hogy nem nyerte el a tetszésüket. Sajnálatos módon, viszonyunk 7 éve véget ért. A régi emlékek miatt csak 1 csillagot vonok le a korábbi 4-hez képest.

2013: Régóta használom. Sosem gyulladt be tőle a szemem. Ez most is így van, de a megújult csomagolást követően azonban nem vagyok igazán megelégedve vele. Nem ugyanolyan a minőség, elkezdett leperegni és a hatása sem olyan drámai, mint volt. Korábban az abszolút favoritomnak számított, jelenleg teljesen tanácstalan vagyok. Mostanában tervezem lecserélni, de még nem tudom mire fogom :) A minőségváltozás miatt "csak" 4 pont.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 1.

gyulzsuzsi

2020. november 23.

Dramatic Volume verziót vettem, gondoltam kiválthatom a méregdrága Lancome-ot. Hát nem. Messze nem. A Dramatic még stimmel, de a Volume elől szerintem lehagytak egy Un-képzőt. Semmit nem dúsít!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 23.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.